Спортът по телевизията днес
Четвъртък, 17 Януари 2019 11:34
02:00 Eurosport 2: Тенис: Открито първенство на Австралия, четвърти ден, директно
02:00 Eurosport: Тенис: Открито първенство на Австралия, четвърти ден, директно
06:00 Max Sport 1: Футбол: Холандска Ередивизи Фейенорд - Фортуна Ситард
06:00 Max Sport 3: Футбол: Барса ТВ Барселона - Борусия Мьонхенгладбах, мач от Шампионската лига
08:00 Diema Sport: Футбол: Локомотив София - Царско село, мач от Втора професионална лига, повторение
08:00 Diema Sport 2: Футбол: Тотнъм Хотспър - Манчестър Юнайтед , мач от английската Висша лига, повторение
08:00 Max Sport 3: Футбол: Испанска Ла Лига Барселона - Ейбар
10:00 Max Sport 1: Футбол: Холандска Ередивизи Аякс - Де Граафшап
10:00 Nova Sport: Футбол: Преиграване от трети кръг за Купата на Футболната асоциация, повторение
10:00 Ring.BG: Стронгмен Шампионска лига
10:00 Film Plus: Футбол: Бетис - Реал /М/ (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
10:00 Diema Sport: Футбол: Берое - Септември, мач от Първа професионална лига, повторение
10:00 Diema Sport 2: Футбол: Кардиф Сити - Хъдърсфийлд Таун , мач от английската Висша лига, повторение
10:00 Max Sport 3: Футбол: Италианска Серия А Ювентус - Сампдория
11:35 BNT 3: Баскетбол: Балкан - Левски Лукойл - четвъртфинална среща - реванш от турнира за Купата на България
12:00 Max Sport 1: Тенис: "ATP WT Uncovered" Магазинно предаване за Световната тенис асоциация при мъжете
12:00 Diema Sport 2: "Да скъсаш мрежата", предаване за английски футбол (2018-19), 21-ви епизод, повторение
12:00 Diema Sport: "Домът на футбола", предаване за български футбол (2018-19), 27-и епизод, повторение
12:00 Max Sport 3: Футбол: Испанска Ла Лига Атлетико Мадрид - Леванте
12:05 Nova Sport: Баскетбол: Реал Мадрид - Сарагоса, мач от испанската баскетболна лига, повторение
12:30 Max Sport 1: Баскетбол: Еврокупа Ритас - Алба Берлин
13:00 Diema Sport 2: Футбол: Уест Хям Юнайтед - Арсенал, мач от английската Висша лига, повторение
14:00 Nova Sport: Футбол: Сент Етиен - Марсилия, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
14:00 Diema Sport: Футбол: Локомотив Пловдив - Левски, мач от Първа професионална лига, повторение
14:00 Max Sport 3: Футбол: Италианска Серия А Парма - Рома
14:15 Max Sport 1: Баскетбол: Евролига Панатинайкос - Байерн Мюнхен
15:00 Diema Sport 2: Футбол: Лестър Сити - Саутхямптън , мач от английската Висша лига, повторение
15:00 Film Plus: Тенис: Hobart International, Хобарт (WTA International - полуфинали, повторение)
15:15 BNT 3: Тенис-турнир "ASB Classic": полуфинална среща
16:00 Max Sport 3: Футбол: Байерн ТВ Байерн Мюнхен - РБ Лайпциг, мач от германската Бундеслига
16:00 Nova Sport: Футбол: Преиграване от трети кръг за Купата на Футболната асоциация, повторение
16:00 Max Sport 1: Баскетбол: Евролига Реал Мадрид - Олимпиакос
16:00 Diema Sport: Волейбол: Полуфинален мач за Купата на България, повторение
16:45 Eurosport: Тенис: Открито първенство на Австралия, четвърти ден
17:00 Diema Sport 2: Баскетбол: Атланта Хоукс - Милуоки Бъкс, мач от НБА, повторение
18:00 BNT 3: История за цяла една нация: Франция документален филм за представянето на отбора на световното първенство по футбол Русия 2018
18:00 Max Sport 2: Футбол: Испанска Ла Лига "Хрониките на Ла Лига"
18:00 Ring.BG: Стронгмен Шампионска лига
18:00 Max Sport 3: Футбол: Испанска Ла Лига Атлетик Билбао - Севиля
18:05 Nova Sport: Футбол: Преиграване от трети кръг за Купата на Футболната асоциация, повторение
