Спортът по телевизията днес
Понеделник, 07 Януари 2019 10:37
05:45 Max Sport 1: Баскетбол: Евролига Обзор
06:00 Max Sport 2: Футбол: Испанска Ла Лига Севиля - Атлетико Мадрид
06:00 Max Sport 3: Футбол: Байерн ТВ Аякс - Байерн Мюнхен, мач от Шампионската лига
06:00 Film Plus: Тенис: Киченок/Киченок - Дзиан/Ян (2018 WTA Elite Trophy, Джухай - повторение)
07:00 Eurosport: Тенис: ATP турнир в Бризбън, финал
08:00 Diema Sport: Футбол: Дунав - Левски, мач от Първа професионална лига, повторение
08:00 Diema Sport 2: Футбол: Уокинг - Уотфорд, мач от трети кръг за Купата на Футболната асоциация, повторение
08:00 Max Sport 3: Футбол: Испанска Ла Лига Хетафе - Барселона
08:20 Film Plus: Тенис: Бузарнеску/Росолска - Аояма/Марозава (2018 WTA Elite Trophy, Джухай - повторение)
09:45 BNT 3: Баскетбол: Левски Лукойл - Балкан - среща от Националната баскетболна лига
10:00 Nova Sport: Футбол: Блекпул - Арсенал, мач от трети кръг за Купата на Футболната асоциация, повторение
10:00 Ring.BG: Стронгмен Шампионска лига
10:00 Film Plus: Футбол: Виляреал - Реал /М/ (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
10:00 Diema Sport: Футбол: Витоша - Лудогорец, мач от Първа професионална лига, повторение
10:00 Diema Sport 2: Футбол: Астън Вила - Суонси Сити, мач от трети кръг за Купата на Футболната асоциация, повторение
10:00 Max Sport 3: Футбол: Италианска Серия А Ювентус - Каляри
12:00 Eurosport: Тенис: ATP турнир в Синди, втори ден
12:00 Max Sport 1: Баскетбол: Евролига Олимпиакос - Панатинайкос
12:00 Diema Sport: Футбол: ЦСКА - Славия, мач от Първа професионална лига, повторение
12:00 Max Sport 3: Футбол: Испанска Ла Лига Реал Мадрид - Реал Сосиедад
12:00 Diema Sport 2: Баскетбол: Минесота Тимбъруулвс - Лос Анджелис Лейкърс, мач от НБА, повторение
12:00 Film Plus: Тенис: Brisbane International, Бризбън (WTA Premier - четвъртфинали, повторение)
12:05 Nova Sport: Футбол: Монако - Марсилия, мач от френската Лига 1, повторение
13:00 Eurosport: Тенис: ATP турнир в Бризбън, финал
13:45 Max Sport 1: Баскетбол: Еврокупа УНИКС - Зенит
14:00 Nova Sport: Футбол: Куинс Парк Рейнджърс - Лийдс Юнайтед, мач от трети кръг за Купата на Футболната асоциация, повторение, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
14:00 Diema Sport: Футбол: Септември - Ботев Враца, мач от Първа професионална лига, повторение
14:00 Max Sport 3: Футбол: Италианска Серия А Интер - Дженоа
14:40 BNT 3: Мечти документален филм за ФИФА Световно първенство 2018
15:00 Diema Sport 2: Футбол: Нюпорт Каунти - Лестър Сити, мач от трети кръг за Купата на Футболната асоциация, повторение
16:00 Ring.BG: Стронгмен Шампионска лига
16:00 Nova Sport: Баскетбол: Естудиантес - Реал Мадрид, мач от испанската баскетболна лига, повторение
16:00 Max Sport 1: Футбол: Холандска Ередивизи Хееренвеен - Аякс
16:00 Diema Sport: Волейбол: Хебър - Миньор, четвъртфинален мач за Купата на България (2018), повторение
16:00 Max Sport 3: Футбол: Байерн ТВ Бенфика - Байерн Мюнхен, мач от Шампионската лига
17:00 Eurosport 2: Тенис: ATP турнир в Синди, втори ден
17:00 Diema Sport 2: Футбол: Манчестър Сити - Родъръм Юнайтед, мач от трети кръг за Купата на Футболната асоциация, повторение
18:00 Max Sport 1: Баскетбол: Евролига Жалгирис - ЦСКА Москва
18:00 Ring.BG: Стронгмен Шампионска лига
18:00 Diema Sport: Волейбол: Нефтохимик - ЦСКА, четвъртфинален мач за Купата на България (2018), повторение
18:00 Max Sport 3: Футбол: Испанска Ла Лига Севиля - Атлетико Мадрид
18:05 Nova Sport: Футбол: Борнемут - Брайтън & Хоув Албиън, мач от трети кръг за Купата на Футболната асоциация, повторение
18:30 Eurosport 2: Тенис: Световно тенис предизвикателство в Аделаида, първа част
