Спортът по телевизията днес
Петък, 29 Ноември 2019 11:18
06:30 Ring.BG: УЕФА Лига Европа: Ференцварош - Еспаньол
07:00 Film Plus: Футбол: Осасуна - Атлетик /Б/ (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
08:00 Max Sport 3: Серия А: Лече - Каляри
08:30 Ring.BG: УЕФА Лига Европа: Арсенал - Айнтрахт
09:00 Film Plus: Футбол: Валядолид - Севиля (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
10:00 Diema Sport: "Домът на футбола", предаване за български футбол (2019-20), 21-ви епизод /п/
10:00 Max Sport 3: Серия А: Милан - Наполи
10:30 Ring.BG: УЕФА Лига Европа: Фейенорд - Рейнджърс
10:40 BNT 3: Футбол: Астана - Манчестър Юнайтед - среща от турнира на УЕФА "Лига Европа"
12:00 Diema Sport: "Преди кръга", предаване за български футбол (2019-20), 18-и епизод /п/
12:00 Max Sport 3: Серия А: Болоня - Парма
12:05 Nova Sport: Футбол: Суонси Сити - Милуол, мач от Чемпиъншип /п/
12:10 Film Plus: Тенис: Нао Хибино - Михаела Бузарнеску (Hana-Cupid Japan Women's Open, Хирошима; WTA International - I полуфинал, повторение)
12:30 BNT 3: Футбол: Истанбул Башакшехир - Рома - среща от турнира на УЕФА "Лига Европа"
12:30 Ring.BG: УЕФА Лига Европа: Краснодар - Базел
13:30 Diema Sport 2: "Да скъсаш мрежата", предаване за английски футбол (2019-20), 13-и епизод /п/
13:30 Diema Sport: Футбол: Локомотив ГО - Септември, мач от Втора професионална лига, директно
14:00 Nova Sport: Баскетбол: Баскония - Валенсия, мач от испанската баскетболна лига /п/, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
14:00 Max Sport 3: Шампионска лига: Галатасарай - Брюж Пета среща от груповата фаза
14:30 Ring.BG: УЕФА Лига Европа: Лацио - Клуж
15:10 BNT 3: Световно първенство по плажен футбол: Четвъртфинална среща
15:15 BNT: Обзор Лига Европа
15:40 Film Plus: Тенис: Нао Хибино - Масаки Дои (Hana-Cupid Japan Women's Open, Хирошима; WTA International - финал, повторение)
16:00 Diema Sport: Студио "Футбол", директно
16:00 Max Sport 3: Шампионска лига: Реал Мадрид - Пари Сен Жермен Пета среща от груповата фаза
16:20 BNT 3: Световно първенство по плажен футбол: Четвъртфинална среща
16:30 Diema Sport 2: "Светът на Висшата лига", предаване за английски футбол (2019-20), 17-и епизод /п/
16:30 Diema Sport: Футбол: Етър - Славия, мач от efbet Лига, директно
17:00 Film Plus: Футбол: Ейбар - Алавес (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
18:00 Diema Sport 2: Студио "Волейбол", директно
18:00 Max Sport 3: АяксТВ: Лил - Аякс Пета среща от груповата фаза на шампионска лига 2019/20 г.
18:25 Diema Sport: Студио "Футбол", директно
18:30 Nova Sport: Обзор на кръга за Купата на Футболната асоциация (2019-20), 1-ви епизод /п/
18:30 Max Sport 2: Студио "Баскетбол"
18:30 Diema Sport 2: Волейбол: Нефтохимик - Хебър, мач от Суперлигата, директно
18:45 Diema Sport: Студио "Баскетбол", директно
19:00 Film Plus: Футбол: Ла Лига Сантандер - обзор на изминалия кръг
19:00 BNT 3: Футбол: ЦСКА /Москва/ - Лудогорец, среща от турнира на УЕФА "Лига Европа"
19:00 Nova Sport: Баскетбол: Тенерифе - Бетис, мач от испанската баскетболна лига /п/
19:00 Diema Sport: Баскетбол: Бруклин Нетс - Бостън Селтикс, мач от НБА, директно
20:00 Ring.BG: УЕФА Шампионска лига - магазинно предаване
20:00 Max Sport 3: "УЕФА Шампионска лига" Магазинно предаване
20:30 Diema Sport 2: Студио "Волейбол", директно
20:30 Film Plus: Тенис: Шуай Пън - Елена Рибакина (Jiangxi International Women's Tennis Open, Нанчан; WTA International - II полуфинал, повторение)
20:50 Max Sport 2: Студио "Баскетбол"
20:50 BNT 3: УЕФА Лига Европа: Обзор
21:00 Max Sport 3: Серия А: "Преди кръга"
21:10 Diema Sport: Студио "Баскетбол", директно
21:15 Nova Sport: "Преди кръга за Купата на Футболната асоциация" (2019-20), 2-ри епизод
21:20 Eurosport 2: Футбол: Бундеслига, Шалке 04 - Унион Берлин, директно
21:30 BNT 3: Арена футбол
21:30 Max Sport 2: Студио "Баскетбол"
21:45 Diema Sport 2: Футбол: Суонси Сити - Фулъм, мач от Чемпиъншип, директно
21:55 Nova Sport: Футбол: Молдън & Типтрий - Нюпорт Каунти, мач от втори кръг за Купата на Футболната асоциация, директно
22:30 Film Plus: Тенис: Елена Рибакина - Ребека Петерсон (Jiangxi International Women's Tennis Open, Нанчан; WTA International - финал и награждаване, повторение)
23:00 TV+: Футбол: Ла Лига Сантандер - обзор на изминалия кръг
23:30 Max Sport 3: Серия А: "Екстра Калчо"