18:30 Max Sport 2: Студио "Баскетбол"
18:30 Eurosport 2: Тенис: Открито първенство на Австралия, четвърти ден
19:00 Diema Sport: "Българският футбол през 2018-а", обзор, повторение
19:00 Max Sport 2: Баскетбол: Евролига ЦСКА Москва - Байерн Мюнхен
19:00 Film Plus: Тенис: Hobart International, Хобарт (WTA International - финал, повторение)
20:00 Diema Sport 2: "Светът на Висшата лига", предаване за английски футбол (2018-19), 26-и епизод
20:00 Diema Sport: Футбол: Лудогорец - Ботошани, международен приятелски мач, повторение
20:00 Max Sport 3: Футбол: Байерн ТВ Борусия Дортмунд - Байерн Мюнхен, финал на Шампионската лига (12-13)
20:00 Nova Sport: Футбол: Амиен - Пари Сен Жермен, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
20:50 Max Sport 2: Студио "Баскетбол"
21:00 Max Sport 2: Баскетбол: Евролига Олимпиакос - Химки
21:30 Film Plus: Футбол: Виляреал - Хетафе (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
22:00 Max Sport 1: Футбол: Холандска Ередивизи Обзор на първия полусезон
22:00 Diema Sport: Волейбол: Финал за Купата на България, повторение
22:00 Max Sport 3: Футбол: Италианска Серия А Емполи - Интер
22:00 bTV Action: Барселона - Леванте (футбол за Купата на краля)
22:15 Nova Sport: Футбол: Монако - Ница, мач от френската Лига 1, повторение
22:30 Eurosport 2: Тенис: Открито първенство на Австралия, четвърти ден
22:50 Max Sport 2: Студио "Баскетбол"
23:00 Max Sport 1: Футбол: Холандска Ередивизи ПСВ Айндховен - АЗ Алкмаар
23:05 Max Sport 2: Футбол: Испанска Ла Лига Понеделнишки обзор
23:30 Film Plus: Тенис: Онс Джабер - Анастасия Севастова (VTB Kremlin Cup, Москва; WTA Premier - I полуфинал, повторение)
23:30 BNT 3: Световно клубно първенство по футбол: Реал /Мадрид/ - Ал Аин /ОАЕ/ - финал /bukmeikar.com
02:00 Eurosport: Тенис: Открито първенство на Австралия, четвърти ден, директно
06:00 Max Sport 1: Футбол: Холандска Ередивизи Фейенорд - Фортуна Ситард
06:00 Max Sport 3: Футбол: Барса ТВ Барселона - Борусия Мьонхенгладбах, мач от Шампионската лига
08:00 Diema Sport: Футбол: Локомотив София - Царско село, мач от Втора професионална лига, повторение
08:00 Diema Sport 2: Футбол: Тотнъм Хотспър - Манчестър Юнайтед , мач от английската Висша лига, повторение
08:00 Max Sport 3: Футбол: Испанска Ла Лига Барселона - Ейбар
10:00 Max Sport 1: Футбол: Холандска Ередивизи Аякс - Де Граафшап
10:00 Nova Sport: Футбол: Преиграване от трети кръг за Купата на Футболната асоциация, повторение
10:00 Ring.BG: Стронгмен Шампионска лига
10:00 Film Plus: Футбол: Бетис - Реал /М/ (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
10:00 Diema Sport: Футбол: Берое - Септември, мач от Първа професионална лига, повторение
10:00 Diema Sport 2: Футбол: Кардиф Сити - Хъдърсфийлд Таун , мач от английската Висша лига, повторение
10:00 Max Sport 3: Футбол: Италианска Серия А Ювентус - Сампдория
11:35 BNT 3: Баскетбол: Балкан - Левски Лукойл - четвъртфинална среща - реванш от турнира за Купата на България
12:00 Max Sport 1: Тенис: "ATP WT Uncovered" Магазинно предаване за Световната тенис асоциация при мъжете
12:00 Diema Sport 2: "Да скъсаш мрежата", предаване за английски футбол (2018-19), 21-ви епизод, повторение
12:00 Diema Sport: "Домът на футбола", предаване за български футбол (2018-19), 27-и епизод, повторение
12:00 Max Sport 3: Футбол: Испанска Ла Лига Атлетико Мадрид - Леванте
12:05 Nova Sport: Баскетбол: Реал Мадрид - Сарагоса, мач от испанската баскетболна лига, повторение
