Спортът по телевизията днес
Понеделник, 13 Май 2019 11:35
08:00 Film Plus: Футбол: Реал /М/ - Виляреал (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
08:00 Diema Sport: Футбол: Левски - Черно море, мач от Първа професионална лига /п/
08:00 Diema Sport 2: Футбол: Кристъл Палас - Борнемут, мач от английската Висша лига, запис
08:00 Max Sport 3: Футбол: Италианска Серия А Аталанта - Дженоа
08:30 Max Sport 1: Тенис: ATP 1000 Мадрид Финал
10:00 Nova Sport: Футбол: Плейофен мач от английската Лига 2 /п/
10:00 Film Plus: Футбол: Реал /Сосиедад/ - Реал /М/ (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
10:00 Diema Sport: Футбол: ЦСКА - Лудогорец, мач от Първа професионална лига /п/
10:00 Diema Sport 2: Футбол: Фулъм - Нюкасъл Юнайтед, мач от английската Висша лига, запис
10:00 Max Sport 3: Футбол: Италианска Серия А Сампдория - Емполи
11:00 Max Sport 1: Тенис: ATP 1000 Мадрид Обзор на турнира
12:00 Max Sport 1: Тенис: ATP 1000 Рим
12:00 Diema Sport 2: Футбол: Саутхямптън - Хъдърсфилд Таун, мач от английската Висша лига, запис
12:00 Max Sport 3: Футбол: Италианска Серия А Рома - Ювентус
12:00 Film Plus: Пряко: Тенис: Internazionali BNL d’Italia, Рим (WTA Premier Mandatory)
12:05 Nova Sport: Футбол: Марсилия - Лион, мач от френската Лига 1 /п/
13:00 Diema Sport: Футбол: Ботев Пловдив - Берое, мач от Първа професионална лига /п/
14:00 Nova Sport: Футбол: Плейофен мач от английската Лига 1 /п/, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
14:00 Max Sport 1: Тенис: ATP 1000 Рим
14:00 Diema Sport 2: Футбол: Уотфорд - Уест Хям Юнайтед, мач от английската Висша лига, запис
14:00 Max Sport 3: Футбол: Барса ТВ Барселона - Ливърпул, първи полуфинален мач от Шампионска лига 2018/2019г.
15:00 Diema Sport: Футбол: Мач от Първа професионална лига /п/
15:00 Max Sport 2: Баскетбол: Евролига Панатинайкос - Реал Мадрид, трети плейофен четвъртфинал
16:00 Nova Sport: Баскетбол: Морабанк Андора - Барселона, мач от испанската баскетболна лига /п/
16:00 Max Sport 1: Тенис: ATP 1000 Рим
16:00 Max Sport 3: Футбол: Шампионска лига Ливърпул - Барселона, втори полуфинален мач реванш
17:00 Ring.BG: УЕФА Шампионска лига:
17:00 Diema Sport: Баскетбол: Мач от НБА /п/
17:00 Diema Sport 2: Футбол: Манчестър Юнайтед - Кардиф Сити, мач от английската Висша лига, запис
18:00 Max Sport 3: Футбол: Шампионска лига "УЕФА Шампионска лига", магазинно предаване
18:00 Max Sport 1: Тенис: ATP 1000 Рим
18:05 Nova Sport: Футбол: Анже - Пари Сен Жермен, мач от френската Лига 1 /п/
18:30 Max Sport 3: Футбол: Италианска Серия А Обзор
19:00 Ring.BG: УЕФА Шампионска лига - магазинно предаване
19:10 BNT 3: Баскетбол: Балкан - Берое - трета полуфинална среща от Националната баскетболна лига
19:30 Max Sport 3: Студио "Футбол"
20:00 Diema Sport: Футбол: Мач от Първа професионална лига, директно
20:00 Max Sport 3: Футбол: Италианска Серия А Болоня - Парма
20:00 Max Sport 1: Тенис: ATP 1000 Рим
21:00 BNT 3: Обзор "Лига Европа"
21:00 Diema Sport 2: Футбол: Бърнли - Арсенал, мач от английската Висша лига, запис
21:30 Film Plus: Пряко: Тенис: Internazionali BNL d’Italia, Рим (WTA Premier Mandatory)
21:45 Nova Sport: Футбол: Плейофен мач от английската Лига 2, директно
22:00 TV+: Футбол: Атлетико /М/ - Севиля (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
22:00 Max Sport 3: Футбол: Италианска Серия А Интер - Киево
22:30 Max Sport 1: Футбол: Холандска Ередивизи Обзор
23:00 BNT 3: Футбол: Челси - Айнтрахт /Франкфурт/ - среща-реванш от 1/2-финалите на турнира на УЕФА "Лига Европа"
23:30 Max Sport 1: Тенис: ATP 1000 Мадрид Обзор на турнира
23:30 Diema Sport: Футбол: Мач от Първа професионална лига /п/
23:30 Diema Sport 2: Футбол: Брайтън & Хоув Албиън - Манчестър Сити, мач от английската Висша лига /п/