19:45 Max Sport 1: Тенис: "ATP WT Uncovered" Магазинно предаване за Световната тенис асоциация при мъжете
20:00 Diema Sport 2: Обзор на кръга за Купата на Футболната асоциация (2018-19), 3-и епизод
20:00 Max Sport 3: Футбол: Шампионска лига ЦСКА Москва - Реал Мадрид
20:00 Nova Sport: Футбол: Евертън - Линкълн Сити, мач от трети кръг за Купата на Футболната асоциация, повторение, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
20:00 Diema Sport: Баскетбол: Денвър Нъгетс - Шарлът Хорнетс, мач от НБА, повторение
20:15 Max Sport 1: Баскетбол: Евролига Реал Мадрид - Макаби Тел Авив
21:00 Diema Sport 2: Студио "Купа на Футболната асоциация", директно
21:00 Eurosport 2: Тенис: ATP турнир в Синди, втори ден
21:00 Ring.BG: Стронгмен Шампионска лига
21:00 Max Sport 2: Футбол: Испанска Ла Лига Обзор
21:30 Film Plus: Тенис: Дария Касаткина - Циан Уан (2018 WTA Elite Trophy, Джухай - повторение)
21:45 Diema Sport 2: Футбол: Уулвърхямптън Уондърърс - Ливърпул, мач от трети кръг за Купата на Футболната асоциация, директно
22:00 Eurosport 2: Тенис: ATP турнир в Бризбън, финал
22:00 Max Sport 2: Футбол: Испанска Ла Лига Селта - Атлетик Билбао
22:00 Max Sport 3: Футбол: Италианска Серия А Фиорентина - Рома
22:15 Nova Sport: Футбол: Челси - Нотингам Форест, мач от трети кръг за Купата на Футболната асоциация, повторение
22:30 Diema Sport: Класика от "А" Професионална футболна група: ЦСКА - Локомотив София (2014-15), повторение
23:00 Eurosport: Тенис: ATP турнир в Синди, втори ден
23:00 Diema Sport: "Домът на футбола", предаване за български футбол (2018-19), 25-и епизод, повторение
23:00 Max Sport 1: Футбол: Холандска Ередивизи ПСВ Айндховен - Емен
23:25 BNT 3: Световно клубно първенство по футбол: Кашима Антлърс /Япония/ - Реал /Мадрид/ - полуфинална среща
23:40 Diema Sport 2: Студио "Купа на Футболната асоциация", директно
23:40 Film Plus: Тенис: Гарбине Мугуруса - Жан Шуай (2018 WTA Elite Trophy, Джухай - повторение) /bukmeikar.com
06:00 Max Sport 2: Футбол: Испанска Ла Лига Севиля - Атлетико Мадрид
06:00 Max Sport 3: Футбол: Байерн ТВ Аякс - Байерн Мюнхен, мач от Шампионската лига
06:00 Film Plus: Тенис: Киченок/Киченок - Дзиан/Ян (2018 WTA Elite Trophy, Джухай - повторение)
07:00 Eurosport: Тенис: ATP турнир в Бризбън, финал
08:00 Diema Sport: Футбол: Дунав - Левски, мач от Първа професионална лига, повторение
08:00 Diema Sport 2: Футбол: Уокинг - Уотфорд, мач от трети кръг за Купата на Футболната асоциация, повторение
08:00 Max Sport 3: Футбол: Испанска Ла Лига Хетафе - Барселона
08:20 Film Plus: Тенис: Бузарнеску/Росолска - Аояма/Марозава (2018 WTA Elite Trophy, Джухай - повторение)
09:45 BNT 3: Баскетбол: Левски Лукойл - Балкан - среща от Националната баскетболна лига
10:00 Nova Sport: Футбол: Блекпул - Арсенал, мач от трети кръг за Купата на Футболната асоциация, повторение
10:00 Ring.BG: Стронгмен Шампионска лига
10:00 Film Plus: Футбол: Виляреал - Реал /М/ (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
10:00 Diema Sport: Футбол: Витоша - Лудогорец, мач от Първа професионална лига, повторение
10:00 Diema Sport 2: Футбол: Астън Вила - Суонси Сити, мач от трети кръг за Купата на Футболната асоциация, повторение
10:00 Max Sport 3: Футбол: Италианска Серия А Ювентус - Каляри
12:00 Eurosport: Тенис: ATP турнир в Синди, втори ден
12:00 Max Sport 1: Баскетбол: Евролига Олимпиакос - Панатинайкос
12:00 Diema Sport: Футбол: ЦСКА - Славия, мач от Първа професионална лига, повторение
12:00 Max Sport 3: Футбол: Испанска Ла Лига Реал Мадрид - Реал Сосиедад
12:00 Diema Sport 2: Баскетбол: Минесота Тимбъруулвс - Лос Анджелис Лейкърс, мач от НБА, повторение
12:00 Film Plus: Тенис: Brisbane International, Бризбън (WTA Premier - четвъртфинали, повторение)
12:05 Nova Sport: Футбол: Монако - Марсилия, мач от френската Лига 1, повторение
