Спортът по телевизията днес
Неделя, 24 Ноември 2019 12:11
07:00 Cinemax: "Шаолински футбол", екшън - комедия, Хонг Конг, 2001; реж. Стивън Чоу, със Стивън Чоу, Уей Зао, Ман-Тан Нг, Ин Це, Сесилия Чунг, [12+]
07:00 Diema Sport 2: Футбол: Кристъл Палас - Ливърпул, мач от английската Висша лига /п/
08:00 Diema Sport: Футбол: Ботев Враца - ЦСКА, мач от efbet Лига /п/
08:00 Max Sport 3: БарсаТВ: Барселона - Милан Среща от шампионска лига 2013/14 г.
08:00 Film Plus: Тенис: София Кенин - Саманта Стосър (Guangzhou Open, Гуанджоу; WTA International - финал, повторение)
09:00 Diema Sport 2: Футбол: Манчестър Сити - Челси, мач от английската Висша лига /п/
09:15 BNT 3: УЕФА Европейски квалификации: Испания - Румъния
10:00 Nova Sport: Футбол: Чарлтън Атлетик - Кардиф Сити, мач от Чемпиъншип /п/
10:00 Diema Sport: Футбол: Лудогорец - Локомотив Пловдив, мач от efbet Лига /п/
10:00 Max Sport 3: Байерн ТВ: Байерн Мюнхен - Олимпиакос Четвърта среща от груповата фаза за Шампионска лига 2019/20г.
11:00 Diema Sport 2: Баскетбол: Минесота Тимбъруулвс - Финикс Сънс, мач от НБА /п/
12:00 Film Plus: Тенис: Петра Квитова - Алисън Риск (Wuhan Open, Ухан; WTA Premier 5 - II полуфинал, повторение)
12:05 Nova Sport: Футбол: Суонси Сити - Милуол, мач от Чемпиъншип /п/
12:15 Diema Sport: Футбол: Нефтохимик - Локомотив София, мач от Втора професионална лига, директно
13:00 Max Sport 3: Студио "Футбол"
13:30 Max Sport 3: Серия А: Болоня - Парма
14:00 Diema Sport 2: Футбол: Мидълзбро - Хъл Сити, мач от Чемпиъншип, директно
14:25 Film Plus: Тенис: Арина Сабаленка - Алисън Риск (Wuhan Open, Ухан; WTA Premier 5 - финал, повторение)
14:45 Diema Sport: Студио "Футбол", директно
15:15 BNT 3: УЕФА Европейски квалификации: България - Чехия
15:15 Diema Sport: Футбол: Дунав - Берое, мач от efbet Лига, директно
15:30 Max Sport 3: Студио "Футбол"
16:00 Max Sport 2: Серия А: Сасуоло - Лацио
16:00 Max Sport 3: Серия А: Рома - Бреша
16:20 Eurosport 2: Футбол: Бундеслига, Аугсбург - Херта, директно
17:00 Film Plus: Тенис: Ашли Барти - Петра Квитова (WTA Finals Shenzhen, Шънджън; WTA World Tour Finals - I четвъртфинал,повторение)
17:00 BNT 3: УЕФА Европейски квалификации: Германия - Северна Ирландия
17:05 Cinemax: "Шаолински футбол", екшън - комедия, Хонг Конг, 2001; реж. Стивън Чоу, със Стивън Чоу, Уей Зао, Ман-Тан Нг, Ин Це, Сесилия Чунг, [12+]
17:10 Diema Sport: Студио "Футбол", директно
17:30 Nova Sport: Баскетбол: Тенерифе - Бетис, мач от испанската баскетболна лига, запис
17:45 Diema Sport: Футбол: Левски - Царско село, мач от efbet Лига, директно
