Спортът по телевизията днес
Петък, 17 Април 2020 09:35
07:00 Film Plus: Футбол: Валядолид - Атлетик /Б/ (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
08:00 BNT 3: Лига Европа магазинно предаване /13 епизод/
08:00 Diema Sport: Баскетбол: "Маями Хийт 2012", предаване за НБА /п/
08:00 Diema Sport 2: Футбол: Брентфорд - Лестър Сити, мач от четвърти кръг за Купата на Футболната асоциация /п/
08:00 Max Sport 3: Байерн ТВ: Фортуна - Байерн Мюнхен Мач от германската Бундеслига
09:00 Diema Sport: Баскетбол: "Винс Картър", предаване за НБА /п/
09:00 Film Plus: Футбол: Виляреал - Атлетико /М/ (Ла Лига, сезон 2008/2009)
09:30 Eurosport: Тенис: Открито първенство на САЩ 2018, финал, Джокович - Дел Потро
10:00 bTV Comedy: "Футболен татко" - комедия, спортен, семеен (САЩ, 2005), режисьор Джеси Дилън, в ролите: Уил Феръл, Робърт Дювал, Майк Дитка, Кейт Уолш и др.
10:00 Diema Sport 2: Футбол: Евертън - Арсенал, мач от английската Висша лига /п/
10:00 Max Sport 3: Серия А: Болоня - Фиорентина
11:00 Diema Sport: "Сезонът на Етър", предаване за български футбол /п/
11:00 Eurosport: Тенис: Открито първенство на Австралия 2019, четвърти кръг, Джокович - Медведев
12:00 Diema Sport: Футбол: Торпедо - Енергетик-БГУ, мач от беларуската Висша лига /п/
12:00 Diema Sport 2: Футбол: Кристъл Палас - Ливърпул, мач от английската Висша лига (2013-14) /п/
12:00 Max Sport 3: Серия А: Бреша - Лацио
12:05 Nova Sport: Футбол: Рединг - Куинс Парк Рейнджърс, мач от Чемпиъншип /п/
12:10 Film Plus: Тенис: Бианка Андрееску - Серина Уилямс (Coupe Rogers presentee par Banque Nationale, Торонто; WTA Premier 5 2019 - финал, повторение)
12:45 Film Plus: Тенис: Каролина Плишкова - Петра Мартич (Zhengzhou Open, Чънджоу; WTA Premier 2019 - финал, повторение)
14:00 Nova Sport: Баскетбол: Ховентут - Барселона, мач от испанската баскетболна лига /п/, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
14:00 Diema Sport: Футбол: Ботев Пловдив - Локомотив Пловдив, мач от efbet Лига /п/
14:00 Diema Sport 2: Футбол: Уест Хям Юнайтед - Уест Бромич Албиън, мач от четвърти кръг за Купата на Футболната асоциация /п/
14:00 Max Sport 3: Серия А: Аталанта - Парма
14:30 Film Plus: Тенис: Анастасия Павлюченкова - Белинда Бенчич (VTB Kremlin Cup, Москва; WTA Premier 2019 - финал, повторение)
15:00 Eurosport 2: Тенис: Открито първенство на САЩ 2018, финал, Джокович - Дел Потро
15:50 BNT 3: Лига Европа магазинно предаване /13 епизод/
16:00 Diema Sport 2: "Спомените на Гари Невил: Йън Райт", предаване за английски футбол, 12-и епизод
16:00 Max Sport 3: "Класика от УЕФА Шампионска лига" Магазинно предаване
16:00 Nova Sport: Баскетбол: Нижни Новгород - Жельона гура, мач от ВТБ лига /п/
16:00 Diema Sport: Баскетбол: Сан Антонио Спърс - Маями Хийт, мач №4 от финалната плейофна серия на НБА (2012-13) /п/
16:15 BNT 3: Треска за футбол Световно първенство 1994 г.: България - Гърция
16:30 Eurosport 2: Тенис: Открито първенство на Австралия 2019, финал, Джокович - Надал
17:00 Diema Sport 2: "Голямото интервю: Алан Шийрър", предаване за английски футбол, 6-и епизод /п/
17:00 Max Sport 3: "Класика от УЕФА Шампионска лига" Магазинно предаване
17:00 Film Plus: Футбол: Виляреал - Атлетико /М/ (Ла Лига, сезон 2008/2009)
17:30 Diema Sport 2: "Футболни истории с Андре Гомеш", предаване за английски футбол, 5-и епизод /п/
18:00 Diema Sport 2: "Светът на Висшата лига", предаване за английски футбол (2019-20), 37-и епизод /п/
18:00 Eurosport 2: Тенис: Открито първенство на Австралия 2020, финал, Джокович - Тийм
18:00 Nova Sport: Футбол: Стоук Сити - Шефилд Уенздей, мач от Чемпиъншип /п/
18:00 Ring.BG: УЕФА Шампионска лига - великите финали
18:00 BNT 3: Треска за футбол Световно първенство 1990 г.: Германия - Аржентина - финал
18:00 Diema Sport: Футбол: Слуцк - Витебск, мач от беларуската Висша лига /п/
18:00 Max Sport 2: NHL: Класически мач от 2006г. Каролина Хърикейнс - Едмънтън Ойлърс
18:00 Max Sport 3: Серия А Класика: Интер - Милан Среща от сезон 2015/2016 г.
