Спортът по телевизията днес
Неделя, 13 Януари 2019 12:19
08:00 Film Plus: Тенис: Hobart International, Хобарт - финал (WTA International - повторение)
08:00 Diema Sport: Волейбол: Полуфинален мач за Купата на България, повторение
08:00 Diema Sport 2: Футбол: Уест Хям Юнайтед - Арсенал, мач от английската Висша лига, повторение
08:00 Max Sport 3: Футбол: Испанска Ла Лига Жирона - Алавес
10:00 Nova Sport: Футбол: Уигън Атлетик - Астън Вила, мач от Чемпиъншип, повторение
10:00 Ring.BG: Стронгмен Шампионска лига
10:00 Film Plus: Футбол: Севиля - Атлетико /М/(Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
10:00 Diema Sport: Волейбол: Полуфинален мач за Купата на България, повторение
10:00 Diema Sport 2: Футбол: Брайтън & Хоув Албиън - Ливърпул, мач от английската Висша лига, повторение
10:00 Max Sport 3: Футбол: Италианска Серия А Милан - Торино
12:00 Diema Sport: "Българският футбол през 2018-а", обзор, повторение
12:00 Max Sport 1: Баскетбол: Евролига Реал Мадрид - Олимпиакос
12:00 Film Plus: Тенис: Hobart International, Хобарт (WTA International - финал, повторение)
12:00 Diema Sport 2: Футбол: Челси - Нюкасъл Юнайтед , мач от английската Висша лига, повторение
12:00 Max Sport 3: Футбол: Барса ТВ Барселона - Челси, мач от Шампионската лига (17-18)
12:05 Nova Sport: Футбол: Манчестър Сити - Бъртън Албиън, първи полуфинален мач за Карабао къп, повторение
12:10 BNT 3: Тенис-турнир "ASB Classic": полуфинална среща
13:00 Diema Sport: Студио "Баскетбол", директно
13:00 Max Sport 2: Футбол: Испанска Ла Лига Атлетико Мадрид - Леванте
13:30 Diema Sport: Баскетбол: Реал Мадрид - Сарагоса, мач от испанската баскетболна лига, директно
13:45 Max Sport 1: Баскетбол: Евролига Панатинайкос - Байерн Мюнхен
14:00 Nova Sport: Обзор на кръга за Купата на Футболната асоциация (2018-19), 3-и епизод, повторение
14:00 Film Plus: Футбол: Ел Класико: Барселона - Реал /М/ (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
14:00 Max Sport 3: Футбол: Италианска Серия А Аталанта - Лацио
14:40 BNT 3: Тенис-турнир "ASB Classic": полуфинална среща
15:10 Diema Sport: Студио "Баскетбол", директно
15:30 Max Sport 1: Футбол: Барса ТВ "Еленио Ерера", документален филм
15:30 Diema Sport: Класика от "А" Професионална футболна група: ЦСКА - Локомотив София (2014-15), повторение
16:00 Max Sport 2: Баскетбол: Евролига Обзор
16:00 Nova Sport: Футбол: Милуол - Блекбърн Роувърс, мач от Чемпиъншип, повторение
16:00 Max Sport 1: Баскетбол: Евролига Фенербахче - Жалгирис
16:00 Diema Sport: Футбол: Нант - Рен, мач от френската Лига 1, директно
16:00 Max Sport 3: Футбол: Байерн ТВ Аякс - Байерн Мюнхен, мач от Шампионската лига
16:15 Diema Sport 2: Футбол: Евертън - Борнемут, мач от английската Висша лига, директно
16:30 BNT 3: Тенис-турнир "ASB Classic": финал
17:00 Ring.BG: Стронгмен Шампионска лига
17:15 Max Sport 2: Футбол: Испанска Ла Лига Атлетик Билбао - Севиля
17:30 Film Plus: Тенис: Sydney International, Сидни (WTA Premier - финал, повторение)
18:00 Diema Sport: Студио "Волейбол", директно
18:00 Nova Sport: Футбол: Тулуза - Страсбург, мач от френската Лига 1, директно
18:00 Max Sport 3: Футбол: Италианска Серия А Интер - Удинезе
18:30 Diema Sport 2: Футбол: Тотнъм Хотспър - Манчестър Юнайтед , мач от английската Висша лига, директно
18:30 Diema Sport: Волейбол: Финал за Купата на България, директно
19:00 Ring.BG: ПРЯКО: Волейбол, Серия А: Милано - Модена
19:30 Max Sport 2: Футбол: Испанска Ла Лига Барселона - Ейбар
20:00 Max Sport 3: Футбол: Шампионска лига Ливърпул - Наполи
20:00 Film Plus: Тенис: Shenzhen Open, Шенджен - полуфинали (WTA International - повторение)
20:30 Diema Sport: Студио "Волейбол", директно
20:30 Nova Sport: Баскетбол: Валенсия - Гран Канария, мач от испанската баскетболна лига, директно, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
21:45 Max Sport 2: Футбол: Испанска Ла Лига Бетис - Реал Мадрид
22:00 Diema Sport 2: Студио "Баскетбол", директно
22:00 Diema Sport: Футбол: Марсилия - Монако, мач от френската Лига 1, директно
22:00 Max Sport 3: Футбол: Италианска Серия А Торино - Ювентус
22:30 Diema Sport 2: Баскетбол: Атланта Хоукс - Милуоки Бъкс, мач от НБА, директно
22:45 Max Sport 1: Тенис: "ATP WT Uncovered" Магазинно предаване за Световната тенис асоциация при мъжете
