Спортът по телевизията днес
Петък, 11 Октомври 2019 10:39
Днес+
06:55 BNT 3: Футбол: Германия - Аржентина - приятелска среща
07:00 Film Plus: Футбол: Селта /Виго/ - Атлетик /Б/ (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
07:00 Eurosport 2: Тенис: Турнир от WTA в Линц, четвърти ден
07:30 Max Sport 1: Тенис: ATP 1000 Шанхай Първи четвъртфинал
08:00 Diema Sport 2: Футбол: Арсенал - Борнемут, мач от английската Висша лига /п/
08:00 Max Sport 3: Серия А: Дженоа - Милан
09:00 Film Plus: Футбол: Реал /Сосиедад/ - Хетафе (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
09:00 Max Sport 2: Волейбол: Световна купа - мъже Италия - Русия
09:30 Eurosport: Тенис: Турнир от WTA в Линц, четвърти ден
10:00 Nova Sport: Баскетбол: Баскония - Уникаха, мач от испанската баскетболна лига /п/
10:00 Max Sport 3: Серия А: СПАЛ - Парма
10:00 Max Sport 1: Тенис: ATP 1000 Шанхай Втори четвъртфинал
10:00 Diema Sport 2: Баскетбол: Лос Анджелис Лейкърс - Бруклин Нетс, предсезонен мач /п/
11:00 Film Plus: Тенис: Жил Белен Тайхман - Анна лена Фридсам (Palermo Ladies Open, Палермо; WTA International - I четвъртфинал, повторение)
11:00 Eurosport 2: Тенис: Турнир от WTA в Линц, четвърти ден
11:45 Film Plus: Тенис: Аранча Рус - Паула Бадоса (Palermo Ladies Open, Палермо; WTA International - II четвъртфинал, повторение)
12:00 Max Sport 2: Волейбол: Световна купа - мъже САЩ - Канада
12:00 Max Sport 3: АяксТВ: Валенсия - Аякс Втора среща от груповата фаза за Шампионска лига 2019/20г.
12:05 Nova Sport: Футбол: Атлас Деменхорст - Вердер Бремен, мач от първи кръг за Купата на Германия /п/
12:30 Diema Sport 2: "Светът на Висшата лига", предаване за английски футбол (2019-20), 10-и епизод /п/
12:30 Eurosport: Тенис: Турнир от WTA в Линц, четвърти ден
12:30 Max Sport 1: Тенис: ATP 1000 Шанхай Трети четвъртфинал
13:00 Diema Sport: Футбол: Черно море - Берое, мач от efbet Лига /п/
13:15 Film Plus: Тенис: Фиона Феро - Людмила самсонова (Palermo Ladies Open, Палермо; WTA International - III четвъртфинал, повторение)
14:00 Nova Sport: Футбол: Манчестър Юнайтед - Рочдейл, мач от трети кръг за Карабао къп /п/, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
14:00 Max Sport 3: Серия А: Рома - Каляри
14:55 Eurosport: Тенис: Турнир от WTA в Линц, четвъртфинали, директно
15:00 Diema Sport 2: Волейбол: Нефтохимик - Монтана, мач за Суперкупата на България (2018) /п/
15:00 Max Sport 1: Тенис: ATP 1000 Шанхай Четвърти четвъртфинал
16:00 Film Plus: Тенис: Джесика Пегула - Камила Джорджи (Citi Open, Вашингтон; WTA International - финал, повторение)
16:00 Nova Sport: Футбол: Болтън Уондърърс - Блекпул, мач от английската Лига 1 /п/
16:00 Max Sport 3: Серия А: Фиорентина - Удинезе
17:10 Film Plus: Футбол: Реал /М/ - Гранада (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
17:30 Max Sport 1: Волейбол: Световна купа - мъже Италия - Русия
18:00 Diema Sport 2: Студио "Волейбол", директно
18:00 Diema Sport: "Домът на футбола", предаване за български футбол (2019-20), 14-и епизод /п/
18:00 Max Sport 3: Серия А: Верона - Сампдория
18:05 Nova Sport: Футбол: Портсмут - Саутхямптън, мач от трети кръг за Карабао къп /п/
18:30 Diema Sport 2: Волейбол: Нефтохимик - Хебър, мач за Суперкупата на България, директно
19:00 Diema Sport: Футбол: ЦСКА - Витоша, мач от efbet Лига /п/
19:00 Film Plus: Тенис: Анастасия Севастова - Катаржина Кава (Baltic Open, Юрмала; WTA International - финал, повторение)