13:00 Eurosport: Тенис: ATP турнир в Бризбън, финал
13:45 Max Sport 1: Баскетбол: Еврокупа УНИКС - Зенит
14:00 Nova Sport: Футбол: Куинс Парк Рейнджърс - Лийдс Юнайтед, мач от трети кръг за Купата на Футболната асоциация, повторение, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
14:00 Diema Sport: Футбол: Септември - Ботев Враца, мач от Първа професионална лига, повторение
14:00 Max Sport 3: Футбол: Италианска Серия А Интер - Дженоа
14:40 BNT 3: Мечти документален филм за ФИФА Световно първенство 2018
15:00 Diema Sport 2: Футбол: Нюпорт Каунти - Лестър Сити, мач от трети кръг за Купата на Футболната асоциация, повторение
16:00 Ring.BG: Стронгмен Шампионска лига
16:00 Nova Sport: Баскетбол: Естудиантес - Реал Мадрид, мач от испанската баскетболна лига, повторение
16:00 Max Sport 1: Футбол: Холандска Ередивизи Хееренвеен - Аякс
16:00 Diema Sport: Волейбол: Хебър - Миньор, четвъртфинален мач за Купата на България (2018), повторение
16:00 Max Sport 3: Футбол: Байерн ТВ Бенфика - Байерн Мюнхен, мач от Шампионската лига
17:00 Eurosport 2: Тенис: ATP турнир в Синди, втори ден
17:00 Diema Sport 2: Футбол: Манчестър Сити - Родъръм Юнайтед, мач от трети кръг за Купата на Футболната асоциация, повторение
18:00 Max Sport 1: Баскетбол: Евролига Жалгирис - ЦСКА Москва
18:00 Ring.BG: Стронгмен Шампионска лига
18:00 Diema Sport: Волейбол: Нефтохимик - ЦСКА, четвъртфинален мач за Купата на България (2018), повторение
18:00 Max Sport 3: Футбол: Испанска Ла Лига Севиля - Атлетико Мадрид
18:05 Nova Sport: Футбол: Борнемут - Брайтън & Хоув Албиън, мач от трети кръг за Купата на Футболната асоциация, повторение
18:30 Eurosport 2: Тенис: Световно тенис предизвикателство в Аделаида, първа част
19:45 Max Sport 1: Тенис: "ATP WT Uncovered" Магазинно предаване за Световната тенис асоциация при мъжете
20:00 Diema Sport 2: Обзор на кръга за Купата на Футболната асоциация (2018-19), 3-и епизод
20:00 Max Sport 3: Футбол: Шампионска лига ЦСКА Москва - Реал Мадрид
20:00 Nova Sport: Футбол: Евертън - Линкълн Сити, мач от трети кръг за Купата на Футболната асоциация, повторение, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
20:00 Diema Sport: Баскетбол: Денвър Нъгетс - Шарлът Хорнетс, мач от НБА, повторение
20:15 Max Sport 1: Баскетбол: Евролига Реал Мадрид - Макаби Тел Авив
21:00 Diema Sport 2: Студио "Купа на Футболната асоциация", директно
21:00 Eurosport 2: Тенис: ATP турнир в Синди, втори ден
21:00 Ring.BG: Стронгмен Шампионска лига
21:00 Max Sport 2: Футбол: Испанска Ла Лига Обзор
21:30 Film Plus: Тенис: Дария Касаткина - Циан Уан (2018 WTA Elite Trophy, Джухай - повторение)
21:45 Diema Sport 2: Футбол: Уулвърхямптън Уондърърс - Ливърпул, мач от трети кръг за Купата на Футболната асоциация, директно
22:00 Eurosport 2: Тенис: ATP турнир в Бризбън, финал
22:00 Max Sport 2: Футбол: Испанска Ла Лига Селта - Атлетик Билбао
22:00 Max Sport 3: Футбол: Италианска Серия А Фиорентина - Рома
22:15 Nova Sport: Футбол: Челси - Нотингам Форест, мач от трети кръг за Купата на Футболната асоциация, повторение
22:30 Diema Sport: Класика от "А" Професионална футболна група: ЦСКА - Локомотив София (2014-15), повторение
23:00 Eurosport: Тенис: ATP турнир в Синди, втори ден
23:00 Diema Sport: "Домът на футбола", предаване за български футбол (2018-19), 25-и епизод, повторение
23:00 Max Sport 1: Футбол: Холандска Ередивизи ПСВ Айндховен - Емен
23:25 BNT 3: Световно клубно първенство по футбол: Кашима Антлърс /Япония/ - Реал /Мадрид/ - полуфинална среща
23:40 Diema Sport 2: Студио "Купа на Футболната асоциация", директно
23:40 Film Plus: Тенис: Гарбине Мугуруса - Жан Шуай (2018 WTA Elite Trophy, Джухай - повторение) /bukmeikar.com