23:50 Max Sport 2: Студио "Баскетбол" /bukmeikar.com
07:00 Film Plus: Футбол: Осасуна - Атлетик /Б/ (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
08:00 Max Sport 3: Серия А: Лече - Каляри
08:30 Ring.BG: УЕФА Лига Европа: Арсенал - Айнтрахт
09:00 Film Plus: Футбол: Валядолид - Севиля (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
10:00 Diema Sport: "Домът на футбола", предаване за български футбол (2019-20), 21-ви епизод /п/
10:00 Max Sport 3: Серия А: Милан - Наполи
10:30 Ring.BG: УЕФА Лига Европа: Фейенорд - Рейнджърс
10:40 BNT 3: Футбол: Астана - Манчестър Юнайтед - среща от турнира на УЕФА "Лига Европа"
12:00 Diema Sport: "Преди кръга", предаване за български футбол (2019-20), 18-и епизод /п/
12:00 Max Sport 3: Серия А: Болоня - Парма
12:05 Nova Sport: Футбол: Суонси Сити - Милуол, мач от Чемпиъншип /п/
12:10 Film Plus: Тенис: Нао Хибино - Михаела Бузарнеску (Hana-Cupid Japan Women's Open, Хирошима; WTA International - I полуфинал, повторение)
12:30 BNT 3: Футбол: Истанбул Башакшехир - Рома - среща от турнира на УЕФА "Лига Европа"
12:30 Ring.BG: УЕФА Лига Европа: Краснодар - Базел
13:30 Diema Sport 2: "Да скъсаш мрежата", предаване за английски футбол (2019-20), 13-и епизод /п/
13:30 Diema Sport: Футбол: Локомотив ГО - Септември, мач от Втора професионална лига, директно
14:00 Nova Sport: Баскетбол: Баскония - Валенсия, мач от испанската баскетболна лига /п/, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
14:00 Max Sport 3: Шампионска лига: Галатасарай - Брюж Пета среща от груповата фаза
14:30 Ring.BG: УЕФА Лига Европа: Лацио - Клуж
15:10 BNT 3: Световно първенство по плажен футбол: Четвъртфинална среща
15:15 BNT: Обзор Лига Европа
15:40 Film Plus: Тенис: Нао Хибино - Масаки Дои (Hana-Cupid Japan Women's Open, Хирошима; WTA International - финал, повторение)
16:00 Diema Sport: Студио "Футбол", директно
16:00 Max Sport 3: Шампионска лига: Реал Мадрид - Пари Сен Жермен Пета среща от груповата фаза
16:20 BNT 3: Световно първенство по плажен футбол: Четвъртфинална среща
16:30 Diema Sport 2: "Светът на Висшата лига", предаване за английски футбол (2019-20), 17-и епизод /п/
16:30 Diema Sport: Футбол: Етър - Славия, мач от efbet Лига, директно
17:00 Film Plus: Футбол: Ейбар - Алавес (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
18:00 Diema Sport 2: Студио "Волейбол", директно
18:00 Max Sport 3: АяксТВ: Лил - Аякс Пета среща от груповата фаза на шампионска лига 2019/20 г.
18:25 Diema Sport: Студио "Футбол", директно
18:30 Nova Sport: Обзор на кръга за Купата на Футболната асоциация (2019-20), 1-ви епизод /п/
18:30 Max Sport 2: Студио "Баскетбол"
18:30 Diema Sport 2: Волейбол: Нефтохимик - Хебър, мач от Суперлигата, директно
18:45 Diema Sport: Студио "Баскетбол", директно
19:00 Film Plus: Футбол: Ла Лига Сантандер - обзор на изминалия кръг
19:00 BNT 3: Футбол: ЦСКА /Москва/ - Лудогорец, среща от турнира на УЕФА "Лига Европа"
19:00 Nova Sport: Баскетбол: Тенерифе - Бетис, мач от испанската баскетболна лига /п/
19:00 Diema Sport: Баскетбол: Бруклин Нетс - Бостън Селтикс, мач от НБА, директно
20:00 Ring.BG: УЕФА Шампионска лига - магазинно предаване
20:00 Max Sport 3: "УЕФА Шампионска лига" Магазинно предаване
20:30 Diema Sport 2: Студио "Волейбол", директно
20:30 Film Plus: Тенис: Шуай Пън - Елена Рибакина (Jiangxi International Women's Tennis Open, Нанчан; WTA International - II полуфинал, повторение)
20:50 Max Sport 2: Студио "Баскетбол"
20:50 BNT 3: УЕФА Лига Европа: Обзор
21:00 Max Sport 3: Серия А: "Преди кръга"
21:10 Diema Sport: Студио "Баскетбол", директно
21:15 Nova Sport: "Преди кръга за Купата на Футболната асоциация" (2019-20), 2-ри епизод
21:20 Eurosport 2: Футбол: Бундеслига, Шалке 04 - Унион Берлин, директно
21:30 BNT 3: Арена футбол
21:30 Max Sport 2: Студио "Баскетбол"
21:45 Diema Sport 2: Футбол: Суонси Сити - Фулъм, мач от Чемпиъншип, директно
21:55 Nova Sport: Футбол: Молдън & Типтрий - Нюпорт Каунти, мач от втори кръг за Купата на Футболната асоциация, директно
22:30 Film Plus: Тенис: Елена Рибакина - Ребека Петерсон (Jiangxi International Women's Tennis Open, Нанчан; WTA International - финал и награждаване, повторение)
23:00 TV+: Футбол: Ла Лига Сантандер - обзор на изминалия кръг
23:30 Max Sport 3: Серия А: "Екстра Калчо"
23:50 Max Sport 2: Студио "Баскетбол" /bukmeikar.com