Спортът по телевизията днес
Понеделник, 20 Май 2019 09:47
08:00 Film Plus: Футбол: Леванте - Атлетико /М/ (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
08:00 Diema Sport: Футбол: Мач от Първа професионална лига /п/
08:00 Max Sport 3: Футбол: Италианска Серия А Милан - Фрозиноне
08:30 Eurosport: Тенис: Открито първенство на Франция 2018, обзор
10:00 Eurosport 2: Тенис: Открито първенство на Франция 2018, обзор
10:00 Nova Sport: Футбол: Монако - Амиен, мач от френската Лига 1 /п/
10:00 Film Plus: Футбол: Валядолид - Валенсия (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
10:00 Diema Sport: Футбол: Черно море - Ботев Пловдив, мач от Първа професионална лига /п/
10:00 Max Sport 3: Футбол: Италианска Серия А Удинезе - СПАЛ
10:50 BNT 3: Футбол: Европейско първенство за девойки до 17 г. - финал
11:00 Eurosport: Тенис: Открито първенство на Франция, квалификации, директно
12:00 Diema Sport: "Преди кръга", предаване за български футбол (2018-19), 35-и епизод /п/
12:00 Max Sport 3: Футбол: Италианска Серия А Емполи - Торино
12:00 Film Plus: Тенис: Internazionali BNL d’Italia, Рим (WTA Premier Mandatory - повторение)
12:05 Nova Sport: Волейбол: Новара - Конелиано, финал на Шампионската лига за жени /п/
12:30 BNT 3: Баскетбол: Балкан - Берое - четвърта полуфинална среща от Националната баскетболна лига
13:00 Diema Sport: Футбол: Арда - ЦСКА 1948, мач от Втора професионална лига /п/
14:00 Max Sport 3: Футбол: Мейджър Лийг Сокър Далас - Лос Анджелис ФК
15:00 Diema Sport: Футбол: Берое - ЦСКА, мач от Първа професионална лига /п/
15:00 Diema Sport 2: Футбол: Манчестър Сити - Уотфорд, финал за Купата на Футболната асоциация /п/
16:00 Nova Sport: Баскетбол: Гран Канария - Сарагоса, мач от испанската баскетболна лига /п/
16:00 Max Sport 1: Баскетбол: Евролига Мач за трето място
16:00 Film Plus: Футбол: Хетафе - Виляреал (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
16:00 Max Sport 3: Футбол: Италианска Серия А Дженоа - Каляри
17:00 Diema Sport: Баскетбол: Портланд Трейл Блейзърс - Голдън Стейт Уориърс, трети финален мач на Западната конференция на НБА /п/
17:00 Diema Sport 2: Баскетбол: Торонто Раптърс - Милуоки Бъкс, трети финален мач на Източната конференция на НБА /п/
17:05 Bloomberg TV: Пеле: Кралят на футбола - док. филм
18:00 Ring.BG: УЕФА Шампионска лига:
18:00 Max Sport 1: Баскетбол: Евролига Финал
18:00 Max Sport 3: Футбол: Италианска Серия А Наполи - Интер
18:05 Nova Sport: Футбол: Лийдс Юнайтед - Дарби Каунти, полуфинален мач реванш от плейофите на Чемпиъншип /п/
20:00 Ring.BG: УЕФА Шампионска лига - магазинно предаване
20:00 Max Sport 1: Тенис: ATP 1000 Рим Обзор на турнира
20:00 Max Sport 3: Футбол: Италианска Серия А Обзор
20:00 Diema Sport: Футбол: Славия - Етър, първи плейофен мач за 7-то място в Първа професионална лига, директно
20:00 Nova Sport: Футбол: Пари Сен Жермен - Дижон, мач от френската Лига 1 /п/, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
21:00 Eurosport: Конен спорт: Глобална шампионска лига
21:00 Ring.BG: Най-великата футболна сцена
21:00 Diema Sport 2: Обзор на кръга за Купата на Футболната асоциация (2018-19), 8-и епизод
21:00 Max Sport 3: Студио "Футбол"
21:00 Max Sport 1: Тенис: ATP 1000 Рим Финал
21:30 Film Plus: Футбол: Реал /М/ - Бетис (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
21:30 Max Sport 3: Футбол: Италианска Серия А Лацио - Болоня
22:00 Eurosport 2: Тенис: Открито първенство на Франция 2018, обзор
22:00 TV+: Футбол: Атлетико /М/ - Бетис (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
22:15 Nova Sport: Волейбол: Зенит Казан - Кучине Лубе, финал на Шампионската лига /п/
22:30 Diema Sport: Футбол: Лудогорец - Левски, мач от Първа професионална лига /п/
23:00 Eurosport: Тенис: Открито първенство на Франция, квалификации
23:00 BNT 3: Футбол: Челси - Айнтрахт /Франкфурт/ - среща-реванш от 1/2-финалите на турнира на УЕФА "Лига Европа"
23:30 Max Sport 3: Студио "Футбол"