19:15 BNT 3: УЕФА Европейски квалификации обзор от 10 октомври
19:30 Max Sport 1: Тенис: "ATP WT Uncovered" Магазинно предаване за Световната тенис асоциация при мъжете
19:30 Eurosport: Тенис: Турнир от WTA в Линц, четвъртфинали, директно
19:45 BNT 3: УЕФА Европейски квалификации: Холандия - Северна Ирландия
20:00 Ring.BG: УЕФА Шампионска лига - магазинно предаване
20:00 Nova Sport: Футбол: Фулъм - Чарлтън Атлетик, мач от Чемпиъншип /п/, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
20:30 Diema Sport 2: Студио "Волейбол", директно
21:00 Max Sport 2: Студио "Баскетбол"
21:00 Max Sport 3: "УЕФА Шампионска лига" Магазинно предаване
21:00 BNT: Студио Футбол
21:00 Diema Sport: Футбол: Славия - Царско село, мач от efbet Лига /п/
21:00 Diema Sport 2: Футбол: Нюкасъл Юнайтед - Манчестър Юнайтед, мач от английската Висша лига /п/
21:30 Max Sport 3: Серия А: "Екстра Калчо"
21:30 Max Sport 2: Баскетбол: Евролига Олимпиакос - Валенсия
21:30 Film Plus: Футбол: Бетис - Ейбар (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
21:35 BNT 3: УЕФА Европейски квалификации: Чехия - Англия пряко предаване от Прага
21:45 Max Sport 1: Баскетбол: Евролига Олимпия Милано - Жалгирис
21:45 BNT: Футбол: Черна Гора - България, квалификация за Европейско първенство 2020 пряко предавне от Подгорица
22:00 Max Sport 3: Серия А: Бреша - Сасуоло
22:15 Nova Sport: Футбол: Милтън Кийнс Донс - Ливърпул, мач от трети кръг за Карабао къп /п/
23:00 TV+: Футбол: Ла Лига Сантандер - обзор на изминалия кръг
23:00 Diema Sport: Футбол: Арда - Дунав, мач от efbet Лига /п/
23:00 Diema Sport 2: Волейбол: Нефтохимик - Хебър, мач за Суперкупата на България /п/
23:20 Max Sport 2: Студио "Баскетбол"
23:30 Eurosport 2: Тенис: Турнир от WTA в Линц, четвъртфинали
23:30 Film Plus: Тенис: Бернарда Пера - Нина Стоянович (Baltic Open, Юрмала; WTA International - IV четвъртфинал, повторение)
23:35 Max Sport 1: Волейбол: Световна купа - мъже САЩ - Канада
23:40 BNT 3: УЕФА Европейски квалификации обзор от 10 октомври/bukmeikar.com
07:00 Film Plus: Футбол: Селта /Виго/ - Атлетик /Б/ (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
07:00 Eurosport 2: Тенис: Турнир от WTA в Линц, четвърти ден
07:30 Max Sport 1: Тенис: ATP 1000 Шанхай Първи четвъртфинал
08:00 Diema Sport 2: Футбол: Арсенал - Борнемут, мач от английската Висша лига /п/
08:00 Max Sport 3: Серия А: Дженоа - Милан
09:00 Film Plus: Футбол: Реал /Сосиедад/ - Хетафе (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
09:00 Max Sport 2: Волейбол: Световна купа - мъже Италия - Русия
09:30 Eurosport: Тенис: Турнир от WTA в Линц, четвърти ден
10:00 Nova Sport: Баскетбол: Баскония - Уникаха, мач от испанската баскетболна лига /п/
10:00 Max Sport 3: Серия А: СПАЛ - Парма
10:00 Max Sport 1: Тенис: ATP 1000 Шанхай Втори четвъртфинал
10:00 Diema Sport 2: Баскетбол: Лос Анджелис Лейкърс - Бруклин Нетс, предсезонен мач /п/
11:00 Film Plus: Тенис: Жил Белен Тайхман - Анна лена Фридсам (Palermo Ladies Open, Палермо; WTA International - I четвъртфинал, повторение)
11:00 Eurosport 2: Тенис: Турнир от WTA в Линц, четвърти ден
11:45 Film Plus: Тенис: Аранча Рус - Паула Бадоса (Palermo Ladies Open, Палермо; WTA International - II четвъртфинал, повторение)
12:00 Max Sport 2: Волейбол: Световна купа - мъже САЩ - Канада
12:00 Max Sport 3: АяксТВ: Валенсия - Аякс Втора среща от груповата фаза за Шампионска лига 2019/20г.
