Спортът по телевизията днес
Петък, 01 Май 2020 10:28
07:00 Film Plus: Футбол: Севиля - Гранада (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
07:30 Eurosport: Тенис: Открито първенство на Франция 2017, финал, Надал - Вавринка
08:00 BNT 3: Лига Европа магазинно предаване /14 епизод/
08:00 Diema Sport: Баскетбол: "Лос Анджелис Лейкърс 2010", предаване за НБА /п/
08:00 Diema Sport 2: Футбол: Тотнъм Хотспър - Норич Сити, мач от английската Висша лига /п/
08:25 BNT 3: Футбол, футбол, футбол документална поредица за историята на българския и световния футбол до 70-те години на ХХ век /9 епизод/
09:00 Diema Sport: Баскетбол: "Оттук започва жуженето", предаване за НБА /п/
09:00 Film Plus: Футбол: Реал /М/ - Барселона (Ла Лига, сезон 2011/2012)
09:30 Diema Sport: Баскетбол: "Така го правим в Торонто", предаване за НБА /п/
09:45 BNT 3: Олимпийски мигове Летни олимпийски игри Лондон 2012 г.: Тенис /мъже/, Роджър Федерер /Швейцария/ - Хуан Мартин дел Потро /Аржентина/, полуфинална среща
10:00 Diema Sport 2: "Голямото интервю: Тами Ейбрахам", предаване за английски футбол /п/
10:00 Ring.BG: УЕФА Шампионска лига 18/19: Барселона - Ливърпул
10:00 Diema Sport: Футбол: БАТЕ Борисов - Славия Мозир, полуфинален мач реванш за Купата на Беларус /п/
10:00 Max Sport 3: Серия А: Наполи - Бреша
11:00 Film Plus: Тенис: Ашли Барти - Лаура Зигмунд (Qatar Total Open 2020, Доха; WTA Premier 5 - повторение)
11:30 Max Sport 1: "ATP WT Uncovered" Магазинно предаване за Световната тенис асоциация при мъжете
11:30 Diema Sport 2: "Сто във Висшата лига: Йън Райт", предаване за английски футбол /п/
12:00 Diema Sport: "Сезонът на Ботев Враца", предаване за български футбол /п/
12:00 Ring.BG: УЕФА Шампионска лига 18/19: Аякс - Тотнъм
12:00 Max Sport 3: Серия А: Лацио - Дженоа
12:05 Nova Sport: Футбол: Уигън Атлетик - Милуол, мач от Чемпиъншип /п/
12:30 Film Plus: Тенис: Елена Рибакина - Катерина Синякова (Dubai Duty Free Tennis Championships, Дубай; WTA Premier - повторение)
14:00 Film Plus: Тенис: Елена Рибакина - Кики Бертенс (St. Petersburg Ladies Trophy, Санкт Петербург; WTA Premier - финал, повторение)
14:00 Nova Sport: Баскетбол: Тенерифе - Барселона, мач от испанската баскетболна лига /п/, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
14:00 Ring.BG: УЕФА Шампионска лига 18/19: Тотнъм - Ливърпул
14:00 Diema Sport: Футбол: Шахтьор Солигорск - Динамо Брест, полуфинален мач реванш за Купата на Беларус /п/
14:00 Diema Sport 2: Футбол: Лестър Сити - Уест Хям Юнайтед, мач от английската Висша лига /п/
14:00 Max Sport 3: Серия А: Парма - Торино
14:20 BNT 3: Олимпийски мигове Летни олимпийски игри Лондон 2012 г.: Волейбол /мъже/, Италия - България
15:00 Eurosport 2: Тенис: Открито първенство на Австралия 2019, трети кръг, Халеп - Уилямс
15:30 Film Plus: Тенис: Леони Кунг - Магда Линет (Thailand Open, Хуа Хин; WTA International - финал, повторение)
