Спортът по телевизията днес
Събота, 16 Май 2020 10:55
06:10 BNT 3: Треска за футбол Европейско първенство 1996 г.: Германия - Чехия - финал
06:30 Eurosport 2: Тенис легенди, седмицата на Симона Халеп, пета част
07:00 Film Plus: Футбол: Реал /М/ - Барселона (Ла Лига, сезон 2005/2006)
08:00 Diema Sport: Баскетбол: Финикс Сънс - Сиатъл Суперсоникс, мач от НБА (2005-06) /п/
08:00 Diema Sport 2: Футбол: Ливърпул - Борнемут, мач от английската Висша лига /п/
09:00 Film Plus: Футбол: Валенсия - Реал /М/ (Ла Лига, сезон 2005/2006)
09:00 BNT 3: Олимпийски мигове Летни олимпийски игри Рио де Жанейро 2016 г.: Тенис /мъже/, Новак Джокович /Сърбия/ - Хуан Мартин дел Потро /Аржентина/
09:30 Eurosport: Тенис легенди, седмицата на Симона Халеп, пета част
10:00 Diema Sport 2: "Моите 11" с Джейсън Макатийр", предаване за английски футбол /п/
10:00 Diema Sport: Футбол: Торпедо - Городея, мач от беларуската Висша лига /п/
10:00 Max Sport 3: Серия А: Лече - Интер
11:00 Diema Sport 2: "Моите 11" с Карлтън Коул", предаване за английски футбол /п/
11:05 BNT 3: Олимпийски мигове Летни олимпийски игри Рио де Жанейро 2016 г.: Тенис /мъже/, Хуан Мартин дел Потро /Аржентина/ - Анди Мъри /Великобритания/ - финал
12:00 Diema Sport 2: "Спомените на Гари Невил: Тиери Анри", предаване за английски футбол /п/
12:00 Film Plus: Тенис: Кристина Младенович - Каролина Плишкова (Dubai Duty Free Tennis Championships, Дубай; WTA Premier - повторение)
12:00 Max Sport 3: Серия А: Милан - Удинезе
12:05 Nova Sport: Футбол: Манчестър Сити - Порт Вейл, мач от трети кръг за Купата на Футболната асоциация /п/
12:30 Diema Sport 2: "Легендите на Висшата лига: Тиери Анри", предаване за английски футбол /п/
13:00 Diema Sport 2: "Легендите на Висшата лига: Сол Кямбъл", предаване за английски футбол /п/
13:00 Diema Sport: Футбол: Монтана - ЦСКА, мач от първи кръг за Купата на България (2014-15) /п/
13:20 Film Plus: Тенис: Вероника Кудерметова - Гарбине Мугуруса (Dubai Duty Free Tennis Championships, Дубай; WTA Premier - повторение)
13:30 Diema Sport 2: "Спомените на Гари Невил: Сол Кямбъл", предаване за английски футбол /п/
14:00 Nova Sport: Футбол: Манчестър Юнайтед - Колчестър Юнайтед, четвъртфинален мач за Карабао къп /п/, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
14:00 Ring.BG: УЕФА Шампионска лига: Най-добрите мачове в историята
14:00 Diema Sport 2: Футбол: Манчестър Юнайтед - Манчестър Сити, мач от английската Висша лига /п/
15:00 Bloomberg TV: Може ли Найк да победи Адидас във футбола - док. филм на Bloomberg 15:30 Световната финансова мощ срещу коронавируса - док. филм на Bloomberg
15:00 Eurosport 2: Тенис: Открито първенство на Австралия 2019, финал, Джокович - Надал
15:00 Max Sport 1: ATP 500: Хале 2019г. Роджер Федерер - Роберто Баутиста Агут, четвърти четвъртфинален мач
15:40 BNT 3: Олимпийски мигове Летни олимпийски игри Рио де Жанейро 2016 г.: Футбол /мъже/, Бразилия - Германия - финал
