Спортът по телевизията днес
Сряда, 23 Януари 2019 10:29
08:00 Diema Sport: Футбол: Лудогорец - Клуж, международен приятелски мач, повторение
08:00 Diema Sport 2: Футбол: Борнемут - Уест Хям Юнайтед, мач от английската Висша лига, повторение
08:00 Max Sport 3: Футбол: Италианска Серия А Ювентус - Киево
08:00 Eurosport: Тенис: Открито първенство на Австралия, четвъртфинали
08:30 BNT 3: История за цяла една нация: Хърватия документален филм за представянето на отбора на световното първенство по футбол Русия 2018
10:00 Max Sport 2: Баскетбол: Евролига Обзор
10:00 Nova Sport: Футбол: Суонси Сити - Шефилд Юнайтед, мач от Чемпиъншип, повторение
10:00 Film Plus: Футбол: Бетис - Жирона (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
10:00 Diema Sport: Футбол: Септември - ЦСКА, мач от Първа професионална лига, повторение
10:00 Diema Sport 2: Футбол: Ливърпул - Кристъл Палас, мач от английската Висша лига, повторение
10:00 Max Sport 3: Футбол: Италианска Серия А Дженоа - Милан
10:15 Eurosport: Тенис: Открито първенство на Австралия, четвъртфинали, директно
11:45 BNT 3: Тенис-турнир "ASB Classic": Тейлър Фритц /САЩ/ - Камерън Нори /Великобритания/ - четвъртфинална среща
12:00 Max Sport 3: Футбол: Байерн ТВ Хофенхайм - Байерн Мюнхен, мач от германската Бундеслига
12:05 Nova Sport: Футбол: Мидълзбро - Милуол, мач от Чемпиъншип, повторение
13:00 Diema Sport 2: Футбол: Манчестър Сити - Бъртън Албиън, първи полуфинален мач за Карабао къп, повторение
13:00 Diema Sport: Баскетбол: Филаделфия Севънтисиксърс - Оклахома Сити Тъндър, мач от НБА, повторение
13:55 BNT 3: Тенис-турнир "ASB Classic": Пабло Кареньо Буста /Испания/ - Ян-Ленарт Щруф /Германия/ - четвъртфинална среща
14:00 Nova Sport: Футбол: Рен - Монпелие, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
14:00 Max Sport 3: Футбол: Италианска Серия А Фрозиноне - Аталанта
14:10 Max Sport 1: Баскетбол: Еврокупа Вилюрбан - Франкфурт
15:00 Diema Sport 2: Футбол: Хъдърсфийлд Таун - Манчестър Сити, мач от английската Висша лига, повторение
15:30 Eurosport: Тенис: Открито първенство на Австралия, четвъртфинали
16:00 Max Sport 3: Футбол: Италианска Серия А Наполи - Лацио
16:00 Nova Sport: Футбол: Норич Сити - Бирмингам Сити, мач от Чемпиъншип, повторение
16:00 Max Sport 1: Баскетбол: Евролига Баскония - Милано
16:00 Diema Sport: Футбол: Берое - Локомотив Пловдив, мач от Първа професионална лига, повторение
16:10 Film Plus: Тенис: Мадисън Кейс - Куан Уан (2018 WTA Elite Trophy, Джухай - повторение)
17:00 Diema Sport 2: Футбол: Фулъм - Тотнъм Хотспър, мач от английската Висша лига, повторение
18:00 Max Sport 3: Футбол: Барса ТВ "Удо Латек", документален филм
18:00 Max Sport 1: Футбол: Холандска Ередивизи Аякс - Хееренвеен
18:00 Film Plus: Тенис: Анастасия Севастова - Гарбине Мугуруса (2018 WTA Elite Trophy, Джухай - повторение)
18:05 Nova Sport: Футбол: Сент Етиен - Лион, мач от френската Лига 1, повторение
18:30 Diema Sport: "Домът на футбола", предаване за български футбол (2018-19), 28-и епизод, директно
18:45 BNT 3: История за цяла една нация: Франция документален филм за представянето на отбора на световното първенство по футбол Русия 2018
