Спортът по телевизията днес
Неделя, 06 Януари 2019 10:39
08:00 Diema Sport: Футбол: Уест Хям Юнайтед - Бирмингам Сити, мач от трети кръг за Купата на Футболната асоциация, повторение
08:00 Diema Sport 2: Футбол: Манчестър Юнайтед - Рединг, мач от трети кръг за Купата на Футболната асоциация, повторение
08:00 Max Sport 3: Футбол: Италианска Серия А Удинезе - Наполи
08:30 Eurosport: Тенис: ATP турнир в Бризбън, полуфинали
08:30 Film Plus: Пряко: Тенис: ASB Classic, Окланд - финал (WTA International)
09:00 Nova Sport: Футбол: Кристъл Палас - Гримзби Таун, мач от трети кръг за Купата на Футболната асоциация, повторение
10:00 Ring.BG: Стронгмен Шампионска лига
10:00 Diema Sport: Футбол: Нюкасъл Юнайтед - Блекбърн Роувърс, мач от трети кръг за Купата на Футболната асоциация, повторение
10:00 Diema Sport 2: Футбол: Челси - Нотингам Форест, мач от трети кръг за Купата на Футболната асоциация, повторение
10:00 Max Sport 3: Футбол: Испанска Ла Лига
11:00 Eurosport: Тенис: ATP турнир в Бризбън, финал, директно
11:00 Nova Sport: Футбол: Евертън - Линкълн Сити, мач от трети кръг за Купата на Футболната асоциация, повторение, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
11:00 Film Plus: Футбол: Атлетико /М/ - Еспаньол (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
12:00 Diema Sport 2: Футбол: Солихъл Муурс/Блекпул - Арсенал, мач от трети кръг за Купата на Футболната асоциация, повторение
12:00 Max Sport 3: Футбол: Италианска Серия А Емполи - Ювентус
12:00 Diema Sport: Баскетбол: Денвър Нъгетс - Шарлът Хорнетс, мач от НБА, повторение
12:05 Max Sport 1: Баскетбол: Еврокупа
13:00 Nova Sport: Студио "Баскетбол", директно
13:00 Max Sport 2: Футбол: Испанска Ла Лига
13:00 Film Plus: Тенис: Shenzhen Open, Шенджен (WTA International - полуфинали, повторение)
13:30 Nova Sport: Баскетбол: Ховентут - Валенсия, мач от испанската баскетболна лига, директно
13:45 Max Sport 1: Баскетбол: Еврокупа
14:00 Max Sport 3: Футбол: Италианска Серия А Милан - Сампдория
14:30 Diema Sport: "Домът на футбола", предаване за български футбол (2018-19), 25-и епизод, повторение
15:00 Diema Sport 2: Съботен обзор на кръга за Купата на Футболната асоциация (2018-19), 1-ви епизод
15:10 Nova Sport: Студио "Баскетбол", директно
15:30 Nova Sport: Студио "Купа на Футболната асоциация", директно
15:30 Diema Sport: Студио "Купа на Футболната асоциация", директно
15:30 Diema Sport 2: Студио "Купа на Футболната асоциация", директно
15:30 Max Sport 1: Баскетбол: Евролига Анадолу Ефес - Байерн Мюнхен
16:00 Ring.BG: Стронгмен Шампионска лига
16:00 Nova Sport: Футбол: Фулъм - Олдъм Атлетик, мач от трети кръг за Купата на Футболната асоциация, директно
16:00 Diema Sport: Футбол: Уокинг - Уотфорд, мач от трети кръг за Купата на Футболната асоциация, директно
16:00 Diema Sport 2: Футбол: Манчестър Сити - Родъръм Юнайтед, мач от трети кръг за Купата на Футболната асоциация, директно
16:00 Max Sport 3: Футбол: Байерн ТВ Байерн Мюнхен - Фортуна Дюселдорф, мач от германската Бундеслига
17:00 Film Plus: Тенис: Shenzhen Open, Шенджен (WTA International - финал, повторение)
17:15 Max Sport 1: Футбол: Холандска Ередивизи Обзор на първия полусезон
17:15 Max Sport 2: Футбол: Испанска Ла Лига
17:55 Nova Sport: Студио "Купа на Футболната асоциация", директно
17:55 Diema Sport: Студио "Купа на Футболната асоциация", директно
17:55 Diema Sport 2: Студио "Купа на Футболната асоциация", директно
18:00 Max Sport 3: Футбол: Шампионска лига Ливърпул - Наполи
18:15 Max Sport 1: Баскетбол: Евролига Реал Мадрид - Макаби Тел Авив
18:30 Nova Sport: Съботен обзор на кръга за Купата на Футболната асоциация (2018-19), 1-ви епизод, повторение
18:30 Diema Sport: Класика от "А" Професионална футболна група: Берое - Литекс (2014-15), повторение
