Спортът по телевизията днес
Понеделник, 04 Май 2020 10:27
06:00 BNT 3: Олимпийски мигове Летни олимпийски игри Лондон 2012 г.: Волейбол /мъже/, Русия - Бразилия - финал
07:00 Film Plus: Футбол: Реал /М/ - Атлетико /М/ (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
07:30 Eurosport 2: Тенис: Открито първенство на Франция 2019, финал, Надал - Тийм
08:00 Diema Sport: Баскетбол: Сан Антонио Спърс - Кливланд Кавалиърс, мач от НБА (2014-15) /п/
08:00 Diema Sport 2: Футбол: Уотфорд - Евертън, мач от английската Висша лига /п/
08:00 Max Sport 3: Байерн ТВ: Байерн Мюнхен - Ювентус Втори осминафинал реванш от Шампионска лига 2015/16г.
08:30 BNT 3: Футбол, футбол, футбол документална поредица за историята на българския и световния футбол до 70-те години на ХХ век /10 епизод/
09:00 Film Plus: Футбол: Барселона - Реал /М/ (Ла Лига, сезон 2011/2012)
09:30 Eurosport: Тенис: Открито първенство на Австралия 2020, трети кръг, Уилямс - Ван
10:00 BNT 3: Европейски квалификации по баскетбол обзор
10:00 Ring.BG: УЕФА Шампионска лига 19/20: Олимпиакос - Тотнъм
10:00 Max Sport 3: Серия А: СПАЛ - Наполи
10:00 Diema Sport: Футбол: Черно море - Левски, финал за Купата на България (2014-15) /п/
10:30 BNT 3: Олимпийски мигове Летни олимпийски игри Лондон 2012 г.: Баскетбол /мъже/, Бразилия - Австралия
11:00 Max Sport 2: NHL: Класически мач от 2008г. Питсбърг Пенгуинс - Детройт Ред Уингс
11:00 Film Plus: Тенис: Дженифър Брейди - Гарбине Мугуруса (Dubai Duty Free Tennis Championships, Дубай; WTA Premier - II четвъртфинал, повторение)
11:30 Eurosport: Тенис: Открито първенство на Австралия 2020, полуфинал, Федерер - Джокович
12:00 Ring.BG: УЕФА Шампионска лига 19/20: ПСЖ- Реал Мадрид
12:00 Max Sport 3: Серия А: Интер - Парма
12:05 Nova Sport: Баскетбол: Морабанк Андора - Гран Канария, мач от испанската баскетболна лига /п/
13:00 Diema Sport 2: "Светът на Висшата лига", предаване за английски футбол (2019-20), 39-и епизод /п/
13:00 Diema Sport: "Сезонът на Ботев Враца", предаване за български футбол /п/
13:15 Max Sport 2: NHL: Класически мач от 2009г. Детройт Ред Уингс - Питсбърг Пенгуинс
13:20 Film Plus: Тенис: Дженифър Брейди - Петра Квитова (Brisbane International, Бризбън; WTA Premier - II четвъртфинал, повторение)
13:30 Max Sport 1: "ATP WT Uncovered" Магазинно предаване за Световната тенис асоциация при мъжете
13:30 Diema Sport 2: "Специално от Висшата лига: Върджил ван Дайк", предаване за английски футбол /п/
13:30 Eurosport: Волейбол: Шампионска лига
14:00 Nova Sport: Футбол: Челси - Гримзби Таун, мач от трети кръг за Карабао къп /п/, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
14:00 Ring.BG: УЕФА Шампионска лига 19/20: Брюж - Галатасарай
14:00 Diema Sport: Футбол: Витебск - Славия Мозир, мач от беларуската Висша лига /п/
14:00 Diema Sport 2: Футбол: Ливърпул - Саутхямптън, мач от английската Висша лига /п/
14:00 Max Sport 3: Серия А: Милан - СПАЛ
15:00 Eurosport 2: Тенис: Открито първенство на Австралия 2020, полуфинал, Федерер - Джокович
15:00 Film Plus: Тенис: Белинда Бенчич - Юлия Гьоргес (Adelaide International, Аделаида; WTA Premier - повторение)
16:00 Diema Sport: Баскетбол: Бостън Селтикс - Атланта Хоукс, мач №5 от първи кръг на плейофите на Източната конференция на НБА (2011-12) /п/
16:00 Nova Sport: Баскетбол: Уникаха - Реал Мадрид, мач от испанската баскетболна лига /п/
16:00 Ring.BG: УЕФА Шампионска лига 19/20: Атлетико Мадрид - Ювентус