16:00 Diema Sport: Баскетбол: "Кей Джи и Ди Уейд", предаване за НБА, първа част /п/
16:00 Max Sport 3: "Класика от УЕФА Шампионска лига" Магазинно предаване
16:00 Nova Sport: Баскетбол: Химки - Локомотив Кубан, мач от ВТБ лига /п/
16:00 Diema Sport 2: Футбол: Манчестър Юнайтед - Уимбълдън, мач от английската Висша лига (1998-99) /п/
16:00 Ring.BG: УЕФА Суперкупа 2019: Ливърпул - Челси
16:30 Diema Sport: Баскетбол: "Кей Джи и Ди Уейд", предаване за НБА, втора част /п/
16:30 Eurosport 2: Тенис: Открито първенство на Австралия 2018, полуфинал, Халеп - Кербер
17:00 Diema Sport: Баскетбол: "Сан Антонио Спърс 2007", предаване за НБА /п/
17:00 Max Sport 3: "Класика от УЕФА Шампионска лига" Магазинно предаване
17:00 Film Plus: Футбол: Реал /М/ - Барселона (Ла Лига, сезон 2011/2012)
17:15 BNT 3: Футбол, футбол, футбол документална поредица за историята на българския и световния футбол до 70-те години на ХХ век /10 епизод/
18:00 Diema Sport 2: "Светът на Висшата лига", предаване за английски футбол (2019-20), 39-и епизод /п/
18:00 BNT 3: Треска за футбол Европейско първенство 2012 г.: Германия - Италия - полуфинална среща
18:00 Eurosport 2: Тенис: Открито първенство на Франция 2017, финал, Надал - Вавринка
18:00 Nova Sport: Футбол: Хъл Сити - Лийдс Юнайтед, мач от Чемпиъншип /п/
18:30 Diema Sport 2: "Специално от Висшата лига: Върджил ван Дайк", предаване за английски футбол /п/
19:00 Diema Sport 2: Баскетбол: Филаделфия Севънтисиксърс - Милуоки Бъкс, мач от НБА /п/
19:30 Max Sport 2: NHL: Класически мач от 2018г. Вегас Голдън Найтс - Вашингтон Кепитълс, пета среща
20:00 Ring.BG: УЕФА Шампионска лига - магазинно предаване
20:00 Max Sport 3: Серия А: Сасуоло - Интер
20:00 Nova Sport: Футбол: Милтън Кийнс Донс - Ливърпул, мач от трети кръг за Карабао къп /п/, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
20:30 Film Plus: Тенис: Серина Уилямс - Джесика Пегула (ASB Classic, Окланд; WTA International - финал, повторение)
21:00 Diema Sport 2: "Моите 11" с Глен Джонсън", предаване за английски футбол
22:00 Diema Sport: "Домът на футбола", предаване за български футбол (2019-20), 43-ти епизод /п/
22:15 Nova Sport: Баскетбол: Билбао - Уникаха, мач от испанската баскетболна лига /п/
22:20 Film Plus: Тенис: Феликс Оже-Алиасим - Стефанос Циципас (Open 13 Provence, Марсилия; ATP 250 - финал, повторение)
22:30 Diema Sport 2: "Из клубовете от Висшата лига", предаване за английски футбол
22:45 BNT 3: Треска за футбол Европейско първенство 2012 г.: Германия - Италия - полуфинална среща
23:00 TV+: "Ла Лига: Говорим за футбол с с Хоакин и Гордийо" - 4 еп., документална поредица
23:00 Max Sport 3: "УЕФА Шампионска лига" Магазинно предаване
23:00 Diema Sport: Баскетбол: Бостън Селтикс - Филаделфия Севънтисиксърс, мач №2 от втори кръг на плейофите на Източната конференция на НБА (2011-12)
23:00 Diema Sport 2: Футбол: Манчестър Юнайтед - Бърнли, мач от английската Висша лига /п/