18:30 Diema Sport 2: "Футболни истории с Бруно Фернандеш", предаване за английски футбол, 1-ви епизод /п/
18:45 Diema Sport 2: "Футболни истории с Мейсън Маунт и Деклан Райс", предаване за английски футбол, 2-ри епизод /п/
19:00 Diema Sport 2: Баскетбол: Далас Маверикс - Ню Орлийнс Пеликанс, мач от НБА /п/
20:00 Ring.BG: УЕФА Шампионска лига - магазинно предаване
20:00 Eurosport: Тенис: Открито първенство на Австралия 2019, финал, Джокович - Надал
20:00 Nova Sport: Футбол: Скънторп Юнайтед - Дарби Каунти, мач от първи кръг за Карабао къп /п/, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
20:00 BNT 3: Треска за футбол Световно първенство 1994 г.: Бразилия - Италия - финал
20:30 Film Plus: Тенис: Елина Свитолина - Аранча Рус (Abierto GNP Seguros, Монтерей; WTA International - II полуфинал, повторение)
20:30 Ring.BG: Великата футболна сцена
21:00 Diema Sport: "Сезонът на Славия", предаване за български футбол /п/
21:00 Diema Sport 2: Футбол: Ливърпул - Арсенал, мач от английската Висша лига (2008-09)
21:30 Eurosport: Тенис: Открито първенство на Австралия 2020, финал, Джокович - Тийм
21:30 Film Plus: Тенис: Елина Свитолина - Мари Бузкова (Abierto GNP Seguros, Монтерей; WTA International - финал и награждаване, повторение)
22:00 Diema Sport: "Домът на футбола", предаване за български футбол (2019-20), 41-ви епизод /п/
22:15 Nova Sport: Баскетбол: Сарагоса - Баскония, мач от испанската баскетболна лига /п/
23:00 TV+: "Ла Лига: Говорим за футбол с Иняки Уилямс и Анхел Ирибар" - 2 еп., документална поредица
23:00 Max Sport 3: "УЕФА Шампионска лига" Магазинно предаване
23:00 Diema Sport: Баскетбол: Маями Хийт - Сан Антонио Спърс, мач №5 от финалната плейофна серия на НБА (2012-13)
23:00 Diema Sport 2: Футбол: Манчестър Сити - Лестър Сити, мач от английската Висша лига /п/
23:30 Max Sport 3: Серия А: Ювентус - Каляри /bukmeikar.com
08:00 BNT 3: Лига Европа магазинно предаване /13 епизод/
08:00 Diema Sport: Баскетбол: "Маями Хийт 2012", предаване за НБА /п/
08:00 Diema Sport 2: Футбол: Брентфорд - Лестър Сити, мач от четвърти кръг за Купата на Футболната асоциация /п/
08:00 Max Sport 3: Байерн ТВ: Фортуна - Байерн Мюнхен Мач от германската Бундеслига
09:00 Diema Sport: Баскетбол: "Винс Картър", предаване за НБА /п/
09:00 Film Plus: Футбол: Виляреал - Атлетико /М/ (Ла Лига, сезон 2008/2009)
09:30 Eurosport: Тенис: Открито първенство на САЩ 2018, финал, Джокович - Дел Потро
10:00 bTV Comedy: "Футболен татко" - комедия, спортен, семеен (САЩ, 2005), режисьор Джеси Дилън, в ролите: Уил Феръл, Робърт Дювал, Майк Дитка, Кейт Уолш и др.
