Спортът по телевизията днес
Сряда, 02 Януари 2019 09:47
06:00 Max Sport 1: Футбол: Холандска Ередивизи АДО Ден Хааг - ПСВ Айндховен
06:00 BNT 3: Световно клубно първенство по футбол: финал
06:00 Max Sport 3: Футбол: Шампионска лига ЦСКА Москва - Реал Мадрид
07:00 Eurosport: Тенис: ATP турнир в Бризбън, трети ден, директно
07:00 Film Plus: Пряко: Тенис: Brisbane International, Бризбън (WTA Premier)
08:00 Diema Sport: Футбол: Пирин - Добруджа, мач от Втора професионална лига, повторение
08:00 Diema Sport 2: Футбол: Евертън - Лестър Сити, мач от английската Висша лига, повторение
08:00 Max Sport 3: Футбол: Италианска Серия А Емполи - Интер
10:00 Eurosport 2: Тенис: Купа "Хопман", Франция - Германия
10:00 Ring.BG: Стронгмен Шампионска лига
10:00 Diema Sport: Волейбол: Марек - Хебър, мач от Суперлигата, повторение
10:00 Diema Sport 2: Футбол: Арсенал - Фулъм, мач от английската Висша лига, повторение
10:00 Max Sport 3: Футбол: Испанска Ла Лига Барселона - Севиля
10:30 Film Plus: Футбол: Леганес - Барселона (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
10:40 BNT 3: Футбол: Лудогорец - Цюрих - среща от турнира "Лига Европа"
11:00 Max Sport 1: Футбол: Холандска Ередивизи Обзор
11:30 Eurosport 2: Тенис: Купа "Хопман", Австралия - Испания, директно
12:00 Diema Sport: Футбол: Дунав - Ботев Враца, мач от Първа професионална лига, повторение
12:00 Diema Sport 2: Футбол: Кардиф Сити - Тотнъм Хотспър, мач от английската Висша лига, повторение
12:00 Max Sport 3: Футбол: Италианска Серия А Ювентус - Сасуоло
12:05 Nova Sport: Футбол: Дарби Каунти - Мидълзбро, мач от Чемпиъншип, повторение
12:05 Max Sport 1: Тенис: ATP 1000 Синсинати Новак Джокович срещу Григор Димитров
12:30 BNT 3: Баскетбол: Берое - Рилски спортист - среща от Националната баскетболна лига
12:30 Film Plus: Пряко: Тенис: Brisbane International, Бризбън (WTA Premier)
14:00 Max Sport 1: Волейбол: Лига на нациите България - Бразилия
14:00 Nova Sport: Футбол: Лил - Тулуза, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
14:00 Diema Sport: "Българският футбол през 2018-а", разширен обзор, повторение
14:00 Max Sport 3: Футбол: Испанска Ла Лига Алавес - Реал Мадрид
15:00 Film Plus: Тенис: Дария Касаткина - Онс Жабер (VTB Kremlin Cup, Москва; WTA Premier - финал и награждаване, повторение)
16:00 Ring.BG: Стронгмен Шампионска лига
16:00 Max Sport 1: Баскетбол: Евролига Фенербахче - Реал Мадрид
16:00 Nova Sport: Баскетбол: Морабанк Андора - Естудиантес, мач от испанската баскетболна лига, повторение
16:00 Diema Sport: Футбол: Септември - Ботев Пловдив, мач от Първа професионална лига, повторение
16:00 Max Sport 3: Футбол: Байерн ТВ Байерн Мюнхен - Байер Леверкузен, мач от германската Бундеслига
16:30 Eurosport 2: Тенис: ATP турнир в Бризбън, трети ден
16:30 Diema Sport 2: Баскетбол: Орландо Маджик - Детройт Пистънс, мач от НБА, повторение
17:00 Max Sport 2: Футбол: Испанска Ла Лига "Головете на 2018"
17:30 Film Plus: Тенис: Brisbane International, Бризбън (WTA Premier - повторение)