23:30 Max Sport 3: Серия А: Ювентус - СПАЛ /bukmeikar.com
07:30 Eurosport: Тенис: Открито първенство на Франция 2017, финал, Надал - Вавринка
08:00 BNT 3: Лига Европа магазинно предаване /14 епизод/
08:00 Diema Sport: Баскетбол: "Лос Анджелис Лейкърс 2010", предаване за НБА /п/
08:00 Diema Sport 2: Футбол: Тотнъм Хотспър - Норич Сити, мач от английската Висша лига /п/
08:25 BNT 3: Футбол, футбол, футбол документална поредица за историята на българския и световния футбол до 70-те години на ХХ век /9 епизод/
09:00 Diema Sport: Баскетбол: "Оттук започва жуженето", предаване за НБА /п/
09:00 Film Plus: Футбол: Реал /М/ - Барселона (Ла Лига, сезон 2011/2012)
09:30 Diema Sport: Баскетбол: "Така го правим в Торонто", предаване за НБА /п/
09:45 BNT 3: Олимпийски мигове Летни олимпийски игри Лондон 2012 г.: Тенис /мъже/, Роджър Федерер /Швейцария/ - Хуан Мартин дел Потро /Аржентина/, полуфинална среща
10:00 Diema Sport 2: "Голямото интервю: Тами Ейбрахам", предаване за английски футбол /п/
10:00 Ring.BG: УЕФА Шампионска лига 18/19: Барселона - Ливърпул
10:00 Diema Sport: Футбол: БАТЕ Борисов - Славия Мозир, полуфинален мач реванш за Купата на Беларус /п/
10:00 Max Sport 3: Серия А: Наполи - Бреша
11:00 Film Plus: Тенис: Ашли Барти - Лаура Зигмунд (Qatar Total Open 2020, Доха; WTA Premier 5 - повторение)
11:30 Max Sport 1: "ATP WT Uncovered" Магазинно предаване за Световната тенис асоциация при мъжете
11:30 Diema Sport 2: "Сто във Висшата лига: Йън Райт", предаване за английски футбол /п/
12:00 Diema Sport: "Сезонът на Ботев Враца", предаване за български футбол /п/
12:00 Ring.BG: УЕФА Шампионска лига 18/19: Аякс - Тотнъм
12:00 Max Sport 3: Серия А: Лацио - Дженоа
12:05 Nova Sport: Футбол: Уигън Атлетик - Милуол, мач от Чемпиъншип /п/
12:30 Film Plus: Тенис: Елена Рибакина - Катерина Синякова (Dubai Duty Free Tennis Championships, Дубай; WTA Premier - повторение)
14:00 Film Plus: Тенис: Елена Рибакина - Кики Бертенс (St. Petersburg Ladies Trophy, Санкт Петербург; WTA Premier - финал, повторение)
14:00 Nova Sport: Баскетбол: Тенерифе - Барселона, мач от испанската баскетболна лига /п/, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
14:00 Ring.BG: УЕФА Шампионска лига 18/19: Тотнъм - Ливърпул
14:00 Diema Sport: Футбол: Шахтьор Солигорск - Динамо Брест, полуфинален мач реванш за Купата на Беларус /п/
14:00 Diema Sport 2: Футбол: Лестър Сити - Уест Хям Юнайтед, мач от английската Висша лига /п/
14:00 Max Sport 3: Серия А: Парма - Торино
14:20 BNT 3: Олимпийски мигове Летни олимпийски игри Лондон 2012 г.: Волейбол /мъже/, Италия - България
15:00 Eurosport 2: Тенис: Открито първенство на Австралия 2019, трети кръг, Халеп - Уилямс
15:30 Film Plus: Тенис: Леони Кунг - Магда Линет (Thailand Open, Хуа Хин; WTA International - финал, повторение)
16:00 Diema Sport: Баскетбол: "Кей Джи и Ди Уейд", предаване за НБА, първа част /п/
