Спортът по телевизията днес
Петък, 10 Май 2019 10:10
01:00 Film Plus: Тенис: Porsche Tennis Grand Prix, Щутгарт (WTA Premier - четвъртфинали, повторение)
06:00 Max Sport 1: Тенис: ATP 1000 Мадрид
06:00 Max Sport 3: Футбол: Италианска Серия А Емполи - Фиорентина
08:00 Max Sport 1: Тенис: ATP 1000 Мадрид
08:00 Diema Sport: Футбол: Мач от Първа професионална лига /п/
08:00 Diema Sport 2: Футбол: Евертън - Бърнли, мач от английската Висша лига /п/
08:00 Max Sport 3: Футбол: Копа Судамерикана Коло Коло - Универсидад Католика
09:00 Film Plus: Футбол: Примера Дивисион - обзор на изминалия кръг
10:00 Nova Sport: Баскетбол: Барселона - Баскония, мач от испанската баскетболна лига /п/
10:00 Max Sport 1: Тенис: ATP 1000 Мадрид
10:00 Film Plus: Футбол: Уеска - Валенсия (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
10:00 Diema Sport: Футбол: Мач от Първа професионална лига /п/
10:00 Diema Sport 2: Футбол: Уулвърхямптън Уондърърс - Фулъм, мач от английската Висша лига /п/
10:00 Max Sport 3: Футбол: Италианска Серия А Удинезе - Интер
12:00 BNT 3: Баскетбол: Втора полуфинална среща от Националната баскетболна лига
12:00 Max Sport 3: Футбол: Италианска Серия А Дженоа - Рома
12:00 Film Plus: Тенис: Mutua Madrid Open, Мадрид - четвъртфинали (WTA Premier Mandatory - повторение)
12:05 Nova Sport: Баскетбол: Реал Мадрид - Естудиантес, мач от испанската баскетболна лига /п/
13:00 Diema Sport 2: "Светът на Висшата лига", предаване за английски футбол (2018-19), 42-ри епизод /п/
13:00 Max Sport 1: Тенис: ATP 1000 Мадрид Първи четвъртфинален мач
13:00 Diema Sport: Футбол: Мач от Първа професионална лига /п/
14:00 Nova Sport: Футбол: Страсбург - Марсилия, мач от френската Лига 1 /п/, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
14:00 Max Sport 3: Футбол: Италианска Серия А Лацио - Аталанта
15:15 BNT: Обзор "Лига Европа"
15:30 Film Plus: Пряко: Тенис: Mutua Madrid Open, Мадрид - I полуфинал (WTA Premier Mandatory)
16:00 Diema Sport: "Преди кръга", предаване за български футбол (2018-19), 34-и епизод, директно
16:00 Nova Sport: Футбол: Плейофен мач от английската Лига 2 /п/
16:00 Ring.BG: Най-великата футболна сцена
16:00 Diema Sport 2: Футбол: Челси - Уотфорд, мач от английската Висша лига /п/
16:00 Max Sport 3: Футбол: Аякс ТВ Вилем II - Аякс, финал за купата на Холандия
17:30 Diema Sport: Футбол: Мач от Първа професионална лига, директно
18:00 Max Sport 3: Футбол: Италианска Серия А "Екстра Калчо"
18:00 Film Plus: Футбол: Примера Дивисион - обзор на изминалия кръг
18:00 Ring.BG: УЕФА Шампионска лига: Аякс - Тотнъм
18:00 Max Sport 1: Тенис: ATP 1000 Мадрид Втори четвъртфинален мач
18:00 Diema Sport 2: Футбол: Хъдърсфилд Таун - Манчестър Юнайтед, мач от английската Висша лига /п/
18:05 Nova Sport: Футбол: Реймс - Ним, мач от френската Лига 1 /п/
18:30 Max Sport 3: Футбол: Барса ТВ "Йохан Кройф" втора част , документален филм
18:55 BNT 3: Футбол: Среща-реванш от 1/2-финалите на турнира на УЕФА "Лига Европа"
19:00 Film Plus: Футбол: Валядолид - Атлетик /Б/ (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
19:30 Max Sport 3: Футбол: Италианска Серия А "Преди кръга"
20:00 Ring.BG: УЕФА Шампионска лига - магазинно предаване
20:00 Diema Sport: Футбол: Мач от Първа професионална лига, директно
20:00 Max Sport 1: Тенис: ATP 1000 Мадрид Трети четвъртфинален мач
20:00 Max Sport 3: Футбол: Аякс ТВ Аякс - Тотнъм, втори полуфинален мач реванш Шампионска лига 2018/2019г.
