Спортът по телевизията днес
Вторник, 14 Януари 2020 14:40
08:00 Eurosport: Тенис: Турнир от ATP в Аделаида, трети ден, директно
08:00 Diema Sport 2: Футбол: Евертън - Брайтън & Хоув Албиън, мач от английската Висша лига /п/
09:00 Film Plus: Футбол: Бетис - Атлетико /М/ (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
10:00 Nova Sport: Футбол: Кардиф Сити - Суонси Сити, мач от Чемпиъншип /п/
10:00 Diema Sport 2: Футбол: Кристъл Палас - Арсенал, мач от английската Висша лига /п/
10:00 Max Sport 3: Серия А: Фиорентина - СПАЛ
10:00 Diema Sport: Баскетбол: Торонто Раптърс - Сан Антонио Спърс, мач от НБА /п/
10:30 Eurosport 2: Тенис: Турнир от ATP в Аделаида, трети ден
11:30 Max Sport 1: "ATP WT Uncovered" Магазинно предаване за Световната тенис асоциация при мъжете
11:30 Eurosport 2: Тенис: Турнир от ATP в Аделаида, трети ден, директно
11:55 BNT 3: Волейбол: Полша - България - среща от олимпийския квалификационен турнир /жени/
12:00 Max Sport 3: Серия А: Лацио - Наполи
12:00 Film Plus: Тенис: Brisbane International, Бризбън (WTA Premier - повторение)
12:05 Nova Sport: Футбол: Брентфорд - Куинс Парк Рейнджърс, мач от Чемпиъншип /п/
13:00 Diema Sport: Волейбол: Хебър - Марек, четвъртфинален мач за Купата на България /п/
13:00 Diema Sport 2: Футбол: Манчестър Юнайтед - Норич Сити, мач от английската Висша лига /п/
14:00 Nova Sport: Баскетбол: Естудиантес - Реал Мадрид, мач от испанската баскетболна лига /п/
14:00 Max Sport 3: Серия А: Сампдория - Бреша
15:00 Diema Sport 2: Футбол: Челси - Бърнли, мач от английската Висша лига /п/
15:00 Diema Sport: Тенис: Куйонг Класик 2020, първи ден /п/
15:10 BNT 3: Волейбол: България - Франция - среща от олимпийския квалификационен турнир /мъже/
16:00 Nova Sport: Баскетбол: Енисей - Жельона гура, мач от ВТБ лига /п/
16:00 Max Sport 3: Серия А: Парма - Лече
17:00 Film Plus: Футбол: Виляреал - Реал /Сосиедад/ (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
17:00 Diema Sport 2: Футбол: Тотнъм Хотспър - Ливърпул, мач от английската Висша лига /п/
18:00 Max Sport 3: Серия А: Обзор 19 кръг Понеделнишки обзор
18:00 Nova Sport: Футбол: Чарлтън Атлетик - Уест Бромич Албиън, мач от Чемпиъншип /п/
18:30 Max Sport 1: "ATP WT Uncovered" Магазинно предаване за Световната тенис асоциация при мъжете
18:30 Max Sport 2: Студио "Баскетбол"
18:45 Eurosport: Тенис: Турнир от ATP в Аделаида, трети ден
19:00 Film Plus: Тенис: Shenzhen Open, Шенджен - четвъртфинал (WTA International - повторение)
19:30 BNT 3: Волейбол: Финал на олимпийския квалификационен турнир /жени/
20:00 Ring.BG: УЕФА Шампионска лига - великите финали
20:00 Diema Sport: "Българският футбол през 2019-а", обзор /п/
20:00 Nova Sport: Баскетбол: Валенсия - Ховентут, мач от испанската баскетболна лига /п/, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
20:50 Max Sport 2: Студио "Баскетбол"
21:00 Diema Sport 2: Студио "Купа на Футболната асоциация", директно
21:30 BNT 3: Арена волейбол
21:30 Film Plus: Футбол: Виляреал - Хетафе (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
21:30 Diema Sport: Баскетбол: Вашингтон Уизардс - Юта Джаз, мач от НБА /п/
21:45 Diema Sport 2: Футбол: Преиграване от трети кръг за Купата на Футболната асоциация, директно
22:00 TV+: Футбол: Барселона - Алавес (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
22:15 Nova Sport: Баскетбол: Локомотив Кубан - Нижни Новгород, мач от ВТБ лига /п/
22:45 BNT 3: Волейбол: България - Нидерландия - среща от олимпийския квалификационен турнир /мъже/
22:45 Eurosport 2: Тенис: Турнир от ATP в Аделаида, трети ден
22:55 Max Sport 2: Студио "Баскетбол"
23:00 Max Sport 3: Серия А: Каляри - Милан
23:30 Max Sport 1: "ATP WT Uncovered" Магазинно предаване за Световната тенис асоциация при мъжете
23:30 Film Plus: Тенис: ASB Classis, Окланд (WTA International - повторение)