16:00 Max Sport 3: "Класика от УЕФА Шампионска лига" Магазинно предаване
16:00 Nova Sport: Баскетбол: Химки - Локомотив Кубан, мач от ВТБ лига /п/
16:00 Diema Sport 2: Футбол: Манчестър Юнайтед - Уимбълдън, мач от английската Висша лига (1998-99) /п/
16:00 Ring.BG: УЕФА Суперкупа 2019: Ливърпул - Челси
16:30 Diema Sport: Баскетбол: "Кей Джи и Ди Уейд", предаване за НБА, втора част /п/
16:30 Eurosport 2: Тенис: Открито първенство на Австралия 2018, полуфинал, Халеп - Кербер
17:00 Diema Sport: Баскетбол: "Сан Антонио Спърс 2007", предаване за НБА /п/
17:00 Max Sport 3: "Класика от УЕФА Шампионска лига" Магазинно предаване
17:00 Film Plus: Футбол: Реал /М/ - Барселона (Ла Лига, сезон 2011/2012)
17:15 BNT 3: Футбол, футбол, футбол документална поредица за историята на българския и световния футбол до 70-те години на ХХ век /10 епизод/
18:00 Diema Sport 2: "Светът на Висшата лига", предаване за английски футбол (2019-20), 39-и епизод /п/
18:00 BNT 3: Треска за футбол Европейско първенство 2012 г.: Германия - Италия - полуфинална среща
18:00 Eurosport 2: Тенис: Открито първенство на Франция 2017, финал, Надал - Вавринка
18:00 Nova Sport: Футбол: Хъл Сити - Лийдс Юнайтед, мач от Чемпиъншип /п/
18:30 Diema Sport 2: "Специално от Висшата лига: Върджил ван Дайк", предаване за английски футбол /п/
19:00 Diema Sport 2: Баскетбол: Филаделфия Севънтисиксърс - Милуоки Бъкс, мач от НБА /п/
19:30 Max Sport 2: NHL: Класически мач от 2018г. Вегас Голдън Найтс - Вашингтон Кепитълс, пета среща
20:00 Ring.BG: УЕФА Шампионска лига - магазинно предаване
20:00 Max Sport 3: Серия А: Сасуоло - Интер
20:00 Nova Sport: Футбол: Милтън Кийнс Донс - Ливърпул, мач от трети кръг за Карабао къп /п/, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
20:30 Film Plus: Тенис: Серина Уилямс - Джесика Пегула (ASB Classic, Окланд; WTA International - финал, повторение)
21:00 Diema Sport 2: "Моите 11" с Глен Джонсън", предаване за английски футбол
22:00 Diema Sport: "Домът на футбола", предаване за български футбол (2019-20), 43-ти епизод /п/
22:15 Nova Sport: Баскетбол: Билбао - Уникаха, мач от испанската баскетболна лига /п/
22:20 Film Plus: Тенис: Феликс Оже-Алиасим - Стефанос Циципас (Open 13 Provence, Марсилия; ATP 250 - финал, повторение)
22:30 Diema Sport 2: "Из клубовете от Висшата лига", предаване за английски футбол
22:45 BNT 3: Треска за футбол Европейско първенство 2012 г.: Германия - Италия - полуфинална среща
23:00 TV+: "Ла Лига: Говорим за футбол с с Хоакин и Гордийо" - 4 еп., документална поредица
23:00 Max Sport 3: "УЕФА Шампионска лига" Магазинно предаване
23:00 Diema Sport: Баскетбол: Бостън Селтикс - Филаделфия Севънтисиксърс, мач №2 от втори кръг на плейофите на Източната конференция на НБА (2011-12)
23:00 Diema Sport 2: Футбол: Манчестър Юнайтед - Бърнли, мач от английската Висша лига /п/
23:30 Max Sport 3: Серия А: Ювентус - СПАЛ /bukmeikar.com