16:00 Diema Sport 2: Футбол: Евертън - Ливърпул, мач от английската Висша лига (2006-07) /п/
16:00 Max Sport 3: Серия А: Ювентус - Дженоа
16:30 BNT 3: Лига Европа магазинно предаване /15 епизод/
16:30 Eurosport 2: Тенис: Открито първенство на Австралия 2020, трети кръг, Уилямс - Ван
17:00 Diema Sport: Баскетбол: Оклахома Сити Тъндър - Далас Маверикс, мач №1 от първи кръг на плейофите на Западната конференция на НБА (2011-12)
17:00 Film Plus: Футбол: Барселона - Реал /М/ (Ла Лига, сезон 2011/2012)
17:20 BNT 3: Футбол, футбол, футбол документална поредица за историята на българския и световния футбол до 70-те години на ХХ век /11 епизод/
18:00 BNT 3: Треска за футбол Европейско първенство 2004 г.: България - Италия
18:00 Nova Sport: Футбол: Дълуич Хамлет - Карлайл Юнайтед, мач от първи кръг за Купата на Футболната асоциация /п/
18:00 Ring.BG: Звездите на футбола
18:00 Diema Sport: Футбол: Монтана - Поморие, мач за място в Първа професионална лига (2015-16) /п/
18:30 Eurosport 2: Тенис: Открито първенство на САЩ 2017, четвъртфинал, Федерер - Дел Потро
19:00 Diema Sport 2: Баскетбол: Лос Анджелис Лейкърс - Лос Анджелис Клипърс, мач от НБА /п/
19:30 Film Plus: "Ла Лига: Говорим за футбол с Хоакин и Гордийо" - 4 еп., документална поредица
19:55 Eurosport: Тенис: Открито първенство на Франция 2018, трети кръг, Уилямс - Барти
20:00 Ring.BG: УЕФА Шампионска лига: Най-добрите мачове в историята
20:00 Diema Sport: "Сезонът на Черно море", предаване за български футбол
20:00 Max Sport 2: NHL: Класически мач от 1967г. Торонто Мейпъл Лийфс - Монреал Канейдиънс
20:00 Max Sport 3: Серия А: Милан - Рома Среща от сезон 2018/2019 г.
20:00 Nova Sport: Футбол: Евертън - Уотфорд, мач от четвърти кръг за Карабао къп /п/, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
21:00 Ring.BG: УЕФА Шампионска лига - магазинно предаване
21:00 Diema Sport 2: "Моите 11" с Майка Ричардс", предаване за английски футбол
21:00 Diema Sport: Футбол: БАТЕ Борисов - Неман Гродно, мач от беларуската Висша лига /п/
21:30 Ring.BG: УЕФА Лига Европа -магазинно предаване
21:30 Eurosport: Тенис: Открито първенство на САЩ 2017, четвъртфинали, Федерер - Дел Потро
21:30 Film Plus: Футбол: Барселона - Леванте (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
22:00 TV+: Футбол: Реал /М/ - Барселона (Ла Лига, сезон 2009/2010)
22:15 Diema Sport 2: "Голямото интервю: Шон Дайш", предаване за английски футбол
22:15 Nova Sport: Баскетбол: Цмоки - ЦСКА Москва, мач от ВТБ лига /п/
22:50 BNT 3: Треска за футбол Европейско първенство 2004 г.: България - Италия
23:00 Diema Sport: Баскетбол: Мемфис Гризлис - Лос Анджелис Клипърс, мач №1 от първи кръг на плейофите на Западната конференция на НБА (2011-12)
23:00 Diema Sport 2: Футбол: Лестър Сити - Челси, мач от английската Висша лига /п/
23:30 Max Sport 3: "УЕФА Шампионска лига" Магазинно предаване
23:30 Film Plus: Тенис: Петра Квитова - Медисън Кийс (Brisbane International, Бризбън; WTA Premier - I полуфинал, повторение) /bukmeikar.com
07:00 Film Plus: Футбол: Реал /М/ - Атлетико /М/ (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
07:30 Eurosport 2: Тенис: Открито първенство на Франция 2019, финал, Надал - Тийм
08:00 Diema Sport: Баскетбол: Сан Антонио Спърс - Кливланд Кавалиърс, мач от НБА (2014-15) /п/
08:00 Diema Sport 2: Футбол: Уотфорд - Евертън, мач от английската Висша лига /п/
08:00 Max Sport 3: Байерн ТВ: Байерн Мюнхен - Ювентус Втори осминафинал реванш от Шампионска лига 2015/16г.