12:05 Nova Sport: Футбол: Атлас Деменхорст - Вердер Бремен, мач от първи кръг за Купата на Германия /п/
12:30 Diema Sport 2: "Светът на Висшата лига", предаване за английски футбол (2019-20), 10-и епизод /п/
12:30 Eurosport: Тенис: Турнир от WTA в Линц, четвърти ден
12:30 Max Sport 1: Тенис: ATP 1000 Шанхай Трети четвъртфинал
13:00 Diema Sport: Футбол: Черно море - Берое, мач от efbet Лига /п/
13:15 Film Plus: Тенис: Фиона Феро - Людмила самсонова (Palermo Ladies Open, Палермо; WTA International - III четвъртфинал, повторение)
14:00 Nova Sport: Футбол: Манчестър Юнайтед - Рочдейл, мач от трети кръг за Карабао къп /п/, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
14:00 Max Sport 3: Серия А: Рома - Каляри
14:55 Eurosport: Тенис: Турнир от WTA в Линц, четвъртфинали, директно
15:00 Diema Sport 2: Волейбол: Нефтохимик - Монтана, мач за Суперкупата на България (2018) /п/
15:00 Max Sport 1: Тенис: ATP 1000 Шанхай Четвърти четвъртфинал
16:00 Film Plus: Тенис: Джесика Пегула - Камила Джорджи (Citi Open, Вашингтон; WTA International - финал, повторение)
16:00 Nova Sport: Футбол: Болтън Уондърърс - Блекпул, мач от английската Лига 1 /п/
16:00 Max Sport 3: Серия А: Фиорентина - Удинезе
17:10 Film Plus: Футбол: Реал /М/ - Гранада (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
17:30 Max Sport 1: Волейбол: Световна купа - мъже Италия - Русия
18:00 Diema Sport 2: Студио "Волейбол", директно
18:00 Diema Sport: "Домът на футбола", предаване за български футбол (2019-20), 14-и епизод /п/
18:00 Max Sport 3: Серия А: Верона - Сампдория
18:05 Nova Sport: Футбол: Портсмут - Саутхямптън, мач от трети кръг за Карабао къп /п/
18:30 Diema Sport 2: Волейбол: Нефтохимик - Хебър, мач за Суперкупата на България, директно
19:00 Diema Sport: Футбол: ЦСКА - Витоша, мач от efbet Лига /п/
19:00 Film Plus: Тенис: Анастасия Севастова - Катаржина Кава (Baltic Open, Юрмала; WTA International - финал, повторение)
19:15 BNT 3: УЕФА Европейски квалификации обзор от 10 октомври
19:30 Max Sport 1: Тенис: "ATP WT Uncovered" Магазинно предаване за Световната тенис асоциация при мъжете
19:30 Eurosport: Тенис: Турнир от WTA в Линц, четвъртфинали, директно
19:45 BNT 3: УЕФА Европейски квалификации: Холандия - Северна Ирландия
20:00 Ring.BG: УЕФА Шампионска лига - магазинно предаване
20:00 Nova Sport: Футбол: Фулъм - Чарлтън Атлетик, мач от Чемпиъншип /п/, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
20:30 Diema Sport 2: Студио "Волейбол", директно
21:00 Max Sport 2: Студио "Баскетбол"
21:00 Max Sport 3: "УЕФА Шампионска лига" Магазинно предаване
21:00 BNT: Студио Футбол
21:00 Diema Sport: Футбол: Славия - Царско село, мач от efbet Лига /п/
21:00 Diema Sport 2: Футбол: Нюкасъл Юнайтед - Манчестър Юнайтед, мач от английската Висша лига /п/
21:30 Max Sport 3: Серия А: "Екстра Калчо"
21:30 Max Sport 2: Баскетбол: Евролига Олимпиакос - Валенсия
21:30 Film Plus: Футбол: Бетис - Ейбар (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
21:35 BNT 3: УЕФА Европейски квалификации: Чехия - Англия пряко предаване от Прага
21:45 Max Sport 1: Баскетбол: Евролига Олимпия Милано - Жалгирис
21:45 BNT: Футбол: Черна Гора - България, квалификация за Европейско първенство 2020 пряко предавне от Подгорица
22:00 Max Sport 3: Серия А: Бреша - Сасуоло
22:15 Nova Sport: Футбол: Милтън Кийнс Донс - Ливърпул, мач от трети кръг за Карабао къп /п/
23:00 TV+: Футбол: Ла Лига Сантандер - обзор на изминалия кръг
23:00 Diema Sport: Футбол: Арда - Дунав, мач от efbet Лига /п/
23:00 Diema Sport 2: Волейбол: Нефтохимик - Хебър, мач за Суперкупата на България /п/
23:20 Max Sport 2: Студио "Баскетбол"
23:30 Eurosport 2: Тенис: Турнир от WTA в Линц, четвъртфинали
23:30 Film Plus: Тенис: Бернарда Пера - Нина Стоянович (Baltic Open, Юрмала; WTA International - IV четвъртфинал, повторение)
23:35 Max Sport 1: Волейбол: Световна купа - мъже САЩ - Канада
23:40 BNT 3: УЕФА Европейски квалификации обзор от 10 октомври