Спортът по телевизията днес
Петък, 09 Август 2019 10:34
08:00 Max Sport 1: Тенис: ATP 1000 Роджърс Къп, Монреал
08:00 Diema Sport: Футбол: Царско село - Левски, мач от efbet Лига /п/
08:00 Diema Sport 2: Футбол: Ливърпул - Уулвърхямптън Уондърърс, мач от английската Висша лига /п/
08:00 Max Sport 2: Тенис: ATP 1000 Роджърс Къп, Монреал
08:00 Max Sport 3: Футбол: Италианска Серия А Фрозиноне - Лацио
09:00 Film Plus: Футбол: Алавес - Барселона (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
09:25 BNT 3: Тенис-турнир от сериите АТР 250, Бостад: Николас Джари /Чили/ - Хуан Игнасио Лондеро /Аржентина/ - финал
10:00 Nova Sport: Футбол: Портсмут - Бирмингам Сити, мач от първи кръг за Карабао къп /п/
10:00 Diema Sport 2: Футбол: Брайтън & Хоув Албиън - Манчестър Сити, мач от английската Висша лига /п/
10:00 Max Sport 2: Тенис: ATP 1000 Роджърс Къп, Монреал
10:00 Max Sport 3: Футбол: Италианска Серия А Емполи - Дженоа
11:00 Film Plus: Тенис: Coupe Rogers presentee par Banque Nationale, Торонто (WTA Premier 5 - повторение)
11:45 BNT 3: Футбол: Португалия - Испания - финал на европейското първенство за юноши до 19 г.
12:00 Diema Sport 2: "Светът на Висшата лига", предаване за английски футбол (2019-20), 1-ви епизод /п/
12:00 Diema Sport: "Преди кръга", предаване за български футбол (2019-20), 5-и епизод /п/
12:00 Ring.BG: УЕФА Шампионска лига: ПСЖ - Манчестър Юнайтед
12:00 Max Sport 1: Тенис: ATP 1000 Роджърс Къп, Монреал
12:00 Max Sport 3: Футбол: Италианска Серия А Лацио - Емполи
12:05 Nova Sport: Футбол: Нотингам Форест - Уест Бромич Албиън, мач от Чемпиъншип /п/
13:00 Diema Sport: Футбол: Лудогорец - Дъ Ню Сейнтс, първи мач от третия квалификационен кръг на Лига Европа /п/
14:00 Max Sport 1: Тенис: ATP 500 Вашингтон Обзор на турнира
14:00 Ring.BG: УЕФА Шампионска лига: Барселона - Олимпик Лион
14:00 Max Sport 3: Футбол: Италианска Серия А Аталанта - Рома
15:00 Diema Sport: Футбол: ЦСКА - Ботев Враца, мач от efbet Лига /п/
15:05 Nova Sport: Футбол: Хъдърсфилд Таун - Дарби Каунти, мач от Чемпиъншип /п/
16:00 Film Plus: Футбол: Атлетико /М/ - Валенсия (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
16:00 Max Sport 3: Футбол: Италианска Серия А Сасуоло - Каляри
16:10 Max Sport 1: Тенис: ATP 1000 Роджърс Къп, Монреал
16:50 BNT 3: Волейбол: Бразилия - Пуерто Рико - среща от олимпийския квалификационен турнир /мъже/ пряко предаване от Двореца на културата и спорта /Варна/
17:00 Diema Sport: "Домът на футбола", предаване за български футбол (2019-20), 5-и епизод /п/
17:30 Nova Sport: Студио "Футбол", директно
18:00 Film Plus: Тенис: Coupe Rogers presentee par Banque Nationale, Торонто (WTA Premier 5 - повторение)
18:00 Nova Sport: Футбол: Ботев Враца - Черно море, мач от efbet Лига, директно
