Спортът по телевизията днес
Понеделник, 09 Март 2020 10:39
07:00 Film Plus: Футбол: Бетис - Реал /М/ (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
08:00 Diema Sport: Футбол: Славия - Ботев Пловдив, мач от efbet Лига /п/
08:00 Diema Sport 2: Футбол: Шефилд Юнайтед - Норич Сити, мач от английската Висша лига /п/
08:00 Max Sport 3: Серия А: СПАЛ - Каляри
09:00 Film Plus: Футбол: Барселона - Реал /Сосиедад/ (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
09:50 BNT 3: Баскетбол: Левски Лукойл - Черно море - среща от Националната баскетболна лига
10:00 Nova Sport: Футбол: Манчестър Юнайтед - Уигън Атлетик, мач от шести кръг за Младежката купа на Футболната асоциация /п/
10:00 Diema Sport: Футбол: Ботев Враца - Левски, мач от efbet Лига /п/
10:00 Diema Sport 2: Футбол: Челси - Евертън, мач от английската Висша лига /п/
10:00 Max Sport 3: Серия А: Верона - Наполи
11:00 Film Plus: Тенис: Abierto GNP Seguros, Монтерей - финал (WTA International - повторение)
11:40 BNT 3: Тенис на маса: Открито първенство на Катар - финали
12:00 Diema Sport: Футбол: Лудогорец - Дунав, мач от efbet Лига /п/
12:00 Diema Sport 2: Футбол: Манчестър Юнайтед - Манчестър Сити, мач от английската Висша лига /п/
12:00 Max Sport 3: Серия А: Рома - Сампдория
12:05 Nova Sport: Баскетбол: Естудиантес - Барселона, мач от испанската баскетболна лига /п/
14:00 Nova Sport: Баскетбол: Локомотив Кубан - ЦСКА Москва, мач от ВТБ лига, директно
14:00 Diema Sport 2: Футбол: Кристъл Палас - Уотфорд, мач от английската Висша лига, запис
14:00 Film Plus: Тенис: Lyon Open, Лион - финал (WTA International - повторение)
14:00 Diema Sport: Баскетбол: Лос Анджелис Клипърс - Лос Анджелис Лейкърс, мач от НБА /п/
16:00 Nova Sport: Баскетбол: Химки - Автодор, мач от ВТБ лига, директно
16:00 Max Sport 3: Серия А: Болоня - Ювентус
17:00 Film Plus: Футбол: Алавес - Валенсия (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
17:00 Diema Sport 2: Футбол: Уулвърхямптън Уондърърс - Брайтън & Хоув Албиън, мач от английската Висша лига, запис
17:30 Max Sport 1: "ATP WT Uncovered" Магазинно предаване за Световната тенис асоциация при мъжете
17:30 Diema Sport: Футбол: Локомотив ГО - Хебър, мач от Втора професионална лига, директно
18:00 Nova Sport: Футбол: Суонси Сити - Уест Бромич Албиън, мач от Чемпиъншип /п/
18:00 Max Sport 3: Серия А: Торино - Удинезе
19:00 BNT 3: Лига Европа магазинно предаване
19:00 Film Plus: Футбол: Ла Лига Сантандер - обзор на изминалия кръг
20:00 Max Sport 3: "УЕФА Шампионска лига" Магазинно предаване
20:00 Nova Sport: Футбол: Нотингам Форест - Милуол, мач от Чемпиъншип /п/, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
20:30 Max Sport 3: Серия А: Обзор 27 кръг
21:00 Ring.BG: УЕФА Шампионска лига - магазинно предаване
21:30 Ring.BG: УЕФА Лига Европа - магазинно предаване
21:30 Max Sport 3: Студио "Футбол"
21:30 Film Plus: Футбол: Барселона - Реал /Сосиедад/ (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
21:30 Diema Sport: Баскетбол: Бостън Селтикс - Оклахома Сити Тъндър, мач от НБА /п/
22:00 Eurosport: Конен спорт: Глобална шампионска лига
22:00 Diema Sport 2: Футбол: Лестър Сити - Астън Вила, мач от английската Висша лига, директно
22:00 TV+: Футбол: Атлетико /М/ - Севиля (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
22:00 Max Sport 3: Серия А: Лече - Милан
22:15 Nova Sport: Баскетбол: Химки - Автодор, мач от ВТБ лига /п/
22:55 BNT 3: Футбол: Порто - Байер /Леверкузен/ - среща-реванш от 1/16-финалите на турнира на УЕФА "Лига Европа"
