Спортът по телевизията днес
Понеделник, 12 Ноември 2018 11:15
08:00 Max Sport 3: Плажен футбол: Междуконтинентална купа Бразилия - Испания
08:00 Max Sport 1: Футбол: Холандска Ередивизи Де Граафшап - ПСВ Айндховен
08:00 Film Plus: Тенис: Айла Томлянович - Су-Уей Хсиех (Hana-Cupid Japan Women's Open, Хирошима; WTA International - III четвъртфинал, повторение)
08:00 Diema Sport: Футбол: Славия - Локомотив Пловдив, мач от Първа професионална лига, повторение
08:00 Diema Sport 2: Футбол: Манчестър Сити - Манчестър Юнайтед, мач от английската Висша лига, повторение
09:00 Max Sport 3: Плажен футбол: Междуконтинентална купа ОАЕ - Египет
09:45 Eurosport: Тенис на маса: Световен тур, шампионат на Австрия
10:00 Ring.BG: УЕФА Шампионска лига: Манчестър Сити - Шахтьор Д
10:00 Film Plus: Футбол: Валядолид - Ейбар (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
10:00 Diema Sport: Футбол: Лудогорец - Берое, мач от Първа професионална лига, повторение
10:00 Max Sport 3: Футбол: Шампионска лига Цървена звезда - Ливърпул
10:30 BNT 3: Футбол: България - Кипър - среща от турнира на УЕФА "Лига на нациите"
10:30 Max Sport 2: Баскетбол: Евролига Химки - Барселона
11:00 Max Sport 1: Тенис: ATP Лондон
12:00 Max Sport 3: Футбол: Италианска Серия А Милан - Ювентус
12:00 Ring.BG: УЕФА Шампионска лига: Байерн М - АЕК Атина
12:00 Diema Sport 2: Футбол: Нюкасъл Юнайтед - Борнемут, мач от английската Висша лига, запис
12:00 Film Plus: Тенис: Полин Парментие - Анет Контавейт (Connecticut Open, Ню Хейвън; WTA Premier - повторение)
12:45 Max Sport 2: Баскетбол: Евролига Макаби Тел Авив - Реал Мадрид
13:00 Max Sport 1: Тенис: ATP Лондон
14:00 Ring.BG: УЕФА Шампионска лига: ЦСКА М - Рома
14:00 Diema Sport 2: Футбол: Хъдърсфийлд Таун - Уест Хям Юнайтед, мач от английската Висша лига, запис
14:00 Max Sport 3: Футбол: Испанска Ла Лига Селта - Реал Мадрид
14:15 Film Plus: Тенис: Белинда Бенчич - Камила Джорджи (Connecticut Open, Ню Хейвън; WTA Premier - повторение)
15:00 Eurosport 2: Футбол: MLS, плейофи, четвъртфинали
15:10 BNT 3: Обзор "Лига Европа"
15:40 BNT 3: Футбол: Лудогорец - АЕК Ларнака - среща от турнира "Лига Европа"
16:00 Max Sport 3: Футбол: Шампионска лига Монако - Брюж
16:00 Ring.BG: УЕФА Лига Европа: Лацио - Олимпик М
16:00 Max Sport 1: Тенис: ATP Лондон
16:10 Film Plus: Тенис: Екатерина Макарова - Магдалена Рибарикова (Connecticut Open, Ню Хейвън; WTA Premier - повторение)
17:00 Diema Sport 2: Футбол: Саутхямптън - Уотфорд, мач от английската Висша лига, запис
17:30 Diema Sport: Футбол: ЦСКА 1948 - Арда, мач от Втора професионална лига, директно
18:00 Eurosport 2: Тенис на маса: Световен тур, шампионат на Австрия
18:00 Max Sport 1: Тенис: ATP Next Gen Finals Обзор на турнира
18:00 Ring.BG: УЕФА Лига Европа: Арсенал - Спортинг Л
18:00 Max Sport 3: Футбол: Италианска Серия А Рома - Сампдория