23:40 Diema Sport 2: Студио "Купа на Футболната асоциация", директно
08:00 Diema Sport 2: Футбол: Евертън - Брайтън & Хоув Албиън, мач от английската Висша лига /п/
09:00 Film Plus: Футбол: Бетис - Атлетико /М/ (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
10:00 Nova Sport: Футбол: Кардиф Сити - Суонси Сити, мач от Чемпиъншип /п/
10:00 Diema Sport 2: Футбол: Кристъл Палас - Арсенал, мач от английската Висша лига /п/
10:00 Max Sport 3: Серия А: Фиорентина - СПАЛ
10:00 Diema Sport: Баскетбол: Торонто Раптърс - Сан Антонио Спърс, мач от НБА /п/
10:30 Eurosport 2: Тенис: Турнир от ATP в Аделаида, трети ден
11:30 Max Sport 1: "ATP WT Uncovered" Магазинно предаване за Световната тенис асоциация при мъжете
11:30 Eurosport 2: Тенис: Турнир от ATP в Аделаида, трети ден, директно
11:55 BNT 3: Волейбол: Полша - България - среща от олимпийския квалификационен турнир /жени/
12:00 Max Sport 3: Серия А: Лацио - Наполи
12:00 Film Plus: Тенис: Brisbane International, Бризбън (WTA Premier - повторение)
12:05 Nova Sport: Футбол: Брентфорд - Куинс Парк Рейнджърс, мач от Чемпиъншип /п/
13:00 Diema Sport: Волейбол: Хебър - Марек, четвъртфинален мач за Купата на България /п/
13:00 Diema Sport 2: Футбол: Манчестър Юнайтед - Норич Сити, мач от английската Висша лига /п/
14:00 Nova Sport: Баскетбол: Естудиантес - Реал Мадрид, мач от испанската баскетболна лига /п/
14:00 Max Sport 3: Серия А: Сампдория - Бреша
15:00 Diema Sport 2: Футбол: Челси - Бърнли, мач от английската Висша лига /п/
15:00 Diema Sport: Тенис: Куйонг Класик 2020, първи ден /п/
15:10 BNT 3: Волейбол: България - Франция - среща от олимпийския квалификационен турнир /мъже/
16:00 Nova Sport: Баскетбол: Енисей - Жельона гура, мач от ВТБ лига /п/
16:00 Max Sport 3: Серия А: Парма - Лече
17:00 Film Plus: Футбол: Виляреал - Реал /Сосиедад/ (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
17:00 Diema Sport 2: Футбол: Тотнъм Хотспър - Ливърпул, мач от английската Висша лига /п/
18:00 Max Sport 3: Серия А: Обзор 19 кръг Понеделнишки обзор
18:00 Nova Sport: Футбол: Чарлтън Атлетик - Уест Бромич Албиън, мач от Чемпиъншип /п/
18:30 Max Sport 1: "ATP WT Uncovered" Магазинно предаване за Световната тенис асоциация при мъжете
18:30 Max Sport 2: Студио "Баскетбол"
18:45 Eurosport: Тенис: Турнир от ATP в Аделаида, трети ден
19:00 Film Plus: Тенис: Shenzhen Open, Шенджен - четвъртфинал (WTA International - повторение)
19:30 BNT 3: Волейбол: Финал на олимпийския квалификационен турнир /жени/
20:00 Ring.BG: УЕФА Шампионска лига - великите финали
20:00 Diema Sport: "Българският футбол през 2019-а", обзор /п/
20:00 Nova Sport: Баскетбол: Валенсия - Ховентут, мач от испанската баскетболна лига /п/, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
20:50 Max Sport 2: Студио "Баскетбол"
21:00 Diema Sport 2: Студио "Купа на Футболната асоциация", директно
21:30 BNT 3: Арена волейбол
21:30 Film Plus: Футбол: Виляреал - Хетафе (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
21:30 Diema Sport: Баскетбол: Вашингтон Уизардс - Юта Джаз, мач от НБА /п/
21:45 Diema Sport 2: Футбол: Преиграване от трети кръг за Купата на Футболната асоциация, директно
22:00 TV+: Футбол: Барселона - Алавес (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
22:15 Nova Sport: Баскетбол: Локомотив Кубан - Нижни Новгород, мач от ВТБ лига /п/
22:45 BNT 3: Волейбол: България - Нидерландия - среща от олимпийския квалификационен турнир /мъже/
22:45 Eurosport 2: Тенис: Турнир от ATP в Аделаида, трети ден
22:55 Max Sport 2: Студио "Баскетбол"
23:00 Max Sport 3: Серия А: Каляри - Милан
23:30 Max Sport 1: "ATP WT Uncovered" Магазинно предаване за Световната тенис асоциация при мъжете
23:30 Film Plus: Тенис: ASB Classis, Окланд (WTA International - повторение)
23:40 Diema Sport 2: Студио "Купа на Футболната асоциация", директно