23:30 Film Plus: Тенис: Abierto Mexicano TELCEL presentado por HSBC, Акапулко - четвъртфинали (WTA International - повторение) /bukmeikar.com
08:00 Diema Sport: Футбол: Славия - Ботев Пловдив, мач от efbet Лига /п/
08:00 Diema Sport 2: Футбол: Шефилд Юнайтед - Норич Сити, мач от английската Висша лига /п/
08:00 Max Sport 3: Серия А: СПАЛ - Каляри
09:00 Film Plus: Футбол: Барселона - Реал /Сосиедад/ (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
09:50 BNT 3: Баскетбол: Левски Лукойл - Черно море - среща от Националната баскетболна лига
10:00 Nova Sport: Футбол: Манчестър Юнайтед - Уигън Атлетик, мач от шести кръг за Младежката купа на Футболната асоциация /п/
10:00 Diema Sport: Футбол: Ботев Враца - Левски, мач от efbet Лига /п/
10:00 Diema Sport 2: Футбол: Челси - Евертън, мач от английската Висша лига /п/
10:00 Max Sport 3: Серия А: Верона - Наполи
11:00 Film Plus: Тенис: Abierto GNP Seguros, Монтерей - финал (WTA International - повторение)
11:40 BNT 3: Тенис на маса: Открито първенство на Катар - финали
12:00 Diema Sport: Футбол: Лудогорец - Дунав, мач от efbet Лига /п/
12:00 Diema Sport 2: Футбол: Манчестър Юнайтед - Манчестър Сити, мач от английската Висша лига /п/
12:00 Max Sport 3: Серия А: Рома - Сампдория
12:05 Nova Sport: Баскетбол: Естудиантес - Барселона, мач от испанската баскетболна лига /п/
14:00 Nova Sport: Баскетбол: Локомотив Кубан - ЦСКА Москва, мач от ВТБ лига, директно
14:00 Diema Sport 2: Футбол: Кристъл Палас - Уотфорд, мач от английската Висша лига, запис
14:00 Film Plus: Тенис: Lyon Open, Лион - финал (WTA International - повторение)
14:00 Diema Sport: Баскетбол: Лос Анджелис Клипърс - Лос Анджелис Лейкърс, мач от НБА /п/
16:00 Nova Sport: Баскетбол: Химки - Автодор, мач от ВТБ лига, директно
16:00 Max Sport 3: Серия А: Болоня - Ювентус
17:00 Film Plus: Футбол: Алавес - Валенсия (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
17:00 Diema Sport 2: Футбол: Уулвърхямптън Уондърърс - Брайтън & Хоув Албиън, мач от английската Висша лига, запис
17:30 Max Sport 1: "ATP WT Uncovered" Магазинно предаване за Световната тенис асоциация при мъжете
17:30 Diema Sport: Футбол: Локомотив ГО - Хебър, мач от Втора професионална лига, директно
18:00 Nova Sport: Футбол: Суонси Сити - Уест Бромич Албиън, мач от Чемпиъншип /п/
18:00 Max Sport 3: Серия А: Торино - Удинезе
19:00 BNT 3: Лига Европа магазинно предаване
19:00 Film Plus: Футбол: Ла Лига Сантандер - обзор на изминалия кръг
20:00 Max Sport 3: "УЕФА Шампионска лига" Магазинно предаване
20:00 Nova Sport: Футбол: Нотингам Форест - Милуол, мач от Чемпиъншип /п/, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
20:30 Max Sport 3: Серия А: Обзор 27 кръг
21:00 Ring.BG: УЕФА Шампионска лига - магазинно предаване
21:30 Ring.BG: УЕФА Лига Европа - магазинно предаване
21:30 Max Sport 3: Студио "Футбол"
21:30 Film Plus: Футбол: Барселона - Реал /Сосиедад/ (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
21:30 Diema Sport: Баскетбол: Бостън Селтикс - Оклахома Сити Тъндър, мач от НБА /п/
22:00 Eurosport: Конен спорт: Глобална шампионска лига
22:00 Diema Sport 2: Футбол: Лестър Сити - Астън Вила, мач от английската Висша лига, директно
22:00 TV+: Футбол: Атлетико /М/ - Севиля (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
22:00 Max Sport 3: Серия А: Лече - Милан
22:15 Nova Sport: Баскетбол: Химки - Автодор, мач от ВТБ лига /п/
22:55 BNT 3: Футбол: Порто - Байер /Леверкузен/ - среща-реванш от 1/16-финалите на турнира на УЕФА "Лига Европа"
23:30 Film Plus: Тенис: Abierto Mexicano TELCEL presentado por HSBC, Акапулко - четвъртфинали (WTA International - повторение) /bukmeikar.com