08:30 BNT 3: Футбол, футбол, футбол документална поредица за историята на българския и световния футбол до 70-те години на ХХ век /10 епизод/
09:00 Film Plus: Футбол: Барселона - Реал /М/ (Ла Лига, сезон 2011/2012)
09:30 Eurosport: Тенис: Открито първенство на Австралия 2020, трети кръг, Уилямс - Ван
10:00 BNT 3: Европейски квалификации по баскетбол обзор
10:00 Ring.BG: УЕФА Шампионска лига 19/20: Олимпиакос - Тотнъм
10:00 Max Sport 3: Серия А: СПАЛ - Наполи
10:00 Diema Sport: Футбол: Черно море - Левски, финал за Купата на България (2014-15) /п/
10:30 BNT 3: Олимпийски мигове Летни олимпийски игри Лондон 2012 г.: Баскетбол /мъже/, Бразилия - Австралия
11:00 Max Sport 2: NHL: Класически мач от 2008г. Питсбърг Пенгуинс - Детройт Ред Уингс
11:00 Film Plus: Тенис: Дженифър Брейди - Гарбине Мугуруса (Dubai Duty Free Tennis Championships, Дубай; WTA Premier - II четвъртфинал, повторение)
11:30 Eurosport: Тенис: Открито първенство на Австралия 2020, полуфинал, Федерер - Джокович
12:00 Ring.BG: УЕФА Шампионска лига 19/20: ПСЖ- Реал Мадрид
12:00 Max Sport 3: Серия А: Интер - Парма
12:05 Nova Sport: Баскетбол: Морабанк Андора - Гран Канария, мач от испанската баскетболна лига /п/
13:00 Diema Sport 2: "Светът на Висшата лига", предаване за английски футбол (2019-20), 39-и епизод /п/
13:00 Diema Sport: "Сезонът на Ботев Враца", предаване за български футбол /п/
13:15 Max Sport 2: NHL: Класически мач от 2009г. Детройт Ред Уингс - Питсбърг Пенгуинс
13:20 Film Plus: Тенис: Дженифър Брейди - Петра Квитова (Brisbane International, Бризбън; WTA Premier - II четвъртфинал, повторение)
13:30 Max Sport 1: "ATP WT Uncovered" Магазинно предаване за Световната тенис асоциация при мъжете
13:30 Diema Sport 2: "Специално от Висшата лига: Върджил ван Дайк", предаване за английски футбол /п/
13:30 Eurosport: Волейбол: Шампионска лига
14:00 Nova Sport: Футбол: Челси - Гримзби Таун, мач от трети кръг за Карабао къп /п/, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
14:00 Ring.BG: УЕФА Шампионска лига 19/20: Брюж - Галатасарай
14:00 Diema Sport: Футбол: Витебск - Славия Мозир, мач от беларуската Висша лига /п/
14:00 Diema Sport 2: Футбол: Ливърпул - Саутхямптън, мач от английската Висша лига /п/
14:00 Max Sport 3: Серия А: Милан - СПАЛ
15:00 Eurosport 2: Тенис: Открито първенство на Австралия 2020, полуфинал, Федерер - Джокович
15:00 Film Plus: Тенис: Белинда Бенчич - Юлия Гьоргес (Adelaide International, Аделаида; WTA Premier - повторение)
16:00 Diema Sport: Баскетбол: Бостън Селтикс - Атланта Хоукс, мач №5 от първи кръг на плейофите на Източната конференция на НБА (2011-12) /п/
16:00 Nova Sport: Баскетбол: Уникаха - Реал Мадрид, мач от испанската баскетболна лига /п/
16:00 Ring.BG: УЕФА Шампионска лига 19/20: Атлетико Мадрид - Ювентус
16:00 Diema Sport 2: Футбол: Евертън - Ливърпул, мач от английската Висша лига (2006-07) /п/