18:00 Max Sport 3: Студио "Футбол"
18:30 Eurosport 2: Футбол: Бундеслига, репортажи от съботните мачове
18:30 Max Sport 3: Студио "Футбол"
18:30 Diema Sport 2: Футбол: Шефилд Юнайтед - Манчестър Юнайтед, мач от английската Висша лига, директно
18:50 BNT 3: Световно първенство по плажен футбол: САЩ - Япония
18:50 Eurosport 2: Футбол: Бундеслига, Хофенхайм -Майнц 05, директно
19:00 Nova Sport: Студио "Баскетбол", директно
19:00 Max Sport 3: Серия А: Сампдория - Удинезе
19:30 Nova Sport: Баскетбол: Баскония - Валенсия, мач от испанската баскетболна лига, директно
19:40 Diema Sport: Студио "Футбол", директно
20:00 Ring.BG: УЕФА Шампионска лига - магазинно предаване
20:00 BNT 3: Световно първенство по плажен футбол: Уругвай - Италия
20:30 Ring.BG: УЕФА Лига Европа - магазинно предаване
21:00 Max Sport 3: Студио "Футбол"
21:00 Diema Sport 2: Футбол: Брайтън & Хоув Албиън - Лестър Сити, мач от английската Висша лига, запис
21:15 Nova Sport: Студио "Баскетбол", директно
21:30 Ring.BG: Звездите на футбола
21:30 Film Plus: Тенис: Йелена Остапенко - Анна Блинкова (BGL BNP Paribas Luxembourg Open, Люксембург; WTA International - I полуфинал, повторение)
21:45 Max Sport 3: Серия А: Лече - Каляри
22:00 Diema Sport: Студио "Баскетбол", директно
22:15 Nova Sport: Футбол: Мидълзбро - Хъл Сити, мач от Чемпиъншип /п/
22:30 Diema Sport: Баскетбол: Хюстън Рокетс - Далас Маверикс, мач от НБА, директно
23:30 BNT 4: Футболни хамелеони тв филм /2008 г./, режисьор Стойчо Шишков, в ролите: Стойко Пеев, Димитър Живков, Владимир Колев, Александър Иванов и др.
23:30 Film Plus: Тенис: Елена Рибакина - Юлия Гьоргес (BGL BNP Paribas Luxembourg Open, Люксембург; WTA International - II полуфинал, повторение)
23:45 Max Sport 3: Студио "Футбол" /bukmeikar.com
07:00 Diema Sport 2: Футбол: Кристъл Палас - Ливърпул, мач от английската Висша лига /п/
08:00 Diema Sport: Футбол: Ботев Враца - ЦСКА, мач от efbet Лига /п/
08:00 Max Sport 3: БарсаТВ: Барселона - Милан Среща от шампионска лига 2013/14 г.
08:00 Film Plus: Тенис: София Кенин - Саманта Стосър (Guangzhou Open, Гуанджоу; WTA International - финал, повторение)
09:00 Diema Sport 2: Футбол: Манчестър Сити - Челси, мач от английската Висша лига /п/
09:15 BNT 3: УЕФА Европейски квалификации: Испания - Румъния
10:00 Nova Sport: Футбол: Чарлтън Атлетик - Кардиф Сити, мач от Чемпиъншип /п/
10:00 Diema Sport: Футбол: Лудогорец - Локомотив Пловдив, мач от efbet Лига /п/
10:00 Max Sport 3: Байерн ТВ: Байерн Мюнхен - Олимпиакос Четвърта среща от груповата фаза за Шампионска лига 2019/20г.
