Спортът по телевизията днес
Сряда, 04 Март 2020 14:30
08:00 Diema Sport: Футбол: Ботев Пловдив - Черно море, мач от efbet Лига /п/
08:00 Diema Sport 2: Футбол: Норич Сити - Лестър Сити, мач от английската Висша лига /п/
08:00 Max Sport 3: Серия А: Лацио - Болоня
09:00 Film Plus: Футбол: Еспаньол - Атлетико /М/ (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
10:00 Nova Sport: Футбол: Саарбрюкен - Фортуна Дюселдорф, четвъртфинален мач за Купата на Германия /п/
10:00 Diema Sport: Футбол: Локомотив Пловдив - ЦСКА 1948, четвъртфинален мач за Купата на България /п/
10:00 Diema Sport 2: Футбол: Челси - Ливърпул, мач от пети кръг за Купата на Футболната асоциация /п/
11:00 Film Plus: Футбол: Ла Лига Сантандер - обзор на изминалия кръг
11:30 BNT 3: Баскетбол: Левски Лукойл - Берое - среща от Националната баскетболна лига
12:00 Ring.BG: УЕФА Шампионска лига: Реал Мадрид - Манчестър Сити
12:00 Diema Sport 2: Футбол: Шалке - Байерн Мюнхен, четвъртфинален мач за Купата на Германия /п/
12:00 Max Sport 3: Серия А: Каляри - Рома
12:00 Film Plus: Тенис: Chile Dove Men+Care Open, Сантяго - четвъртфинали (ATP 250 - повторение)
12:05 Nova Sport: Футбол: Рединг - Шефилд Юнайтед, мач от пети кръг за Купата на Футболната асоциация /п/
13:00 Diema Sport: Футбол: ЦСКА - Ботев Враца, четвъртфинален мач за Купата на България /п/
14:00 Nova Sport: Футбол: Шалке - Байерн Мюнхен, четвъртфинален мач за Купата на Германия /п/, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
14:00 Ring.BG: УЕФА Шампионска лига: Олимпик Лион - Ювентус
14:00 Diema Sport 2: Футбол: Рединг - Шефилд Юнайтед, мач от пети кръг за Купата на Футболната асоциация /п/
14:00 Max Sport 3: Серия А: Сампдория - Верона
14:20 BNT 3: Футбол: Порто - Байер /Леверкузен/ - среща-реванш от 1/16-финалите на турнира на УЕФА "Лига Европа"
16:00 Nova Sport: Футбол: Уест Бромич Албиън - Нюкасъл Юнайтед, мач от пети кръг за Купата на Футболната асоциация /п/
16:00 Max Sport 3: Серия А: Наполи - Торино
16:00 Diema Sport 2: Баскетбол: Лос Анджелис Клипърс - Филаделфия Севънтисиксърс, мач от НБА /п/
17:00 Film Plus: Футбол: Леганес - Алавес (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
18:00 Max Sport 1: "ATP WT Uncovered" Магазинно предаване за Световната тенис асоциация при мъжете
18:00 Diema Sport: Футбол: Ботев Гълъбово - Ботев Пловдив, четвъртфинален мач за Купата на България, директно
18:30 Diema Sport 2: Футбол: Астън Вила - Манчестър Сити, финал за Карабао къп /п/
19:00 Film Plus: Тенис: Chile Dove Men+Care Open, Сантяго - четвъртфинал (ATP 250 - повторение)
19:30 Nova Sport: Футбол: Байер Леверкузен - Унион Берлин, четвъртфинален мач за Купата на Германия, директно
20:30 Ring.BG: УЕФА Шампионска лига - магазинно предаване
20:30 Max Sport 2: Студио "Баскетбол"
20:30 7/8 TV: ВЕЧЕРТА НА КУ-КУ БЕНД - забавно музикално предаване с водещ Камен Воденичаров. Основна роля имат музикантите от най-обичаната съвременна българска група "Ку-Ку Бенд". Във всяко едно издание се предста...