12:30 Max Sport 1: Баскетбол: Еврокупа Ритас - Алба Берлин
13:00 Diema Sport 2: Футбол: Уест Хям Юнайтед - Арсенал, мач от английската Висша лига, повторение
14:00 Nova Sport: Футбол: Сент Етиен - Марсилия, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
14:00 Diema Sport: Футбол: Локомотив Пловдив - Левски, мач от Първа професионална лига, повторение
14:00 Max Sport 3: Футбол: Италианска Серия А Парма - Рома
14:15 Max Sport 1: Баскетбол: Евролига Панатинайкос - Байерн Мюнхен
15:00 Diema Sport 2: Футбол: Лестър Сити - Саутхямптън , мач от английската Висша лига, повторение
15:00 Film Plus: Тенис: Hobart International, Хобарт (WTA International - полуфинали, повторение)
15:15 BNT 3: Тенис-турнир "ASB Classic": полуфинална среща
16:00 Max Sport 3: Футбол: Байерн ТВ Байерн Мюнхен - РБ Лайпциг, мач от германската Бундеслига
16:00 Nova Sport: Футбол: Преиграване от трети кръг за Купата на Футболната асоциация, повторение
16:00 Max Sport 1: Баскетбол: Евролига Реал Мадрид - Олимпиакос
16:00 Diema Sport: Волейбол: Полуфинален мач за Купата на България, повторение
16:45 Eurosport: Тенис: Открито първенство на Австралия, четвърти ден
17:00 Diema Sport 2: Баскетбол: Атланта Хоукс - Милуоки Бъкс, мач от НБА, повторение
18:00 BNT 3: История за цяла една нация: Франция документален филм за представянето на отбора на световното първенство по футбол Русия 2018
18:00 Max Sport 2: Футбол: Испанска Ла Лига "Хрониките на Ла Лига"
18:00 Ring.BG: Стронгмен Шампионска лига
18:00 Max Sport 3: Футбол: Испанска Ла Лига Атлетик Билбао - Севиля
18:05 Nova Sport: Футбол: Преиграване от трети кръг за Купата на Футболната асоциация, повторение
18:30 Max Sport 2: Студио "Баскетбол"
18:30 Eurosport 2: Тенис: Открито първенство на Австралия, четвърти ден
19:00 Diema Sport: "Българският футбол през 2018-а", обзор, повторение
19:00 Max Sport 2: Баскетбол: Евролига ЦСКА Москва - Байерн Мюнхен
19:00 Film Plus: Тенис: Hobart International, Хобарт (WTA International - финал, повторение)
20:00 Diema Sport 2: "Светът на Висшата лига", предаване за английски футбол (2018-19), 26-и епизод
20:00 Diema Sport: Футбол: Лудогорец - Ботошани, международен приятелски мач, повторение
20:00 Max Sport 3: Футбол: Байерн ТВ Борусия Дортмунд - Байерн Мюнхен, финал на Шампионската лига (12-13)
20:00 Nova Sport: Футбол: Амиен - Пари Сен Жермен, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
20:50 Max Sport 2: Студио "Баскетбол"
21:00 Max Sport 2: Баскетбол: Евролига Олимпиакос - Химки
21:30 Film Plus: Футбол: Виляреал - Хетафе (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
22:00 Max Sport 1: Футбол: Холандска Ередивизи Обзор на първия полусезон
22:00 Diema Sport: Волейбол: Финал за Купата на България, повторение
22:00 Max Sport 3: Футбол: Италианска Серия А Емполи - Интер
22:00 bTV Action: Барселона - Леванте (футбол за Купата на краля)
22:15 Nova Sport: Футбол: Монако - Ница, мач от френската Лига 1, повторение
22:30 Eurosport 2: Тенис: Открито първенство на Австралия, четвърти ден
22:50 Max Sport 2: Студио "Баскетбол"
23:00 Max Sport 1: Футбол: Холандска Ередивизи ПСВ Айндховен - АЗ Алкмаар
23:05 Max Sport 2: Футбол: Испанска Ла Лига Понеделнишки обзор
23:30 Film Plus: Тенис: Онс Джабер - Анастасия Севастова (VTB Kremlin Cup, Москва; WTA Premier - I полуфинал, повторение)
23:30 BNT 3: Световно клубно първенство по футбол: Реал /Мадрид/ - Ал Аин /ОАЕ/ - финал /bukmeikar.com