18:00 Diema Sport: Футбол: Витоша - ЦСКА, мач от Първа професионална лига, повторение
18:00 Max Sport 3: Футбол: Шампионска лига Манчестър Юнайтед - Ювентус
18:05 Nova Sport: Баскетбол: Ховентут - Тенерифе, мач от испанската баскетболна лига, повторение
18:15 Max Sport 1: Баскетбол: Евролига Панатинайкос - ЦСКА Москва
19:30 Eurosport: Тенис: ATP турнир в Бризбън, трети ден
20:00 Diema Sport: "Домът на футбола", предаване за български футбол (2018-19), 25-и епизод
20:00 Max Sport 1: Баскетбол: Еврокупа
20:00 Max Sport 2: Баскетбол: Еврокупа
20:00 Max Sport 3: Баскетбол: Еврокупа
21:00 Diema Sport: Класика от "А" Професионална футболна група: Берое - Литекс (2014-15), повторение
21:00 Ring.BG: Стронгмен Шампионска лига
21:30 Film Plus: Футбол: Барселона - Атлетик /Б/(Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
21:45 Diema Sport 2: Футбол: Челси - Саутхямптън, мач от английската Висша лига, директно
22:00 Diema Sport: Футбол: Нюкасъл Юнайтед - Манчестър Юнайтед, мач от английската Висша лига, директно
22:00 Max Sport 3: Футбол: Италианска Серия А Интер - Фиорентина
22:00 Eurosport 2: Тенис: ATP турнир в Бризбън, трети ден
22:15 Nova Sport: Футбол: Нотингам Форест - Лийдс Юнайтед, мач от Чемпиъншип, повторение
22:55 BNT 3: Световно клубно първенство по футбол: Ривър Плейт /Аржентина/ - Ал Аин /ОАЕ/ - полуфинална среща
23:30 Film Plus: Тенис: Юлия Гьоргес - Белинда Бенчич (BGL BNP Paribas Luxembourg Open, Люксембург; WTA International - финал, повторение) /bukmeikar.com
06:00 BNT 3: Световно клубно първенство по футбол: финал
06:00 Max Sport 3: Футбол: Шампионска лига ЦСКА Москва - Реал Мадрид
07:00 Eurosport: Тенис: ATP турнир в Бризбън, трети ден, директно
07:00 Film Plus: Пряко: Тенис: Brisbane International, Бризбън (WTA Premier)
08:00 Diema Sport: Футбол: Пирин - Добруджа, мач от Втора професионална лига, повторение
08:00 Diema Sport 2: Футбол: Евертън - Лестър Сити, мач от английската Висша лига, повторение
08:00 Max Sport 3: Футбол: Италианска Серия А Емполи - Интер
10:00 Eurosport 2: Тенис: Купа "Хопман", Франция - Германия
10:00 Ring.BG: Стронгмен Шампионска лига
10:00 Diema Sport: Волейбол: Марек - Хебър, мач от Суперлигата, повторение
10:00 Diema Sport 2: Футбол: Арсенал - Фулъм, мач от английската Висша лига, повторение
10:00 Max Sport 3: Футбол: Испанска Ла Лига Барселона - Севиля
10:30 Film Plus: Футбол: Леганес - Барселона (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
10:40 BNT 3: Футбол: Лудогорец - Цюрих - среща от турнира "Лига Европа"
11:00 Max Sport 1: Футбол: Холандска Ередивизи Обзор
11:30 Eurosport 2: Тенис: Купа "Хопман", Австралия - Испания, директно
12:00 Diema Sport: Футбол: Дунав - Ботев Враца, мач от Първа професионална лига, повторение
12:00 Diema Sport 2: Футбол: Кардиф Сити - Тотнъм Хотспър, мач от английската Висша лига, повторение
12:00 Max Sport 3: Футбол: Италианска Серия А Ювентус - Сасуоло
