Спортът по телевизията днес
Сряда, 15 Май 2019 13:27
08:00 Max Sport 1: Футбол: Холандска Ередивизи АЗ Алкмаар - ПСВ Айндховен
08:00 Diema Sport: Футбол: Мач от Първа професионална лига /п/
08:00 Diema Sport 2: Футбол: Бърнли - Арсенал, мач от английската Висша лига /п/
08:00 Max Sport 3: Футбол: Италианска Серия А Рома - Ювентус
10:00 Nova Sport: Футбол: Уест Бромич Албиън - Астън Вила, полуфинален мач реванш от плейофите на Чемпиъншип /п/
10:00 Max Sport 1: Тенис: ATP 1000 Рим
10:00 Film Plus: Футбол: Барселона - Хетафе (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
10:00 Diema Sport: Футбол: Мач от Първа професионална лига /п/
10:00 Diema Sport 2: Футбол: Манчестър Юнайтед - Кардиф Сити, мач от английската Висша лига /п/
10:00 Max Sport 3: Футбол: Италианска Серия А Фиорентина - Милан
12:00 Max Sport 1: Тенис: ATP 1000 Рим
12:00 Max Sport 3: Футбол: Италианска Серия А Фрозиноне - Удинезе
12:00 Film Plus: Пряко: Тенис: Internazionali BNL d’Italia, Рим (WTA Premier Mandatory)
12:05 Nova Sport: Футбол: Ним - Монако, мач от френската Лига 1 /п/
13:00 Diema Sport: Футбол: Мач от Първа професионална лига /п/
14:00 Nova Sport: Футбол: Форест Грийн Роувърс - Транмиър Роувърс, полуфинален мач реванш от плейофите на английската Лига 2 /п/, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
14:00 Ring.BG: Волейбол Серия А: плейофи
14:00 Max Sport 1: Тенис: ATP 1000 Рим
14:00 Max Sport 3: Футбол: Италианска Серия А Болоня - Парма
15:00 Diema Sport: Баскетбол: Мач от НБА /п/
15:00 Max Sport 2: Баскетбол: Евролига Баскония - ЦСКА Москва, четвърти плейофен четвъртфинал
15:10 BNT 3: Баскетбол: Рилски спортист - Левски Лукойл - трета полуфинална среща от Националната баскетболна лига
16:00 Ring.BG: Волейбол Серия А: плейофи
16:00 Max Sport 1: Тенис: ATP 1000 Рим
16:00 Max Sport 3: Футбол: Мейджър Лийг Сокър Ди Си Юнайтед - Спортинг Канзас Сити
17:00 Diema Sport 2: Футбол: Брайтън & Хоув Албиън - Манчестър Сити, мач от английската Висша лига /п/
17:30 Diema Sport: "Домът на футбола", предаване за български футбол (2018-19), 44-и епизод, директно
17:45 BNT 3: Тенис-турнир от сериите АТР 250, Мюнхен: Полуфинална среща
18:00 Ring.BG: Волейбол Серия А: плейофи
18:00 Max Sport 1: Тенис: ATP 1000 Рим
18:00 Max Sport 3: Футбол: Италианска Серия А Интер - Киево
19:00 Nova Sport: Футбол: Ботев Пловдив - Локомотив Пловдив, финал за Купата на България, директно
19:00 Diema Sport: Футбол: Ботев Пловдив - Локомотив Пловдив, финал за Купата на България, директно
19:30 Diema Sport 2: "Да скъсаш мрежата", предаване за английски футбол (2018-19), 37-и епизод
19:30 BNT 3: Футбол: Челси - Айнтрахт /Франкфурт/ - среща-реванш от 1/2-финалите на турнира на УЕФА "Лига Европа"
20:00 Max Sport 2: Студио "Футбол"
20:00 Max Sport 3: Футбол: Шампионска лига "УЕФА Шампионска лига", магазинно предаване
20:00 Max Sport 1: Тенис: ATP 1000 Рим
20:30 Max Sport 3: Футбол: Холандска Ередивизи ПСВ Айндховен - Хераклес
20:30 Max Sport 2: Футбол: Холандска Ередивизи Де Граафшап - Аякс
21:45 Nova Sport: Баскетбол: Ховентут - Манреса, мач от испанската баскетболна лига /п/
21:45 Diema Sport 2: Футбол: Лийдс Юнайтед - Дарби Каунти, полуфинален мач реванш от плейофите на Чемпиъншип, директно
22:00 TV+: Футбол: Реал /Сосиедад/ - Реал /М/ (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
22:30 Max Sport 3: Футбол: Байерн ТВ РБ Лайпциг - Байерн Мюнхен, мач от германската Бундеслига
22:55 BNT 3: Тенис-турнир от сериите АТР 250, Мюнхен: Финал
23:00 Diema Sport: Футбол: Ботев Пловдив - Локомотив Пловдив, финал за Купата на България /п/
23:30 Nova Sport: Футбол: Марсилия - Лион, мач от френската Лига 1 /п/