18:45 Eurosport 2: Тенис: Открито първенство на Австралия, четвъртфинали
19:00 Max Sport 3: Футбол: Испанска Ла Лига "Архивите на Ла Лига"
19:00 Diema Sport 2: Футбол: Манчестър Юнайтед - Брайтън & Хоув Албиън, мач от английската Висша лига, повторение
19:30 Diema Sport: Студио "Волейбол", директно
19:30 Max Sport 3: Футбол: Купа на Турция
20:00 Max Sport 1: Футбол: Холандска Ередивизи Обзор
20:00 Diema Sport: Волейбол: Щутгарт - Марица, мач от Шампионската лига за жени, директно
20:00 Max Sport 2: Баскетбол: Еврокупа Цървена звезда - Валенсия
21:00 Diema Sport 2: "Да скъсаш мрежата", предаване за английски футбол (2018-19), 22-и епизод
21:00 Max Sport 1: Баскетбол: Еврокупа Морабанк Андора - Зенит
21:30 Film Plus: Футбол: Уеска - Атлетико /М/ (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
21:30 Max Sport 3: Футбол: Италианска Серия А Рома - Торино
21:45 Diema Sport 2: Футбол: Бъртън Албиън - Манчестър Сити, полуфинален мач реванш за Карабао къп, директно
22:00 Diema Sport: Студио "Волейбол", директно
22:00 Eurosport: Тенис: Открито първенство на Австралия, четвъртфинали
22:00 bTV Action: Футбол за Купата на краля
22:15 Nova Sport: Футбол: Каен - Марсилия, мач от френската Лига 1, повторение
22:30 Diema Sport: Футбол: Етър - Витоша, мач от Първа професионална лига, повторение
23:30 Eurosport: Тенис: Открито първенство на Австралия, четвъртфинали
23:30 Film Plus: Тенис: Юлия Гьоргес - Ашли Барти (2018 WTA Elite Trophy, Джухай - I полуфинал, повторение)
23:30 Max Sport 3: Футбол: Италианска Серия А Интер - Сасуоло
08:00 Diema Sport 2: Футбол: Борнемут - Уест Хям Юнайтед, мач от английската Висша лига, повторение
08:00 Max Sport 3: Футбол: Италианска Серия А Ювентус - Киево
08:00 Eurosport: Тенис: Открито първенство на Австралия, четвъртфинали
08:30 BNT 3: История за цяла една нация: Хърватия документален филм за представянето на отбора на световното първенство по футбол Русия 2018
10:00 Max Sport 2: Баскетбол: Евролига Обзор
10:00 Nova Sport: Футбол: Суонси Сити - Шефилд Юнайтед, мач от Чемпиъншип, повторение
10:00 Film Plus: Футбол: Бетис - Жирона (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
10:00 Diema Sport: Футбол: Септември - ЦСКА, мач от Първа професионална лига, повторение
10:00 Diema Sport 2: Футбол: Ливърпул - Кристъл Палас, мач от английската Висша лига, повторение
10:00 Max Sport 3: Футбол: Италианска Серия А Дженоа - Милан
10:15 Eurosport: Тенис: Открито първенство на Австралия, четвъртфинали, директно
11:45 BNT 3: Тенис-турнир "ASB Classic": Тейлър Фритц /САЩ/ - Камерън Нори /Великобритания/ - четвъртфинална среща
12:00 Max Sport 3: Футбол: Байерн ТВ Хофенхайм - Байерн Мюнхен, мач от германската Бундеслига
12:05 Nova Sport: Футбол: Мидълзбро - Милуол, мач от Чемпиъншип, повторение
13:00 Diema Sport 2: Футбол: Манчестър Сити - Бъртън Албиън, първи полуфинален мач за Карабао къп, повторение
13:00 Diema Sport: Баскетбол: Филаделфия Севънтисиксърс - Оклахома Сити Тъндър, мач от НБА, повторение