20:50 BNT 3: Обзор "Лига Европа"
21:00 Film Plus: Пряко: Тенис: Mutua Madrid Open, Мадрид - II полуфинал (WTA Premier Mandatory)
21:30 Ring.BG: УЕФА Шампионска лига - магазинно предаване
21:45 Diema Sport 2: Футбол: Сент Етиен - Монпелие, мач от френската Лига 1, директно
21:45 Nova Sport: Футбол: Плейофен мач от английската Лига 2, директно
22:00 Max Sport 3: Футбол: Шампионска лига "УЕФА Шампионска лига", магазинно предаване
22:00 TV+: Футбол: Примера Дивисион - обзор на изминалия кръг
22:00 Max Sport 1: Тенис: ATP 1000 Мадрид Четвърти четвъртфинален мач
22:15 Diema Sport: Студио "Баскетбол", директно
22:30 Diema Sport: Баскетбол: Барселона - Валенсия, мач от испанската баскетболна лига, директно
22:30 Max Sport 3: Футбол: Италианска Серия А Милан - Болоня
23:25 BNT 3: Тенис-турнир от сериите АТР 250, Мюнхен: Финал
23:30 Film Plus: Футбол: Алавес - Реал /Сосиедад/ (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение) /bukmeikar.com
06:00 Max Sport 1: Тенис: ATP 1000 Мадрид
06:00 Max Sport 3: Футбол: Италианска Серия А Емполи - Фиорентина
08:00 Max Sport 1: Тенис: ATP 1000 Мадрид
08:00 Diema Sport: Футбол: Мач от Първа професионална лига /п/
08:00 Diema Sport 2: Футбол: Евертън - Бърнли, мач от английската Висша лига /п/
08:00 Max Sport 3: Футбол: Копа Судамерикана Коло Коло - Универсидад Католика
09:00 Film Plus: Футбол: Примера Дивисион - обзор на изминалия кръг
10:00 Nova Sport: Баскетбол: Барселона - Баскония, мач от испанската баскетболна лига /п/
10:00 Max Sport 1: Тенис: ATP 1000 Мадрид
10:00 Film Plus: Футбол: Уеска - Валенсия (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
10:00 Diema Sport: Футбол: Мач от Първа професионална лига /п/
10:00 Diema Sport 2: Футбол: Уулвърхямптън Уондърърс - Фулъм, мач от английската Висша лига /п/
10:00 Max Sport 3: Футбол: Италианска Серия А Удинезе - Интер
12:00 BNT 3: Баскетбол: Втора полуфинална среща от Националната баскетболна лига
12:00 Max Sport 3: Футбол: Италианска Серия А Дженоа - Рома
12:00 Film Plus: Тенис: Mutua Madrid Open, Мадрид - четвъртфинали (WTA Premier Mandatory - повторение)
12:05 Nova Sport: Баскетбол: Реал Мадрид - Естудиантес, мач от испанската баскетболна лига /п/
13:00 Diema Sport 2: "Светът на Висшата лига", предаване за английски футбол (2018-19), 42-ри епизод /п/
13:00 Max Sport 1: Тенис: ATP 1000 Мадрид Първи четвъртфинален мач
13:00 Diema Sport: Футбол: Мач от Първа професионална лига /п/
14:00 Nova Sport: Футбол: Страсбург - Марсилия, мач от френската Лига 1 /п/, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
14:00 Max Sport 3: Футбол: Италианска Серия А Лацио - Аталанта
15:15 BNT: Обзор "Лига Европа"
15:30 Film Plus: Пряко: Тенис: Mutua Madrid Open, Мадрид - I полуфинал (WTA Premier Mandatory)
16:00 Diema Sport: "Преди кръга", предаване за български футбол (2018-19), 34-и епизод, директно
16:00 Nova Sport: Футбол: Плейофен мач от английската Лига 2 /п/
16:00 Ring.BG: Най-великата футболна сцена
16:00 Diema Sport 2: Футбол: Челси - Уотфорд, мач от английската Висша лига /п/
16:00 Max Sport 3: Футбол: Аякс ТВ Вилем II - Аякс, финал за купата на Холандия
17:30 Diema Sport: Футбол: Мач от Първа професионална лига, директно
18:00 Max Sport 3: Футбол: Италианска Серия А "Екстра Калчо"
18:00 Film Plus: Футбол: Примера Дивисион - обзор на изминалия кръг
18:00 Ring.BG: УЕФА Шампионска лига: Аякс - Тотнъм
18:00 Max Sport 1: Тенис: ATP 1000 Мадрид Втори четвъртфинален мач
18:00 Diema Sport 2: Футбол: Хъдърсфилд Таун - Манчестър Юнайтед, мач от английската Висша лига /п/
18:05 Nova Sport: Футбол: Реймс - Ним, мач от френската Лига 1 /п/
18:30 Max Sport 3: Футбол: Барса ТВ "Йохан Кройф" втора част , документален филм
18:55 BNT 3: Футбол: Среща-реванш от 1/2-финалите на турнира на УЕФА "Лига Европа"
19:00 Film Plus: Футбол: Валядолид - Атлетик /Б/ (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
19:30 Max Sport 3: Футбол: Италианска Серия А "Преди кръга"
20:00 Ring.BG: УЕФА Шампионска лига - магазинно предаване
20:00 Diema Sport: Футбол: Мач от Първа професионална лига, директно
20:00 Max Sport 1: Тенис: ATP 1000 Мадрид Трети четвъртфинален мач
20:00 Max Sport 3: Футбол: Аякс ТВ Аякс - Тотнъм, втори полуфинален мач реванш Шампионска лига 2018/2019г.
20:50 BNT 3: Обзор "Лига Европа"
21:00 Film Plus: Пряко: Тенис: Mutua Madrid Open, Мадрид - II полуфинал (WTA Premier Mandatory)
21:30 Ring.BG: УЕФА Шампионска лига - магазинно предаване
21:45 Diema Sport 2: Футбол: Сент Етиен - Монпелие, мач от френската Лига 1, директно
21:45 Nova Sport: Футбол: Плейофен мач от английската Лига 2, директно
22:00 Max Sport 3: Футбол: Шампионска лига "УЕФА Шампионска лига", магазинно предаване
22:00 TV+: Футбол: Примера Дивисион - обзор на изминалия кръг
22:00 Max Sport 1: Тенис: ATP 1000 Мадрид Четвърти четвъртфинален мач
22:15 Diema Sport: Студио "Баскетбол", директно
22:30 Diema Sport: Баскетбол: Барселона - Валенсия, мач от испанската баскетболна лига, директно
22:30 Max Sport 3: Футбол: Италианска Серия А Милан - Болоня
23:25 BNT 3: Тенис-турнир от сериите АТР 250, Мюнхен: Финал
23:30 Film Plus: Футбол: Алавес - Реал /Сосиедад/ (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение) /bukmeikar.com