11:00 Diema Sport 2: Баскетбол: Минесота Тимбъруулвс - Финикс Сънс, мач от НБА /п/
12:00 Film Plus: Тенис: Петра Квитова - Алисън Риск (Wuhan Open, Ухан; WTA Premier 5 - II полуфинал, повторение)
12:05 Nova Sport: Футбол: Суонси Сити - Милуол, мач от Чемпиъншип /п/
12:15 Diema Sport: Футбол: Нефтохимик - Локомотив София, мач от Втора професионална лига, директно
13:00 Max Sport 3: Студио "Футбол"
13:30 Max Sport 3: Серия А: Болоня - Парма
14:00 Diema Sport 2: Футбол: Мидълзбро - Хъл Сити, мач от Чемпиъншип, директно
14:25 Film Plus: Тенис: Арина Сабаленка - Алисън Риск (Wuhan Open, Ухан; WTA Premier 5 - финал, повторение)
14:45 Diema Sport: Студио "Футбол", директно
15:15 BNT 3: УЕФА Европейски квалификации: България - Чехия
15:15 Diema Sport: Футбол: Дунав - Берое, мач от efbet Лига, директно
15:30 Max Sport 3: Студио "Футбол"
16:00 Max Sport 2: Серия А: Сасуоло - Лацио
16:00 Max Sport 3: Серия А: Рома - Бреша
16:20 Eurosport 2: Футбол: Бундеслига, Аугсбург - Херта, директно
17:00 Film Plus: Тенис: Ашли Барти - Петра Квитова (WTA Finals Shenzhen, Шънджън; WTA World Tour Finals - I четвъртфинал,повторение)
17:00 BNT 3: УЕФА Европейски квалификации: Германия - Северна Ирландия
17:05 Cinemax: "Шаолински футбол", екшън - комедия, Хонг Конг, 2001; реж. Стивън Чоу, със Стивън Чоу, Уей Зао, Ман-Тан Нг, Ин Це, Сесилия Чунг, [12+]
17:10 Diema Sport: Студио "Футбол", директно
17:30 Nova Sport: Баскетбол: Тенерифе - Бетис, мач от испанската баскетболна лига, запис
17:45 Diema Sport: Футбол: Левски - Царско село, мач от efbet Лига, директно
18:00 Max Sport 3: Студио "Футбол"
18:30 Eurosport 2: Футбол: Бундеслига, репортажи от съботните мачове
18:30 Max Sport 3: Студио "Футбол"
18:30 Diema Sport 2: Футбол: Шефилд Юнайтед - Манчестър Юнайтед, мач от английската Висша лига, директно
18:50 BNT 3: Световно първенство по плажен футбол: САЩ - Япония
18:50 Eurosport 2: Футбол: Бундеслига, Хофенхайм -Майнц 05, директно
19:00 Nova Sport: Студио "Баскетбол", директно
19:00 Max Sport 3: Серия А: Сампдория - Удинезе
19:30 Nova Sport: Баскетбол: Баскония - Валенсия, мач от испанската баскетболна лига, директно
19:40 Diema Sport: Студио "Футбол", директно
20:00 Ring.BG: УЕФА Шампионска лига - магазинно предаване
20:00 BNT 3: Световно първенство по плажен футбол: Уругвай - Италия
20:30 Ring.BG: УЕФА Лига Европа - магазинно предаване
21:00 Max Sport 3: Студио "Футбол"
21:00 Diema Sport 2: Футбол: Брайтън & Хоув Албиън - Лестър Сити, мач от английската Висша лига, запис
21:15 Nova Sport: Студио "Баскетбол", директно
21:30 Ring.BG: Звездите на футбола
21:30 Film Plus: Тенис: Йелена Остапенко - Анна Блинкова (BGL BNP Paribas Luxembourg Open, Люксембург; WTA International - I полуфинал, повторение)
21:45 Max Sport 3: Серия А: Лече - Каляри
22:00 Diema Sport: Студио "Баскетбол", директно
22:15 Nova Sport: Футбол: Мидълзбро - Хъл Сити, мач от Чемпиъншип /п/
22:30 Diema Sport: Баскетбол: Хюстън Рокетс - Далас Маверикс, мач от НБА, директно
23:30 BNT 4: Футболни хамелеони тв филм /2008 г./, режисьор Стойчо Шишков, в ролите: Стойко Пеев, Димитър Живков, Владимир Колев, Александър Иванов и др.
23:30 Film Plus: Тенис: Елена Рибакина - Юлия Гьоргес (BGL BNP Paribas Luxembourg Open, Люксембург; WTA International - II полуфинал, повторение)
23:45 Max Sport 3: Студио "Футбол" /bukmeikar.com