13:55 BNT 3: Тенис-турнир "ASB Classic": Пабло Кареньо Буста /Испания/ - Ян-Ленарт Щруф /Германия/ - четвъртфинална среща
14:00 Nova Sport: Футбол: Рен - Монпелие, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
14:00 Max Sport 3: Футбол: Италианска Серия А Фрозиноне - Аталанта
14:10 Max Sport 1: Баскетбол: Еврокупа Вилюрбан - Франкфурт
15:00 Diema Sport 2: Футбол: Хъдърсфийлд Таун - Манчестър Сити, мач от английската Висша лига, повторение
15:30 Eurosport: Тенис: Открито първенство на Австралия, четвъртфинали
16:00 Max Sport 3: Футбол: Италианска Серия А Наполи - Лацио
16:00 Nova Sport: Футбол: Норич Сити - Бирмингам Сити, мач от Чемпиъншип, повторение
16:00 Max Sport 1: Баскетбол: Евролига Баскония - Милано
16:00 Diema Sport: Футбол: Берое - Локомотив Пловдив, мач от Първа професионална лига, повторение
16:10 Film Plus: Тенис: Мадисън Кейс - Куан Уан (2018 WTA Elite Trophy, Джухай - повторение)
17:00 Diema Sport 2: Футбол: Фулъм - Тотнъм Хотспър, мач от английската Висша лига, повторение
18:00 Max Sport 3: Футбол: Барса ТВ "Удо Латек", документален филм
18:00 Max Sport 1: Футбол: Холандска Ередивизи Аякс - Хееренвеен
18:00 Film Plus: Тенис: Анастасия Севастова - Гарбине Мугуруса (2018 WTA Elite Trophy, Джухай - повторение)
18:05 Nova Sport: Футбол: Сент Етиен - Лион, мач от френската Лига 1, повторение
18:30 Diema Sport: "Домът на футбола", предаване за български футбол (2018-19), 28-и епизод, директно
18:45 BNT 3: История за цяла една нация: Франция документален филм за представянето на отбора на световното първенство по футбол Русия 2018
18:45 Eurosport 2: Тенис: Открито първенство на Австралия, четвъртфинали
19:00 Max Sport 3: Футбол: Испанска Ла Лига "Архивите на Ла Лига"
19:00 Diema Sport 2: Футбол: Манчестър Юнайтед - Брайтън & Хоув Албиън, мач от английската Висша лига, повторение
19:30 Diema Sport: Студио "Волейбол", директно
19:30 Max Sport 3: Футбол: Купа на Турция
20:00 Max Sport 1: Футбол: Холандска Ередивизи Обзор
20:00 Diema Sport: Волейбол: Щутгарт - Марица, мач от Шампионската лига за жени, директно
20:00 Max Sport 2: Баскетбол: Еврокупа Цървена звезда - Валенсия
21:00 Diema Sport 2: "Да скъсаш мрежата", предаване за английски футбол (2018-19), 22-и епизод
21:00 Max Sport 1: Баскетбол: Еврокупа Морабанк Андора - Зенит
21:30 Film Plus: Футбол: Уеска - Атлетико /М/ (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
21:30 Max Sport 3: Футбол: Италианска Серия А Рома - Торино
21:45 Diema Sport 2: Футбол: Бъртън Албиън - Манчестър Сити, полуфинален мач реванш за Карабао къп, директно
22:00 Diema Sport: Студио "Волейбол", директно
22:00 Eurosport: Тенис: Открито първенство на Австралия, четвъртфинали
22:00 bTV Action: Футбол за Купата на краля
22:15 Nova Sport: Футбол: Каен - Марсилия, мач от френската Лига 1, повторение
22:30 Diema Sport: Футбол: Етър - Витоша, мач от Първа професионална лига, повторение
23:30 Eurosport: Тенис: Открито първенство на Австралия, четвъртфинали
23:30 Film Plus: Тенис: Юлия Гьоргес - Ашли Барти (2018 WTA Elite Trophy, Джухай - I полуфинал, повторение)
23:30 Max Sport 3: Футбол: Италианска Серия А Интер - Сасуоло