23:10 Nova Sport: Футбол: Нант - Рен, мач от френската Лига 1, повторение
08:00 Diema Sport: Волейбол: Полуфинален мач за Купата на България, повторение
08:00 Diema Sport 2: Футбол: Уест Хям Юнайтед - Арсенал, мач от английската Висша лига, повторение
08:00 Max Sport 3: Футбол: Испанска Ла Лига Жирона - Алавес
10:00 Nova Sport: Футбол: Уигън Атлетик - Астън Вила, мач от Чемпиъншип, повторение
10:00 Ring.BG: Стронгмен Шампионска лига
10:00 Film Plus: Футбол: Севиля - Атлетико /М/(Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
10:00 Diema Sport: Волейбол: Полуфинален мач за Купата на България, повторение
10:00 Diema Sport 2: Футбол: Брайтън & Хоув Албиън - Ливърпул, мач от английската Висша лига, повторение
10:00 Max Sport 3: Футбол: Италианска Серия А Милан - Торино
12:00 Diema Sport: "Българският футбол през 2018-а", обзор, повторение
12:00 Max Sport 1: Баскетбол: Евролига Реал Мадрид - Олимпиакос
12:00 Film Plus: Тенис: Hobart International, Хобарт (WTA International - финал, повторение)
12:00 Diema Sport 2: Футбол: Челси - Нюкасъл Юнайтед , мач от английската Висша лига, повторение
12:00 Max Sport 3: Футбол: Барса ТВ Барселона - Челси, мач от Шампионската лига (17-18)
12:05 Nova Sport: Футбол: Манчестър Сити - Бъртън Албиън, първи полуфинален мач за Карабао къп, повторение
12:10 BNT 3: Тенис-турнир "ASB Classic": полуфинална среща
13:00 Diema Sport: Студио "Баскетбол", директно
13:00 Max Sport 2: Футбол: Испанска Ла Лига Атлетико Мадрид - Леванте
13:30 Diema Sport: Баскетбол: Реал Мадрид - Сарагоса, мач от испанската баскетболна лига, директно
13:45 Max Sport 1: Баскетбол: Евролига Панатинайкос - Байерн Мюнхен
14:00 Nova Sport: Обзор на кръга за Купата на Футболната асоциация (2018-19), 3-и епизод, повторение
14:00 Film Plus: Футбол: Ел Класико: Барселона - Реал /М/ (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
14:00 Max Sport 3: Футбол: Италианска Серия А Аталанта - Лацио
14:40 BNT 3: Тенис-турнир "ASB Classic": полуфинална среща
15:10 Diema Sport: Студио "Баскетбол", директно
15:30 Max Sport 1: Футбол: Барса ТВ "Еленио Ерера", документален филм
15:30 Diema Sport: Класика от "А" Професионална футболна група: ЦСКА - Локомотив София (2014-15), повторение
16:00 Max Sport 2: Баскетбол: Евролига Обзор
16:00 Nova Sport: Футбол: Милуол - Блекбърн Роувърс, мач от Чемпиъншип, повторение
16:00 Max Sport 1: Баскетбол: Евролига Фенербахче - Жалгирис
16:00 Diema Sport: Футбол: Нант - Рен, мач от френската Лига 1, директно
16:00 Max Sport 3: Футбол: Байерн ТВ Аякс - Байерн Мюнхен, мач от Шампионската лига
16:15 Diema Sport 2: Футбол: Евертън - Борнемут, мач от английската Висша лига, директно
16:30 BNT 3: Тенис-турнир "ASB Classic": финал
17:00 Ring.BG: Стронгмен Шампионска лига
17:15 Max Sport 2: Футбол: Испанска Ла Лига Атлетик Билбао - Севиля
17:30 Film Plus: Тенис: Sydney International, Сидни (WTA Premier - финал, повторение)
18:00 Diema Sport: Студио "Волейбол", директно
18:00 Nova Sport: Футбол: Тулуза - Страсбург, мач от френската Лига 1, директно
18:00 Max Sport 3: Футбол: Италианска Серия А Интер - Удинезе
18:30 Diema Sport 2: Футбол: Тотнъм Хотспър - Манчестър Юнайтед , мач от английската Висша лига, директно
18:30 Diema Sport: Волейбол: Финал за Купата на България, директно
19:00 Ring.BG: ПРЯКО: Волейбол, Серия А: Милано - Модена
19:30 Max Sport 2: Футбол: Испанска Ла Лига Барселона - Ейбар
20:00 Max Sport 3: Футбол: Шампионска лига Ливърпул - Наполи
20:00 Film Plus: Тенис: Shenzhen Open, Шенджен - полуфинали (WTA International - повторение)
20:30 Diema Sport: Студио "Волейбол", директно
20:30 Nova Sport: Баскетбол: Валенсия - Гран Канария, мач от испанската баскетболна лига, директно, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
21:45 Max Sport 2: Футбол: Испанска Ла Лига Бетис - Реал Мадрид
22:00 Diema Sport 2: Студио "Баскетбол", директно
22:00 Diema Sport: Футбол: Марсилия - Монако, мач от френската Лига 1, директно
22:00 Max Sport 3: Футбол: Италианска Серия А Торино - Ювентус
22:30 Diema Sport 2: Баскетбол: Атланта Хоукс - Милуоки Бъкс, мач от НБА, директно
22:45 Max Sport 1: Тенис: "ATP WT Uncovered" Магазинно предаване за Световната тенис асоциация при мъжете
23:10 Nova Sport: Футбол: Нант - Рен, мач от френската Лига 1, повторение