16:00 Diema Sport 2: "Моите 11" с Пол Скоулс", предаване за английски футбол /п/
16:00 Max Sport 3: "УЕФА Шампионска лига" Магазинно предаване
16:00 Nova Sport: Баскетбол: Нижни Новгород - ЦСКА Москва, мач от ВТБ лига /п/
16:00 Ring.BG: УЕФА Шампионска лига: Най-добрите мачове в историята
16:00 Film Plus: Тенис: Белинда Бенчич - Юлия Гьоргес (Adelaide International, Аделаида; WTA Premier - повторение)
16:00 Diema Sport: Баскетбол: Сакраменто Кингс - Индиана Пейсърс, мач от НБА (2000-01) /п/
16:30 Diema Sport 2: "Спомените на Гари Невил: Пол Скоулс", предаване за английски футбол /п/
17:00 Max Sport 1: ATP 500: Хале 2019г. Maтео Беретини - Давид Гофен, първи полуфинален мач
17:00 Diema Sport 2: Футбол: Ливърпул - Суонси Сити, мач от английската Висша лига (2013-14)
17:00 Eurosport 2: Тенис легенди, седмицата на Симона Халеп, пета част
17:30 Max Sport 3: Серия А: Магазинно предаване Магазинно предаване
18:00 Diema Sport: Баскетбол: "Кид и Хил", предаване за НБА, втора част /п/
18:00 BNT 3: Треска за футбол Европейско първенство 1984 г.: Франция - Испания - финал
18:00 Nova Sport: Футбол: Уулвърхямптън Уондърърс - Манчестър Юнайтед, мач от трети кръг за Купата на Футболната асоциация /п/
18:00 Ring.BG: Великата футболна сцена
18:00 Film Plus: Тенис: Белинда Бенчич - Светлана Кузнецова (St. Petersburg Ladies Trophy, Санкт Петербург; WTA Premier - повторение)
18:45 Diema Sport: Студио "Футбол", директно
18:45 Max Sport 1: ATP 500: Хале 2019г. Роджер Федерер - Пиер-Юг Ербер, втори полуфинален мач
19:00 Diema Sport: Футбол: БАТЕ Борисов - Слуцк, мач от беларуската Висша лига, директно
19:00 Diema Sport 2: Баскетбол: Торонто Раптърс - Сан Антонио Спърс, мач от НБА /п/
20:00 Ring.BG: УЕФА Лига Европа: Най-добрите мачове в историята
20:00 Max Sport 2: NHL: Класически мач от 2002г. Ню Йорк Айлъндърс - Торонто Мейпъл Лийфс
20:00 Max Sport 3: Серия А: Лацио - СПАЛ
20:00 Eurosport: Тенис легенди, седмицата на Симона Халеп, шеста част
20:00 Film Plus: Тенис: Ренцо Оливо - Уго Делиен (Chile Dove Men+Care Open, Сантяго; ATP 250 - III четвъртфинал, повторение)
20:55 Diema Sport: Студио "Футбол", директно
21:00 Ring.BG: УЕФА Шампионска лига - магазинно предаване
21:30 Diema Sport: Класика от "А" Професионална футболна група: ЦСКА - Литекс (2014-15) /п/
22:00 Diema Sport: Баскетбол: "Лос Анджелис Лейкърс 2001", предаване за НБА
23:00 Film Plus: Тенис: Кристиан Гарин - Тиаго Сейбот Уайлд (Chile Dove Men+Care Open, Сантяго; ATP 250 - IV четвъртфинал, повторение)
23:00 Nova Sport: Баскетбол: Зенит - ЦСКА Москва, мач от ВТБ лига /п/
23:00 Diema Sport: Баскетбол: Сан Антонио Спърс - Финикс Сънс, мач от НБА (2006-07)
23:00 Diema Sport 2: Футбол: Челси - Евертън, мач от английската Висша лига /п/
23:30 TV+: "Ла Лига: Говорим за футбол с Андрес Иниеста" - 5 еп., документална поредица