23:45 Nova Sport: Футбол: Ним - Монако, мач от френската Лига 1 /п/
08:00 Diema Sport: Футбол: Левски - Черно море, мач от Първа професионална лига /п/
08:00 Diema Sport 2: Футбол: Кристъл Палас - Борнемут, мач от английската Висша лига, запис
08:00 Max Sport 3: Футбол: Италианска Серия А Аталанта - Дженоа
08:30 Max Sport 1: Тенис: ATP 1000 Мадрид Финал
10:00 Nova Sport: Футбол: Плейофен мач от английската Лига 2 /п/
10:00 Film Plus: Футбол: Реал /Сосиедад/ - Реал /М/ (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
10:00 Diema Sport: Футбол: ЦСКА - Лудогорец, мач от Първа професионална лига /п/
10:00 Diema Sport 2: Футбол: Фулъм - Нюкасъл Юнайтед, мач от английската Висша лига, запис
10:00 Max Sport 3: Футбол: Италианска Серия А Сампдория - Емполи
11:00 Max Sport 1: Тенис: ATP 1000 Мадрид Обзор на турнира
12:00 Max Sport 1: Тенис: ATP 1000 Рим
12:00 Diema Sport 2: Футбол: Саутхямптън - Хъдърсфилд Таун, мач от английската Висша лига, запис
12:00 Max Sport 3: Футбол: Италианска Серия А Рома - Ювентус
12:00 Film Plus: Пряко: Тенис: Internazionali BNL d’Italia, Рим (WTA Premier Mandatory)
12:05 Nova Sport: Футбол: Марсилия - Лион, мач от френската Лига 1 /п/
13:00 Diema Sport: Футбол: Ботев Пловдив - Берое, мач от Първа професионална лига /п/
14:00 Nova Sport: Футбол: Плейофен мач от английската Лига 1 /п/, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
14:00 Max Sport 1: Тенис: ATP 1000 Рим
14:00 Diema Sport 2: Футбол: Уотфорд - Уест Хям Юнайтед, мач от английската Висша лига, запис
14:00 Max Sport 3: Футбол: Барса ТВ Барселона - Ливърпул, първи полуфинален мач от Шампионска лига 2018/2019г.
15:00 Diema Sport: Футбол: Мач от Първа професионална лига /п/
15:00 Max Sport 2: Баскетбол: Евролига Панатинайкос - Реал Мадрид, трети плейофен четвъртфинал
16:00 Nova Sport: Баскетбол: Морабанк Андора - Барселона, мач от испанската баскетболна лига /п/
16:00 Max Sport 1: Тенис: ATP 1000 Рим
16:00 Max Sport 3: Футбол: Шампионска лига Ливърпул - Барселона, втори полуфинален мач реванш
17:00 Ring.BG: УЕФА Шампионска лига:
17:00 Diema Sport: Баскетбол: Мач от НБА /п/
17:00 Diema Sport 2: Футбол: Манчестър Юнайтед - Кардиф Сити, мач от английската Висша лига, запис
18:00 Max Sport 3: Футбол: Шампионска лига "УЕФА Шампионска лига", магазинно предаване
18:00 Max Sport 1: Тенис: ATP 1000 Рим
18:05 Nova Sport: Футбол: Анже - Пари Сен Жермен, мач от френската Лига 1 /п/
18:30 Max Sport 3: Футбол: Италианска Серия А Обзор
19:00 Ring.BG: УЕФА Шампионска лига - магазинно предаване
19:10 BNT 3: Баскетбол: Балкан - Берое - трета полуфинална среща от Националната баскетболна лига
19:30 Max Sport 3: Студио "Футбол"
20:00 Diema Sport: Футбол: Мач от Първа професионална лига, директно
20:00 Max Sport 3: Футбол: Италианска Серия А Болоня - Парма
20:00 Max Sport 1: Тенис: ATP 1000 Рим
21:00 BNT 3: Обзор "Лига Европа"
21:00 Diema Sport 2: Футбол: Бърнли - Арсенал, мач от английската Висша лига, запис
21:30 Film Plus: Пряко: Тенис: Internazionali BNL d’Italia, Рим (WTA Premier Mandatory)
21:45 Nova Sport: Футбол: Плейофен мач от английската Лига 2, директно
22:00 TV+: Футбол: Атлетико /М/ - Севиля (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
22:00 Max Sport 3: Футбол: Италианска Серия А Интер - Киево
22:30 Max Sport 1: Футбол: Холандска Ередивизи Обзор
23:00 BNT 3: Футбол: Челси - Айнтрахт /Франкфурт/ - среща-реванш от 1/2-финалите на турнира на УЕФА "Лига Европа"
23:30 Max Sport 1: Тенис: ATP 1000 Мадрид Обзор на турнира
23:30 Diema Sport: Футбол: Мач от Първа професионална лига /п/
23:30 Diema Sport 2: Футбол: Брайтън & Хоув Албиън - Манчестър Сити, мач от английската Висша лига /п/
23:45 Nova Sport: Футбол: Ним - Монако, мач от френската Лига 1 /п/