12:05 Nova Sport: Футбол: Дарби Каунти - Мидълзбро, мач от Чемпиъншип, повторение
12:05 Max Sport 1: Тенис: ATP 1000 Синсинати Новак Джокович срещу Григор Димитров
12:30 BNT 3: Баскетбол: Берое - Рилски спортист - среща от Националната баскетболна лига
12:30 Film Plus: Пряко: Тенис: Brisbane International, Бризбън (WTA Premier)
14:00 Max Sport 1: Волейбол: Лига на нациите България - Бразилия
14:00 Nova Sport: Футбол: Лил - Тулуза, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
14:00 Diema Sport: "Българският футбол през 2018-а", разширен обзор, повторение
14:00 Max Sport 3: Футбол: Испанска Ла Лига Алавес - Реал Мадрид
15:00 Film Plus: Тенис: Дария Касаткина - Онс Жабер (VTB Kremlin Cup, Москва; WTA Premier - финал и награждаване, повторение)
16:00 Ring.BG: Стронгмен Шампионска лига
16:00 Max Sport 1: Баскетбол: Евролига Фенербахче - Реал Мадрид
16:00 Nova Sport: Баскетбол: Морабанк Андора - Естудиантес, мач от испанската баскетболна лига, повторение
16:00 Diema Sport: Футбол: Септември - Ботев Пловдив, мач от Първа професионална лига, повторение
16:00 Max Sport 3: Футбол: Байерн ТВ Байерн Мюнхен - Байер Леверкузен, мач от германската Бундеслига
16:30 Eurosport 2: Тенис: ATP турнир в Бризбън, трети ден
16:30 Diema Sport 2: Баскетбол: Орландо Маджик - Детройт Пистънс, мач от НБА, повторение
17:00 Max Sport 2: Футбол: Испанска Ла Лига "Головете на 2018"
17:30 Film Plus: Тенис: Brisbane International, Бризбън (WTA Premier - повторение)
18:00 Diema Sport: Футбол: Витоша - ЦСКА, мач от Първа професионална лига, повторение
18:00 Max Sport 3: Футбол: Шампионска лига Манчестър Юнайтед - Ювентус
18:05 Nova Sport: Баскетбол: Ховентут - Тенерифе, мач от испанската баскетболна лига, повторение
18:15 Max Sport 1: Баскетбол: Евролига Панатинайкос - ЦСКА Москва
19:30 Eurosport: Тенис: ATP турнир в Бризбън, трети ден
20:00 Diema Sport: "Домът на футбола", предаване за български футбол (2018-19), 25-и епизод
20:00 Max Sport 1: Баскетбол: Еврокупа
20:00 Max Sport 2: Баскетбол: Еврокупа
20:00 Max Sport 3: Баскетбол: Еврокупа
21:00 Diema Sport: Класика от "А" Професионална футболна група: Берое - Литекс (2014-15), повторение
21:00 Ring.BG: Стронгмен Шампионска лига
21:30 Film Plus: Футбол: Барселона - Атлетик /Б/(Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
21:45 Diema Sport 2: Футбол: Челси - Саутхямптън, мач от английската Висша лига, директно
22:00 Diema Sport: Футбол: Нюкасъл Юнайтед - Манчестър Юнайтед, мач от английската Висша лига, директно
22:00 Max Sport 3: Футбол: Италианска Серия А Интер - Фиорентина
22:00 Eurosport 2: Тенис: ATP турнир в Бризбън, трети ден
22:15 Nova Sport: Футбол: Нотингам Форест - Лийдс Юнайтед, мач от Чемпиъншип, повторение
22:55 BNT 3: Световно клубно първенство по футбол: Ривър Плейт /Аржентина/ - Ал Аин /ОАЕ/ - полуфинална среща
23:30 Film Plus: Тенис: Юлия Гьоргес - Белинда Бенчич (BGL BNP Paribas Luxembourg Open, Люксембург; WTA International - финал, повторение) /bukmeikar.com