16:00 Max Sport 3: Серия А: Ювентус - Дженоа
16:30 BNT 3: Лига Европа магазинно предаване /15 епизод/
16:30 Eurosport 2: Тенис: Открито първенство на Австралия 2020, трети кръг, Уилямс - Ван
17:00 Diema Sport: Баскетбол: Оклахома Сити Тъндър - Далас Маверикс, мач №1 от първи кръг на плейофите на Западната конференция на НБА (2011-12)
17:00 Film Plus: Футбол: Барселона - Реал /М/ (Ла Лига, сезон 2011/2012)
17:20 BNT 3: Футбол, футбол, футбол документална поредица за историята на българския и световния футбол до 70-те години на ХХ век /11 епизод/
18:00 BNT 3: Треска за футбол Европейско първенство 2004 г.: България - Италия
18:00 Nova Sport: Футбол: Дълуич Хамлет - Карлайл Юнайтед, мач от първи кръг за Купата на Футболната асоциация /п/
18:00 Ring.BG: Звездите на футбола
18:00 Diema Sport: Футбол: Монтана - Поморие, мач за място в Първа професионална лига (2015-16) /п/
18:30 Eurosport 2: Тенис: Открито първенство на САЩ 2017, четвъртфинал, Федерер - Дел Потро
19:00 Diema Sport 2: Баскетбол: Лос Анджелис Лейкърс - Лос Анджелис Клипърс, мач от НБА /п/
19:30 Film Plus: "Ла Лига: Говорим за футбол с Хоакин и Гордийо" - 4 еп., документална поредица
19:55 Eurosport: Тенис: Открито първенство на Франция 2018, трети кръг, Уилямс - Барти
20:00 Ring.BG: УЕФА Шампионска лига: Най-добрите мачове в историята
20:00 Diema Sport: "Сезонът на Черно море", предаване за български футбол
20:00 Max Sport 2: NHL: Класически мач от 1967г. Торонто Мейпъл Лийфс - Монреал Канейдиънс
20:00 Max Sport 3: Серия А: Милан - Рома Среща от сезон 2018/2019 г.
20:00 Nova Sport: Футбол: Евертън - Уотфорд, мач от четвърти кръг за Карабао къп /п/, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
21:00 Ring.BG: УЕФА Шампионска лига - магазинно предаване
21:00 Diema Sport 2: "Моите 11" с Майка Ричардс", предаване за английски футбол
21:00 Diema Sport: Футбол: БАТЕ Борисов - Неман Гродно, мач от беларуската Висша лига /п/
21:30 Ring.BG: УЕФА Лига Европа -магазинно предаване
21:30 Eurosport: Тенис: Открито първенство на САЩ 2017, четвъртфинали, Федерер - Дел Потро
21:30 Film Plus: Футбол: Барселона - Леванте (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
22:00 TV+: Футбол: Реал /М/ - Барселона (Ла Лига, сезон 2009/2010)
22:15 Diema Sport 2: "Голямото интервю: Шон Дайш", предаване за английски футбол
22:15 Nova Sport: Баскетбол: Цмоки - ЦСКА Москва, мач от ВТБ лига /п/
22:50 BNT 3: Треска за футбол Европейско първенство 2004 г.: България - Италия
23:00 Diema Sport: Баскетбол: Мемфис Гризлис - Лос Анджелис Клипърс, мач №1 от първи кръг на плейофите на Западната конференция на НБА (2011-12)
23:00 Diema Sport 2: Футбол: Лестър Сити - Челси, мач от английската Висша лига /п/
23:30 Max Sport 3: "УЕФА Шампионска лига" Магазинно предаване
23:30 Film Plus: Тенис: Петра Квитова - Медисън Кийс (Brisbane International, Бризбън; WTA Premier - I полуфинал, повторение) /bukmeikar.com