23:30 Max Sport 1: Футбол: Холандска Ередивизи ПСВ Айндховен - Хераклес
08:00 Diema Sport: Футбол: Мач от Първа професионална лига /п/
08:00 Diema Sport 2: Футбол: Бърнли - Арсенал, мач от английската Висша лига /п/
08:00 Max Sport 3: Футбол: Италианска Серия А Рома - Ювентус
10:00 Nova Sport: Футбол: Уест Бромич Албиън - Астън Вила, полуфинален мач реванш от плейофите на Чемпиъншип /п/
10:00 Max Sport 1: Тенис: ATP 1000 Рим
10:00 Film Plus: Футбол: Барселона - Хетафе (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
10:00 Diema Sport: Футбол: Мач от Първа професионална лига /п/
10:00 Diema Sport 2: Футбол: Манчестър Юнайтед - Кардиф Сити, мач от английската Висша лига /п/
10:00 Max Sport 3: Футбол: Италианска Серия А Фиорентина - Милан
12:00 Max Sport 1: Тенис: ATP 1000 Рим
12:00 Max Sport 3: Футбол: Италианска Серия А Фрозиноне - Удинезе
12:00 Film Plus: Пряко: Тенис: Internazionali BNL d’Italia, Рим (WTA Premier Mandatory)
12:05 Nova Sport: Футбол: Ним - Монако, мач от френската Лига 1 /п/
13:00 Diema Sport: Футбол: Мач от Първа професионална лига /п/
14:00 Nova Sport: Футбол: Форест Грийн Роувърс - Транмиър Роувърс, полуфинален мач реванш от плейофите на английската Лига 2 /п/, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
14:00 Ring.BG: Волейбол Серия А: плейофи
14:00 Max Sport 1: Тенис: ATP 1000 Рим
14:00 Max Sport 3: Футбол: Италианска Серия А Болоня - Парма
15:00 Diema Sport: Баскетбол: Мач от НБА /п/
15:00 Max Sport 2: Баскетбол: Евролига Баскония - ЦСКА Москва, четвърти плейофен четвъртфинал
15:10 BNT 3: Баскетбол: Рилски спортист - Левски Лукойл - трета полуфинална среща от Националната баскетболна лига
16:00 Ring.BG: Волейбол Серия А: плейофи
16:00 Max Sport 1: Тенис: ATP 1000 Рим
16:00 Max Sport 3: Футбол: Мейджър Лийг Сокър Ди Си Юнайтед - Спортинг Канзас Сити
17:00 Diema Sport 2: Футбол: Брайтън & Хоув Албиън - Манчестър Сити, мач от английската Висша лига /п/
17:30 Diema Sport: "Домът на футбола", предаване за български футбол (2018-19), 44-и епизод, директно
17:45 BNT 3: Тенис-турнир от сериите АТР 250, Мюнхен: Полуфинална среща
18:00 Ring.BG: Волейбол Серия А: плейофи
18:00 Max Sport 1: Тенис: ATP 1000 Рим
18:00 Max Sport 3: Футбол: Италианска Серия А Интер - Киево
19:00 Nova Sport: Футбол: Ботев Пловдив - Локомотив Пловдив, финал за Купата на България, директно
19:00 Diema Sport: Футбол: Ботев Пловдив - Локомотив Пловдив, финал за Купата на България, директно
19:30 Diema Sport 2: "Да скъсаш мрежата", предаване за английски футбол (2018-19), 37-и епизод
19:30 BNT 3: Футбол: Челси - Айнтрахт /Франкфурт/ - среща-реванш от 1/2-финалите на турнира на УЕФА "Лига Европа"
20:00 Max Sport 2: Студио "Футбол"
20:00 Max Sport 3: Футбол: Шампионска лига "УЕФА Шампионска лига", магазинно предаване
20:00 Max Sport 1: Тенис: ATP 1000 Рим
20:30 Max Sport 3: Футбол: Холандска Ередивизи ПСВ Айндховен - Хераклес
20:30 Max Sport 2: Футбол: Холандска Ередивизи Де Граафшап - Аякс
21:45 Nova Sport: Баскетбол: Ховентут - Манреса, мач от испанската баскетболна лига /п/
21:45 Diema Sport 2: Футбол: Лийдс Юнайтед - Дарби Каунти, полуфинален мач реванш от плейофите на Чемпиъншип, директно
22:00 TV+: Футбол: Реал /Сосиедад/ - Реал /М/ (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
22:30 Max Sport 3: Футбол: Байерн ТВ РБ Лайпциг - Байерн Мюнхен, мач от германската Бундеслига
22:55 BNT 3: Тенис-турнир от сериите АТР 250, Мюнхен: Финал
23:00 Diema Sport: Футбол: Ботев Пловдив - Локомотив Пловдив, финал за Купата на България /п/
23:30 Nova Sport: Футбол: Марсилия - Лион, мач от френската Лига 1 /п/
23:30 Max Sport 1: Футбол: Холандска Ередивизи ПСВ Айндховен - Хераклес