20:30 Film Plus: Футбол: Ла Лига Сантандер - обзор на изминалия кръг
20:30 Diema Sport: "Домът на футбола", предаване за български футбол (2019-20), 35-и епизод, директно
21:00 Diema Sport 2: "Да скъсаш мрежата", предаване за английски футбол (2019-20), 28-и епизод
21:05 Max Sport 3: Серия А: Ювентус - Интер
21:30 Diema Sport: Студио "Купа на Футболната асоциация", директно
21:30 Diema Sport 2: Студио "Купа на Футболната асоциация", директно
21:30 Film Plus: Футбол: Майорка - Хетафе (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
21:45 Nova Sport: Футбол: Айнтрахт Франкфурт - Вердер Бремен, четвъртфинален мач за Купата на Германия, директно
21:45 Diema Sport: Футбол: Шефилд Уенздей - Манчестър Сити, мач от пети кръг за Купата на Футболната асоциация, директно
21:45 Diema Sport 2: Футбол: Тотнъм Хотспър - Норич Сити, мач от пети кръг за Купата на Футболната асоциация, директно
22:00 TV+: Футбол: Майорка - Хетафе (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
23:00 Max Sport 3: Серия А: Обзор 26 кръг Понеделнишки обзор
23:05 Max Sport 2: Студио "Баскетбол"
23:30 Film Plus: Тенис: Qatar Total Open 2020, Доха (WTA Premier 5 - повторение)
23:40 Diema Sport: Студио "Купа на Футболната асоциация", директно
23:40 Diema Sport 2: Студио "Купа на Футболната асоциация", директно
08:00 Diema Sport 2: Футбол: Норич Сити - Лестър Сити, мач от английската Висша лига /п/
08:00 Max Sport 3: Серия А: Лацио - Болоня
09:00 Film Plus: Футбол: Еспаньол - Атлетико /М/ (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
10:00 Nova Sport: Футбол: Саарбрюкен - Фортуна Дюселдорф, четвъртфинален мач за Купата на Германия /п/
10:00 Diema Sport: Футбол: Локомотив Пловдив - ЦСКА 1948, четвъртфинален мач за Купата на България /п/
10:00 Diema Sport 2: Футбол: Челси - Ливърпул, мач от пети кръг за Купата на Футболната асоциация /п/
11:00 Film Plus: Футбол: Ла Лига Сантандер - обзор на изминалия кръг
11:30 BNT 3: Баскетбол: Левски Лукойл - Берое - среща от Националната баскетболна лига
12:00 Ring.BG: УЕФА Шампионска лига: Реал Мадрид - Манчестър Сити
12:00 Diema Sport 2: Футбол: Шалке - Байерн Мюнхен, четвъртфинален мач за Купата на Германия /п/
12:00 Max Sport 3: Серия А: Каляри - Рома
12:00 Film Plus: Тенис: Chile Dove Men+Care Open, Сантяго - четвъртфинали (ATP 250 - повторение)
12:05 Nova Sport: Футбол: Рединг - Шефилд Юнайтед, мач от пети кръг за Купата на Футболната асоциация /п/
13:00 Diema Sport: Футбол: ЦСКА - Ботев Враца, четвъртфинален мач за Купата на България /п/
14:00 Nova Sport: Футбол: Шалке - Байерн Мюнхен, четвъртфинален мач за Купата на Германия /п/, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
14:00 Ring.BG: УЕФА Шампионска лига: Олимпик Лион - Ювентус
14:00 Diema Sport 2: Футбол: Рединг - Шефилд Юнайтед, мач от пети кръг за Купата на Футболната асоциация /п/
14:00 Max Sport 3: Серия А: Сампдория - Верона
14:20 BNT 3: Футбол: Порто - Байер /Леверкузен/ - среща-реванш от 1/16-финалите на турнира на УЕФА "Лига Европа"
16:00 Nova Sport: Футбол: Уест Бромич Албиън - Нюкасъл Юнайтед, мач от пети кръг за Купата на Футболната асоциация /п/
16:00 Max Sport 3: Серия А: Наполи - Торино
16:00 Diema Sport 2: Баскетбол: Лос Анджелис Клипърс - Филаделфия Севънтисиксърс, мач от НБА /п/
17:00 Film Plus: Футбол: Леганес - Алавес (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
18:00 Max Sport 1: "ATP WT Uncovered" Магазинно предаване за Световната тенис асоциация при мъжете
18:00 Diema Sport: Футбол: Ботев Гълъбово - Ботев Пловдив, четвъртфинален мач за Купата на България, директно
18:30 Diema Sport 2: Футбол: Астън Вила - Манчестър Сити, финал за Карабао къп /п/
19:00 Film Plus: Тенис: Chile Dove Men+Care Open, Сантяго - четвъртфинал (ATP 250 - повторение)
19:30 Nova Sport: Футбол: Байер Леверкузен - Унион Берлин, четвъртфинален мач за Купата на Германия, директно
20:30 Ring.BG: УЕФА Шампионска лига - магазинно предаване
20:30 Max Sport 2: Студио "Баскетбол"
20:30 7/8 TV: ВЕЧЕРТА НА КУ-КУ БЕНД - забавно музикално предаване с водещ Камен Воденичаров. Основна роля имат музикантите от най-обичаната съвременна българска група "Ку-Ку Бенд". Във всяко едно издание се предста...
20:30 Film Plus: Футбол: Ла Лига Сантандер - обзор на изминалия кръг
20:30 Diema Sport: "Домът на футбола", предаване за български футбол (2019-20), 35-и епизод, директно
21:00 Diema Sport 2: "Да скъсаш мрежата", предаване за английски футбол (2019-20), 28-и епизод
21:05 Max Sport 3: Серия А: Ювентус - Интер
21:30 Diema Sport: Студио "Купа на Футболната асоциация", директно
21:30 Diema Sport 2: Студио "Купа на Футболната асоциация", директно
21:30 Film Plus: Футбол: Майорка - Хетафе (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
21:45 Nova Sport: Футбол: Айнтрахт Франкфурт - Вердер Бремен, четвъртфинален мач за Купата на Германия, директно
21:45 Diema Sport: Футбол: Шефилд Уенздей - Манчестър Сити, мач от пети кръг за Купата на Футболната асоциация, директно
21:45 Diema Sport 2: Футбол: Тотнъм Хотспър - Норич Сити, мач от пети кръг за Купата на Футболната асоциация, директно
22:00 TV+: Футбол: Майорка - Хетафе (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
23:00 Max Sport 3: Серия А: Обзор 26 кръг Понеделнишки обзор
23:05 Max Sport 2: Студио "Баскетбол"
23:30 Film Plus: Тенис: Qatar Total Open 2020, Доха (WTA Premier 5 - повторение)
23:40 Diema Sport: Студио "Купа на Футболната асоциация", директно
23:40 Diema Sport 2: Студио "Купа на Футболната асоциация", директно