18:30 Diema Sport 2: Футбол: Нюпорт Каунти - Лестър Сити, мач от трети кръг за Купата на Футболната асоциация, директно
18:35 BNT 3: Мечти документален филм за ФИФА Световно първенство 2018
19:00 Diema Sport: "Българският волейбол през 2018-а", обзор, повторение
19:00 Film Plus: Тенис: ASB Classic, Окланд (WTA International - полуфинали, повторение)
19:30 Max Sport 2: Футбол: Испанска Ла Лига
20:00 Max Sport 1: Баскетбол: Евролига Обзор
20:00 Diema Sport: Студио "Баскетбол", директно
20:00 BNT 3: Лига Европа - обзор на груповата фаза магазинно предаване /7 епизод/
20:00 Eurosport: Тенис: ATP турнир в Бризбън, финал
20:00 Nova Sport: Футбол: Куинс Парк Рейнджърс - Лийдс Юнайтед, мач от трети кръг за Купата на Футболната асоциация, запис
20:00 Max Sport 3: Футбол: Италианска Серия А Наполи - Рома
20:25 Diema Sport 2: Студио "Купа на Футболната асоциация", директно
20:30 Max Sport 1: Тенис: "ATP WT Uncovered" Магазинно предаване за Световната тенис асоциация при мъжете
20:30 Diema Sport: Баскетбол: Естудиантес - Реал Мадрид, мач от испанската баскетболна лига, директно
21:00 Diema Sport 2: Съботен обзор на кръга за Купата на Футболната асоциация (2018-19), 1-ви епизод, повторение
21:00 Ring.BG: Стронгмен Шампионска лига
21:00 Max Sport 1: Тенис: ATP 250 Махаращра Финал
21:45 Max Sport 2: Футбол: Испанска Ла Лига
22:00 Eurosport 2: Тенис: ATP турнир в Бризбън, финал
22:00 Max Sport 3: Футбол: Италианска Серия А Лацио - Интер
22:10 Diema Sport: Студио "Баскетбол", директно
22:30 Diema Sport 2: Студио "Баскетбол", директно
22:30 Diema Sport: Футбол: Манчестър Сити - Родъръм Юнайтед, мач от трети кръг за Купата на Футболната асоциация, повторение
23:00 Nova Sport: Футбол: Фулъм - Олдъм Атлетик, мач от трети кръг за Купата на Футболната асоциация, повторение
23:00 Film Plus: Тенис: ASB Classic, Окланд (WTA International - финал, повторение)
23:00 Diema Sport 2: Баскетбол: Минесота Тимбъруулвс - Лос Анджелис Лейкърс, мач от НБА, директно
08:00 Diema Sport 2: Футбол: Манчестър Юнайтед - Рединг, мач от трети кръг за Купата на Футболната асоциация, повторение
08:00 Max Sport 3: Футбол: Италианска Серия А Удинезе - Наполи
08:30 Eurosport: Тенис: ATP турнир в Бризбън, полуфинали
08:30 Film Plus: Пряко: Тенис: ASB Classic, Окланд - финал (WTA International)
09:00 Nova Sport: Футбол: Кристъл Палас - Гримзби Таун, мач от трети кръг за Купата на Футболната асоциация, повторение
10:00 Ring.BG: Стронгмен Шампионска лига
10:00 Diema Sport: Футбол: Нюкасъл Юнайтед - Блекбърн Роувърс, мач от трети кръг за Купата на Футболната асоциация, повторение
10:00 Diema Sport 2: Футбол: Челси - Нотингам Форест, мач от трети кръг за Купата на Футболната асоциация, повторение
10:00 Max Sport 3: Футбол: Испанска Ла Лига
11:00 Eurosport: Тенис: ATP турнир в Бризбън, финал, директно
11:00 Nova Sport: Футбол: Евертън - Линкълн Сити, мач от трети кръг за Купата на Футболната асоциация, повторение, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
11:00 Film Plus: Футбол: Атлетико /М/ - Еспаньол (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
12:00 Diema Sport 2: Футбол: Солихъл Муурс/Блекпул - Арсенал, мач от трети кръг за Купата на Футболната асоциация, повторение
12:00 Max Sport 3: Футбол: Италианска Серия А Емполи - Ювентус
12:00 Diema Sport: Баскетбол: Денвър Нъгетс - Шарлът Хорнетс, мач от НБА, повторение
12:05 Max Sport 1: Баскетбол: Еврокупа
13:00 Nova Sport: Студио "Баскетбол", директно
13:00 Max Sport 2: Футбол: Испанска Ла Лига
13:00 Film Plus: Тенис: Shenzhen Open, Шенджен (WTA International - полуфинали, повторение)
13:30 Nova Sport: Баскетбол: Ховентут - Валенсия, мач от испанската баскетболна лига, директно
13:45 Max Sport 1: Баскетбол: Еврокупа
14:00 Max Sport 3: Футбол: Италианска Серия А Милан - Сампдория