23:45 BNT 3: Треска за футбол Европейско първенство 1984 г.: Франция - Испания - финал /bukmeikar.com
06:30 Eurosport 2: Тенис легенди, седмицата на Симона Халеп, пета част
07:00 Film Plus: Футбол: Реал /М/ - Барселона (Ла Лига, сезон 2005/2006)
08:00 Diema Sport: Баскетбол: Финикс Сънс - Сиатъл Суперсоникс, мач от НБА (2005-06) /п/
08:00 Diema Sport 2: Футбол: Ливърпул - Борнемут, мач от английската Висша лига /п/
09:00 Film Plus: Футбол: Валенсия - Реал /М/ (Ла Лига, сезон 2005/2006)
09:00 BNT 3: Олимпийски мигове Летни олимпийски игри Рио де Жанейро 2016 г.: Тенис /мъже/, Новак Джокович /Сърбия/ - Хуан Мартин дел Потро /Аржентина/
09:30 Eurosport: Тенис легенди, седмицата на Симона Халеп, пета част
10:00 Diema Sport 2: "Моите 11" с Джейсън Макатийр", предаване за английски футбол /п/
10:00 Diema Sport: Футбол: Торпедо - Городея, мач от беларуската Висша лига /п/
10:00 Max Sport 3: Серия А: Лече - Интер
11:00 Diema Sport 2: "Моите 11" с Карлтън Коул", предаване за английски футбол /п/
11:05 BNT 3: Олимпийски мигове Летни олимпийски игри Рио де Жанейро 2016 г.: Тенис /мъже/, Хуан Мартин дел Потро /Аржентина/ - Анди Мъри /Великобритания/ - финал
12:00 Diema Sport 2: "Спомените на Гари Невил: Тиери Анри", предаване за английски футбол /п/
12:00 Film Plus: Тенис: Кристина Младенович - Каролина Плишкова (Dubai Duty Free Tennis Championships, Дубай; WTA Premier - повторение)
12:00 Max Sport 3: Серия А: Милан - Удинезе
12:05 Nova Sport: Футбол: Манчестър Сити - Порт Вейл, мач от трети кръг за Купата на Футболната асоциация /п/
12:30 Diema Sport 2: "Легендите на Висшата лига: Тиери Анри", предаване за английски футбол /п/
13:00 Diema Sport 2: "Легендите на Висшата лига: Сол Кямбъл", предаване за английски футбол /п/
13:00 Diema Sport: Футбол: Монтана - ЦСКА, мач от първи кръг за Купата на България (2014-15) /п/
13:20 Film Plus: Тенис: Вероника Кудерметова - Гарбине Мугуруса (Dubai Duty Free Tennis Championships, Дубай; WTA Premier - повторение)
13:30 Diema Sport 2: "Спомените на Гари Невил: Сол Кямбъл", предаване за английски футбол /п/
14:00 Nova Sport: Футбол: Манчестър Юнайтед - Колчестър Юнайтед, четвъртфинален мач за Карабао къп /п/, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
14:00 Ring.BG: УЕФА Шампионска лига: Най-добрите мачове в историята
14:00 Diema Sport 2: Футбол: Манчестър Юнайтед - Манчестър Сити, мач от английската Висша лига /п/
15:00 Bloomberg TV: Може ли Найк да победи Адидас във футбола - док. филм на Bloomberg 15:30 Световната финансова мощ срещу коронавируса - док. филм на Bloomberg
15:00 Eurosport 2: Тенис: Открито първенство на Австралия 2019, финал, Джокович - Надал
15:00 Max Sport 1: ATP 500: Хале 2019г. Роджер Федерер - Роберто Баутиста Агут, четвърти четвъртфинален мач
15:40 BNT 3: Олимпийски мигове Летни олимпийски игри Рио де Жанейро 2016 г.: Футбол /мъже/, Бразилия - Германия - финал