18:00 Diema Sport: Футбол: Първи мач от третия квалификационен кръг на Лига Европа /п/
18:00 Max Sport 3: Футбол: Копа Либертадорес Либертад - Гремио, осминафинал реванш за Копа Либертадорес
18:10 Max Sport 1: Футбол: Холандска Ередивизи Обзор
18:30 Diema Sport 2: Футбол: Ливърпул - Манчестър Сити, мач за Къмюнити шийлд /п/
19:00 Max Sport 1: Тенис: ATP 1000 Роджърс Къп, Монреал Първи четвъртфинал
19:30 Film Plus: Пряко: Тенис: Coupe Rogers presentee par Banque Nationale, Торонто - I и II четвъртфинал (WTA Premier 5)
19:55 Nova Sport: Студио "Футбол", директно
19:55 Diema Sport: Студио "Футбол", директно
20:00 Max Sport 3: Футбол: Италианска Серия А Сампдория - Удинезе
20:20 BNT: Волейбол: Египет - България, среща от Олимпийския квалификационен турнир /мъже/ пряко предаване от Варна
20:20 BNT 3: Волейбол: Египет - България - среща от олимпийския квалификационен турнир /мъже/ пряко предаване от Двореца на културата и спорта /Варна/
20:30 Diema Sport: Футбол: Славия - Етър, мач от efbet Лига, директно
21:00 Max Sport 1: Тенис: ATP 1000 Роджърс Къп, Монреал Втори четвъртфинал
21:30 Ring.BG: Футболни звезди
21:45 Nova Sport: Футбол: Юрдинген - Борусия Дортмунд, мач от първи кръг за Купата на Германия, директно
22:00 Diema Sport 2: Футбол: Ливърпул - Норич Сити, мач от английската Висша лига, директно
22:00 Max Sport 3: Футбол: Италианска Серия А Сасуоло - Ювентус
22:25 Diema Sport: Студио "Футбол", директно
22:30 BNT 3: Волейбол: Бразилия - Пуерто Рико - среща от олимпийския квалификационен турнир /мъже/
23:30 Film Plus: Тенис: Coupe Rogers presentee par Banque Nationale, Торонто - I и II четвъртфинали (WTA Premier 5 - повторение)
08:00 Diema Sport: Футбол: Царско село - Левски, мач от efbet Лига /п/
08:00 Diema Sport 2: Футбол: Ливърпул - Уулвърхямптън Уондърърс, мач от английската Висша лига /п/
08:00 Max Sport 2: Тенис: ATP 1000 Роджърс Къп, Монреал
08:00 Max Sport 3: Футбол: Италианска Серия А Фрозиноне - Лацио
09:00 Film Plus: Футбол: Алавес - Барселона (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
09:25 BNT 3: Тенис-турнир от сериите АТР 250, Бостад: Николас Джари /Чили/ - Хуан Игнасио Лондеро /Аржентина/ - финал
10:00 Nova Sport: Футбол: Портсмут - Бирмингам Сити, мач от първи кръг за Карабао къп /п/
10:00 Diema Sport 2: Футбол: Брайтън & Хоув Албиън - Манчестър Сити, мач от английската Висша лига /п/
10:00 Max Sport 2: Тенис: ATP 1000 Роджърс Къп, Монреал
10:00 Max Sport 3: Футбол: Италианска Серия А Емполи - Дженоа
11:00 Film Plus: Тенис: Coupe Rogers presentee par Banque Nationale, Торонто (WTA Premier 5 - повторение)
11:45 BNT 3: Футбол: Португалия - Испания - финал на европейското първенство за юноши до 19 г.