10:00 Diema Sport 2: Футбол: Евертън - Арсенал, мач от английската Висша лига /п/
10:00 Max Sport 3: Серия А: Болоня - Фиорентина
11:00 Diema Sport: "Сезонът на Етър", предаване за български футбол /п/
11:00 Eurosport: Тенис: Открито първенство на Австралия 2019, четвърти кръг, Джокович - Медведев
12:00 Diema Sport: Футбол: Торпедо - Енергетик-БГУ, мач от беларуската Висша лига /п/
12:00 Diema Sport 2: Футбол: Кристъл Палас - Ливърпул, мач от английската Висша лига (2013-14) /п/
12:00 Max Sport 3: Серия А: Бреша - Лацио
12:05 Nova Sport: Футбол: Рединг - Куинс Парк Рейнджърс, мач от Чемпиъншип /п/
12:10 Film Plus: Тенис: Бианка Андрееску - Серина Уилямс (Coupe Rogers presentee par Banque Nationale, Торонто; WTA Premier 5 2019 - финал, повторение)
12:45 Film Plus: Тенис: Каролина Плишкова - Петра Мартич (Zhengzhou Open, Чънджоу; WTA Premier 2019 - финал, повторение)
14:00 Nova Sport: Баскетбол: Ховентут - Барселона, мач от испанската баскетболна лига /п/, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
14:00 Diema Sport: Футбол: Ботев Пловдив - Локомотив Пловдив, мач от efbet Лига /п/
14:00 Diema Sport 2: Футбол: Уест Хям Юнайтед - Уест Бромич Албиън, мач от четвърти кръг за Купата на Футболната асоциация /п/
14:00 Max Sport 3: Серия А: Аталанта - Парма
14:30 Film Plus: Тенис: Анастасия Павлюченкова - Белинда Бенчич (VTB Kremlin Cup, Москва; WTA Premier 2019 - финал, повторение)
15:00 Eurosport 2: Тенис: Открито първенство на САЩ 2018, финал, Джокович - Дел Потро
15:50 BNT 3: Лига Европа магазинно предаване /13 епизод/
16:00 Diema Sport 2: "Спомените на Гари Невил: Йън Райт", предаване за английски футбол, 12-и епизод
16:00 Max Sport 3: "Класика от УЕФА Шампионска лига" Магазинно предаване
16:00 Nova Sport: Баскетбол: Нижни Новгород - Жельона гура, мач от ВТБ лига /п/
16:00 Diema Sport: Баскетбол: Сан Антонио Спърс - Маями Хийт, мач №4 от финалната плейофна серия на НБА (2012-13) /п/
16:15 BNT 3: Треска за футбол Световно първенство 1994 г.: България - Гърция
16:30 Eurosport 2: Тенис: Открито първенство на Австралия 2019, финал, Джокович - Надал
17:00 Diema Sport 2: "Голямото интервю: Алан Шийрър", предаване за английски футбол, 6-и епизод /п/
17:00 Max Sport 3: "Класика от УЕФА Шампионска лига" Магазинно предаване
17:00 Film Plus: Футбол: Виляреал - Атлетико /М/ (Ла Лига, сезон 2008/2009)
17:30 Diema Sport 2: "Футболни истории с Андре Гомеш", предаване за английски футбол, 5-и епизод /п/
18:00 Diema Sport 2: "Светът на Висшата лига", предаване за английски футбол (2019-20), 37-и епизод /п/
18:00 Eurosport 2: Тенис: Открито първенство на Австралия 2020, финал, Джокович - Тийм
18:00 Nova Sport: Футбол: Стоук Сити - Шефилд Уенздей, мач от Чемпиъншип /п/
18:00 Ring.BG: УЕФА Шампионска лига - великите финали
18:00 BNT 3: Треска за футбол Световно първенство 1990 г.: Германия - Аржентина - финал
18:00 Diema Sport: Футбол: Слуцк - Витебск, мач от беларуската Висша лига /п/
18:00 Max Sport 2: NHL: Класически мач от 2006г. Каролина Хърикейнс - Едмънтън Ойлърс
18:00 Max Sport 3: Серия А Класика: Интер - Милан Среща от сезон 2015/2016 г.
18:30 Diema Sport 2: "Футболни истории с Бруно Фернандеш", предаване за английски футбол, 1-ви епизод /п/
18:45 Diema Sport 2: "Футболни истории с Мейсън Маунт и Деклан Райс", предаване за английски футбол, 2-ри епизод /п/
19:00 Diema Sport 2: Баскетбол: Далас Маверикс - Ню Орлийнс Пеликанс, мач от НБА /п/
20:00 Ring.BG: УЕФА Шампионска лига - магазинно предаване
20:00 Eurosport: Тенис: Открито първенство на Австралия 2019, финал, Джокович - Надал
20:00 Nova Sport: Футбол: Скънторп Юнайтед - Дарби Каунти, мач от първи кръг за Карабао къп /п/, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
20:00 BNT 3: Треска за футбол Световно първенство 1994 г.: Бразилия - Италия - финал
20:30 Film Plus: Тенис: Елина Свитолина - Аранча Рус (Abierto GNP Seguros, Монтерей; WTA International - II полуфинал, повторение)
20:30 Ring.BG: Великата футболна сцена
21:00 Diema Sport: "Сезонът на Славия", предаване за български футбол /п/
21:00 Diema Sport 2: Футбол: Ливърпул - Арсенал, мач от английската Висша лига (2008-09)
21:30 Eurosport: Тенис: Открито първенство на Австралия 2020, финал, Джокович - Тийм
21:30 Film Plus: Тенис: Елина Свитолина - Мари Бузкова (Abierto GNP Seguros, Монтерей; WTA International - финал и награждаване, повторение)
22:00 Diema Sport: "Домът на футбола", предаване за български футбол (2019-20), 41-ви епизод /п/
22:15 Nova Sport: Баскетбол: Сарагоса - Баскония, мач от испанската баскетболна лига /п/
23:00 TV+: "Ла Лига: Говорим за футбол с Иняки Уилямс и Анхел Ирибар" - 2 еп., документална поредица
23:00 Max Sport 3: "УЕФА Шампионска лига" Магазинно предаване
23:00 Diema Sport: Баскетбол: Маями Хийт - Сан Антонио Спърс, мач №5 от финалната плейофна серия на НБА (2012-13)
23:00 Diema Sport 2: Футбол: Манчестър Сити - Лестър Сити, мач от английската Висша лига /п/
23:30 Max Sport 3: Серия А: Ювентус - Каляри /bukmeikar.com