16:00 Diema Sport 2: "Моите 11" с Пол Скоулс", предаване за английски футбол /п/
16:00 Max Sport 3: "УЕФА Шампионска лига" Магазинно предаване
16:00 Nova Sport: Баскетбол: Нижни Новгород - ЦСКА Москва, мач от ВТБ лига /п/
16:00 Ring.BG: УЕФА Шампионска лига: Най-добрите мачове в историята
16:00 Film Plus: Тенис: Белинда Бенчич - Юлия Гьоргес (Adelaide International, Аделаида; WTA Premier - повторение)
16:00 Diema Sport: Баскетбол: Сакраменто Кингс - Индиана Пейсърс, мач от НБА (2000-01) /п/
16:30 Diema Sport 2: "Спомените на Гари Невил: Пол Скоулс", предаване за английски футбол /п/
17:00 Max Sport 1: ATP 500: Хале 2019г. Maтео Беретини - Давид Гофен, първи полуфинален мач
17:00 Diema Sport 2: Футбол: Ливърпул - Суонси Сити, мач от английската Висша лига (2013-14)
17:00 Eurosport 2: Тенис легенди, седмицата на Симона Халеп, пета част
17:30 Max Sport 3: Серия А: Магазинно предаване Магазинно предаване
18:00 Diema Sport: Баскетбол: "Кид и Хил", предаване за НБА, втора част /п/
18:00 BNT 3: Треска за футбол Европейско първенство 1984 г.: Франция - Испания - финал
18:00 Nova Sport: Футбол: Уулвърхямптън Уондърърс - Манчестър Юнайтед, мач от трети кръг за Купата на Футболната асоциация /п/
18:00 Ring.BG: Великата футболна сцена
18:00 Film Plus: Тенис: Белинда Бенчич - Светлана Кузнецова (St. Petersburg Ladies Trophy, Санкт Петербург; WTA Premier - повторение)
18:45 Diema Sport: Студио "Футбол", директно
18:45 Max Sport 1: ATP 500: Хале 2019г. Роджер Федерер - Пиер-Юг Ербер, втори полуфинален мач
19:00 Diema Sport: Футбол: БАТЕ Борисов - Слуцк, мач от беларуската Висша лига, директно
19:00 Diema Sport 2: Баскетбол: Торонто Раптърс - Сан Антонио Спърс, мач от НБА /п/
20:00 Ring.BG: УЕФА Лига Европа: Най-добрите мачове в историята
20:00 Max Sport 2: NHL: Класически мач от 2002г. Ню Йорк Айлъндърс - Торонто Мейпъл Лийфс
20:00 Max Sport 3: Серия А: Лацио - СПАЛ
20:00 Eurosport: Тенис легенди, седмицата на Симона Халеп, шеста част
20:00 Film Plus: Тенис: Ренцо Оливо - Уго Делиен (Chile Dove Men+Care Open, Сантяго; ATP 250 - III четвъртфинал, повторение)
20:55 Diema Sport: Студио "Футбол", директно
21:00 Ring.BG: УЕФА Шампионска лига - магазинно предаване
21:30 Diema Sport: Класика от "А" Професионална футболна група: ЦСКА - Литекс (2014-15) /п/
22:00 Diema Sport: Баскетбол: "Лос Анджелис Лейкърс 2001", предаване за НБА
23:00 Film Plus: Тенис: Кристиан Гарин - Тиаго Сейбот Уайлд (Chile Dove Men+Care Open, Сантяго; ATP 250 - IV четвъртфинал, повторение)
23:00 Nova Sport: Баскетбол: Зенит - ЦСКА Москва, мач от ВТБ лига /п/
23:00 Diema Sport: Баскетбол: Сан Антонио Спърс - Финикс Сънс, мач от НБА (2006-07)
23:00 Diema Sport 2: Футбол: Челси - Евертън, мач от английската Висша лига /п/
23:30 TV+: "Ла Лига: Говорим за футбол с Андрес Иниеста" - 5 еп., документална поредица
23:45 BNT 3: Треска за футбол Европейско първенство 1984 г.: Франция - Испания - финал /bukmeikar.com