12:00 Diema Sport 2: "Светът на Висшата лига", предаване за английски футбол (2019-20), 1-ви епизод /п/
12:00 Diema Sport: "Преди кръга", предаване за български футбол (2019-20), 5-и епизод /п/
12:00 Ring.BG: УЕФА Шампионска лига: ПСЖ - Манчестър Юнайтед
12:00 Max Sport 1: Тенис: ATP 1000 Роджърс Къп, Монреал
12:00 Max Sport 3: Футбол: Италианска Серия А Лацио - Емполи
12:05 Nova Sport: Футбол: Нотингам Форест - Уест Бромич Албиън, мач от Чемпиъншип /п/
13:00 Diema Sport: Футбол: Лудогорец - Дъ Ню Сейнтс, първи мач от третия квалификационен кръг на Лига Европа /п/
14:00 Max Sport 1: Тенис: ATP 500 Вашингтон Обзор на турнира
14:00 Ring.BG: УЕФА Шампионска лига: Барселона - Олимпик Лион
14:00 Max Sport 3: Футбол: Италианска Серия А Аталанта - Рома
15:00 Diema Sport: Футбол: ЦСКА - Ботев Враца, мач от efbet Лига /п/
15:05 Nova Sport: Футбол: Хъдърсфилд Таун - Дарби Каунти, мач от Чемпиъншип /п/
16:00 Film Plus: Футбол: Атлетико /М/ - Валенсия (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
16:00 Max Sport 3: Футбол: Италианска Серия А Сасуоло - Каляри
16:10 Max Sport 1: Тенис: ATP 1000 Роджърс Къп, Монреал
16:50 BNT 3: Волейбол: Бразилия - Пуерто Рико - среща от олимпийския квалификационен турнир /мъже/ пряко предаване от Двореца на културата и спорта /Варна/
17:00 Diema Sport: "Домът на футбола", предаване за български футбол (2019-20), 5-и епизод /п/
17:30 Nova Sport: Студио "Футбол", директно
18:00 Film Plus: Тенис: Coupe Rogers presentee par Banque Nationale, Торонто (WTA Premier 5 - повторение)
18:00 Nova Sport: Футбол: Ботев Враца - Черно море, мач от efbet Лига, директно
18:00 Diema Sport: Футбол: Първи мач от третия квалификационен кръг на Лига Европа /п/
18:00 Max Sport 3: Футбол: Копа Либертадорес Либертад - Гремио, осминафинал реванш за Копа Либертадорес
18:10 Max Sport 1: Футбол: Холандска Ередивизи Обзор
18:30 Diema Sport 2: Футбол: Ливърпул - Манчестър Сити, мач за Къмюнити шийлд /п/
19:00 Max Sport 1: Тенис: ATP 1000 Роджърс Къп, Монреал Първи четвъртфинал
19:30 Film Plus: Пряко: Тенис: Coupe Rogers presentee par Banque Nationale, Торонто - I и II четвъртфинал (WTA Premier 5)
19:55 Nova Sport: Студио "Футбол", директно
19:55 Diema Sport: Студио "Футбол", директно
20:00 Max Sport 3: Футбол: Италианска Серия А Сампдория - Удинезе
20:20 BNT: Волейбол: Египет - България, среща от Олимпийския квалификационен турнир /мъже/ пряко предаване от Варна
20:20 BNT 3: Волейбол: Египет - България - среща от олимпийския квалификационен турнир /мъже/ пряко предаване от Двореца на културата и спорта /Варна/
20:30 Diema Sport: Футбол: Славия - Етър, мач от efbet Лига, директно
21:00 Max Sport 1: Тенис: ATP 1000 Роджърс Къп, Монреал Втори четвъртфинал
21:30 Ring.BG: Футболни звезди
21:45 Nova Sport: Футбол: Юрдинген - Борусия Дортмунд, мач от първи кръг за Купата на Германия, директно
22:00 Diema Sport 2: Футбол: Ливърпул - Норич Сити, мач от английската Висша лига, директно
22:00 Max Sport 3: Футбол: Италианска Серия А Сасуоло - Ювентус
22:25 Diema Sport: Студио "Футбол", директно
22:30 BNT 3: Волейбол: Бразилия - Пуерто Рико - среща от олимпийския квалификационен турнир /мъже/
23:30 Film Plus: Тенис: Coupe Rogers presentee par Banque Nationale, Торонто - I и II четвъртфинали (WTA Premier 5 - повторение)