23:30 Film Plus: Тенис: Полин Перментие - Екатерина Александрова (Hungarian Ladies Open, Будапеща; WTA International - I четвъртфинал, повторение)
08:00 Diema Sport: Футбол: Мач от Първа професионална лига /п/
08:00 Max Sport 3: Футбол: Италианска Серия А Милан - Фрозиноне
08:30 Eurosport: Тенис: Открито първенство на Франция 2018, обзор
10:00 Eurosport 2: Тенис: Открито първенство на Франция 2018, обзор
10:00 Nova Sport: Футбол: Монако - Амиен, мач от френската Лига 1 /п/
10:00 Film Plus: Футбол: Валядолид - Валенсия (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
10:00 Diema Sport: Футбол: Черно море - Ботев Пловдив, мач от Първа професионална лига /п/
10:00 Max Sport 3: Футбол: Италианска Серия А Удинезе - СПАЛ
10:50 BNT 3: Футбол: Европейско първенство за девойки до 17 г. - финал
11:00 Eurosport: Тенис: Открито първенство на Франция, квалификации, директно
12:00 Diema Sport: "Преди кръга", предаване за български футбол (2018-19), 35-и епизод /п/
12:00 Max Sport 3: Футбол: Италианска Серия А Емполи - Торино
12:00 Film Plus: Тенис: Internazionali BNL d’Italia, Рим (WTA Premier Mandatory - повторение)
12:05 Nova Sport: Волейбол: Новара - Конелиано, финал на Шампионската лига за жени /п/
12:30 BNT 3: Баскетбол: Балкан - Берое - четвърта полуфинална среща от Националната баскетболна лига
13:00 Diema Sport: Футбол: Арда - ЦСКА 1948, мач от Втора професионална лига /п/
14:00 Max Sport 3: Футбол: Мейджър Лийг Сокър Далас - Лос Анджелис ФК
15:00 Diema Sport: Футбол: Берое - ЦСКА, мач от Първа професионална лига /п/
15:00 Diema Sport 2: Футбол: Манчестър Сити - Уотфорд, финал за Купата на Футболната асоциация /п/
16:00 Nova Sport: Баскетбол: Гран Канария - Сарагоса, мач от испанската баскетболна лига /п/
16:00 Max Sport 1: Баскетбол: Евролига Мач за трето място
16:00 Film Plus: Футбол: Хетафе - Виляреал (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
16:00 Max Sport 3: Футбол: Италианска Серия А Дженоа - Каляри
17:00 Diema Sport: Баскетбол: Портланд Трейл Блейзърс - Голдън Стейт Уориърс, трети финален мач на Западната конференция на НБА /п/
17:00 Diema Sport 2: Баскетбол: Торонто Раптърс - Милуоки Бъкс, трети финален мач на Източната конференция на НБА /п/
17:05 Bloomberg TV: Пеле: Кралят на футбола - док. филм
18:00 Ring.BG: УЕФА Шампионска лига:
18:00 Max Sport 1: Баскетбол: Евролига Финал
18:00 Max Sport 3: Футбол: Италианска Серия А Наполи - Интер
18:05 Nova Sport: Футбол: Лийдс Юнайтед - Дарби Каунти, полуфинален мач реванш от плейофите на Чемпиъншип /п/
20:00 Ring.BG: УЕФА Шампионска лига - магазинно предаване
20:00 Max Sport 1: Тенис: ATP 1000 Рим Обзор на турнира
20:00 Max Sport 3: Футбол: Италианска Серия А Обзор
20:00 Diema Sport: Футбол: Славия - Етър, първи плейофен мач за 7-то място в Първа професионална лига, директно
20:00 Nova Sport: Футбол: Пари Сен Жермен - Дижон, мач от френската Лига 1 /п/, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
21:00 Eurosport: Конен спорт: Глобална шампионска лига
21:00 Ring.BG: Най-великата футболна сцена
21:00 Diema Sport 2: Обзор на кръга за Купата на Футболната асоциация (2018-19), 8-и епизод
21:00 Max Sport 3: Студио "Футбол"
21:00 Max Sport 1: Тенис: ATP 1000 Рим Финал
21:30 Film Plus: Футбол: Реал /М/ - Бетис (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
21:30 Max Sport 3: Футбол: Италианска Серия А Лацио - Болоня
22:00 Eurosport 2: Тенис: Открито първенство на Франция 2018, обзор
22:00 TV+: Футбол: Атлетико /М/ - Бетис (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
22:15 Nova Sport: Волейбол: Зенит Казан - Кучине Лубе, финал на Шампионската лига /п/
22:30 Diema Sport: Футбол: Лудогорец - Левски, мач от Първа професионална лига /п/
23:00 Eurosport: Тенис: Открито първенство на Франция, квалификации
23:00 BNT 3: Футбол: Челси - Айнтрахт /Франкфурт/ - среща-реванш от 1/2-финалите на турнира на УЕФА "Лига Европа"
23:30 Max Sport 3: Студио "Футбол"
23:30 Film Plus: Тенис: Полин Перментие - Екатерина Александрова (Hungarian Ladies Open, Будапеща; WTA International - I четвъртфинал, повторение)