14:30 Diema Sport: "Домът на футбола", предаване за български футбол (2018-19), 25-и епизод, повторение
15:00 Diema Sport 2: Съботен обзор на кръга за Купата на Футболната асоциация (2018-19), 1-ви епизод
15:10 Nova Sport: Студио "Баскетбол", директно
15:30 Nova Sport: Студио "Купа на Футболната асоциация", директно
15:30 Diema Sport: Студио "Купа на Футболната асоциация", директно
15:30 Diema Sport 2: Студио "Купа на Футболната асоциация", директно
15:30 Max Sport 1: Баскетбол: Евролига Анадолу Ефес - Байерн Мюнхен
16:00 Ring.BG: Стронгмен Шампионска лига
16:00 Nova Sport: Футбол: Фулъм - Олдъм Атлетик, мач от трети кръг за Купата на Футболната асоциация, директно
16:00 Diema Sport: Футбол: Уокинг - Уотфорд, мач от трети кръг за Купата на Футболната асоциация, директно
16:00 Diema Sport 2: Футбол: Манчестър Сити - Родъръм Юнайтед, мач от трети кръг за Купата на Футболната асоциация, директно
16:00 Max Sport 3: Футбол: Байерн ТВ Байерн Мюнхен - Фортуна Дюселдорф, мач от германската Бундеслига
17:00 Film Plus: Тенис: Shenzhen Open, Шенджен (WTA International - финал, повторение)
17:15 Max Sport 1: Футбол: Холандска Ередивизи Обзор на първия полусезон
17:15 Max Sport 2: Футбол: Испанска Ла Лига
17:55 Nova Sport: Студио "Купа на Футболната асоциация", директно
17:55 Diema Sport: Студио "Купа на Футболната асоциация", директно
17:55 Diema Sport 2: Студио "Купа на Футболната асоциация", директно
18:00 Max Sport 3: Футбол: Шампионска лига Ливърпул - Наполи
18:15 Max Sport 1: Баскетбол: Евролига Реал Мадрид - Макаби Тел Авив
18:30 Nova Sport: Съботен обзор на кръга за Купата на Футболната асоциация (2018-19), 1-ви епизод, повторение
18:30 Diema Sport: Класика от "А" Професионална футболна група: Берое - Литекс (2014-15), повторение
18:30 Diema Sport 2: Футбол: Нюпорт Каунти - Лестър Сити, мач от трети кръг за Купата на Футболната асоциация, директно
18:35 BNT 3: Мечти документален филм за ФИФА Световно първенство 2018
19:00 Diema Sport: "Българският волейбол през 2018-а", обзор, повторение
19:00 Film Plus: Тенис: ASB Classic, Окланд (WTA International - полуфинали, повторение)
19:30 Max Sport 2: Футбол: Испанска Ла Лига
20:00 Max Sport 1: Баскетбол: Евролига Обзор
20:00 Diema Sport: Студио "Баскетбол", директно
20:00 BNT 3: Лига Европа - обзор на груповата фаза магазинно предаване /7 епизод/
20:00 Eurosport: Тенис: ATP турнир в Бризбън, финал
20:00 Nova Sport: Футбол: Куинс Парк Рейнджърс - Лийдс Юнайтед, мач от трети кръг за Купата на Футболната асоциация, запис
20:00 Max Sport 3: Футбол: Италианска Серия А Наполи - Рома
20:25 Diema Sport 2: Студио "Купа на Футболната асоциация", директно
20:30 Max Sport 1: Тенис: "ATP WT Uncovered" Магазинно предаване за Световната тенис асоциация при мъжете
20:30 Diema Sport: Баскетбол: Естудиантес - Реал Мадрид, мач от испанската баскетболна лига, директно
21:00 Diema Sport 2: Съботен обзор на кръга за Купата на Футболната асоциация (2018-19), 1-ви епизод, повторение
21:00 Ring.BG: Стронгмен Шампионска лига
21:00 Max Sport 1: Тенис: ATP 250 Махаращра Финал
21:45 Max Sport 2: Футбол: Испанска Ла Лига
22:00 Eurosport 2: Тенис: ATP турнир в Бризбън, финал
22:00 Max Sport 3: Футбол: Италианска Серия А Лацио - Интер
22:10 Diema Sport: Студио "Баскетбол", директно
22:30 Diema Sport 2: Студио "Баскетбол", директно
22:30 Diema Sport: Футбол: Манчестър Сити - Родъръм Юнайтед, мач от трети кръг за Купата на Футболната асоциация, повторение
23:00 Nova Sport: Футбол: Фулъм - Олдъм Атлетик, мач от трети кръг за Купата на Футболната асоциация, повторение
23:00 Film Plus: Тенис: ASB Classic, Окланд (WTA International - финал, повторение)
23:00 Diema Sport 2: Баскетбол: Минесота Тимбъруулвс - Лос Анджелис Лейкърс, мач от НБА, директно