19:00 BNT 3: УЕФА Лига на нациите магазинно предаване /4 епизод/
19:00 Eurosport: Футбол: MLS, плейофи, четвъртфинали
19:00 Max Sport 1: Футбол: Холандска Ередивизи Обзор
20:00 Max Sport 3: Футбол: Италианска Серия А Обзор
20:00 Max Sport 1: Футбол: Холандска Ередивизи Екселсиор - Аякс
21:00 Diema Sport 2: Обзор на кръга за Купата на Футболната асоциация (2018-19), 1-ви епизод
21:00 Max Sport 2: Футбол: Испанска Ла Лига Обзор
21:00 Max Sport 3: Плажен футбол: Междуконтинентална купа Финал
21:30 Diema Sport 2: Студио "Купа на Футболната асоциация", директно
21:30 Film Plus: Футбол: Атлетико /М/ - Атлетик /Б/ (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
21:45 Diema Sport 2: Футбол: Хамптън & Ричмънд Бъро - Олдъм Атлетик, мач от първи кръг за Купата на Футболната асоциация, директно
22:00 Max Sport 1: Тенис: ATP Лондон
22:00 Max Sport 3: Футбол: Байерн ТВ Байерн Мюнхен - АЕК, мач от Шампионската лига
22:30 Ring.BG: УЕФА Шампионска Лига - магазинно предаване
23:00 Eurosport 2: Футбол: MLS, плейофи, четвъртфинали
23:30 Film Plus: Тенис: Камила Джорджи - Наоми Осака (Toray Pan Pacific Open, Токио; WTA Premier - I полуфинал, повторение)
23:30 BNT 3: Футбол: Фенербахче - Андерлехт - среща от турнира "Лига Европа"
23:40 Diema Sport 2: Студио "Купа на Футболната асоциация", директно
08:00 Max Sport 1: Футбол: Холандска Ередивизи Де Граафшап - ПСВ Айндховен
08:00 Film Plus: Тенис: Айла Томлянович - Су-Уей Хсиех (Hana-Cupid Japan Women's Open, Хирошима; WTA International - III четвъртфинал, повторение)
08:00 Diema Sport: Футбол: Славия - Локомотив Пловдив, мач от Първа професионална лига, повторение
08:00 Diema Sport 2: Футбол: Манчестър Сити - Манчестър Юнайтед, мач от английската Висша лига, повторение
09:00 Max Sport 3: Плажен футбол: Междуконтинентална купа ОАЕ - Египет
09:45 Eurosport: Тенис на маса: Световен тур, шампионат на Австрия
10:00 Ring.BG: УЕФА Шампионска лига: Манчестър Сити - Шахтьор Д
10:00 Film Plus: Футбол: Валядолид - Ейбар (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
10:00 Diema Sport: Футбол: Лудогорец - Берое, мач от Първа професионална лига, повторение
10:00 Max Sport 3: Футбол: Шампионска лига Цървена звезда - Ливърпул
10:30 BNT 3: Футбол: България - Кипър - среща от турнира на УЕФА "Лига на нациите"
10:30 Max Sport 2: Баскетбол: Евролига Химки - Барселона
11:00 Max Sport 1: Тенис: ATP Лондон
12:00 Max Sport 3: Футбол: Италианска Серия А Милан - Ювентус
12:00 Ring.BG: УЕФА Шампионска лига: Байерн М - АЕК Атина
12:00 Diema Sport 2: Футбол: Нюкасъл Юнайтед - Борнемут, мач от английската Висша лига, запис
12:00 Film Plus: Тенис: Полин Парментие - Анет Контавейт (Connecticut Open, Ню Хейвън; WTA Premier - повторение)
12:45 Max Sport 2: Баскетбол: Евролига Макаби Тел Авив - Реал Мадрид
13:00 Max Sport 1: Тенис: ATP Лондон
14:00 Ring.BG: УЕФА Шампионска лига: ЦСКА М - Рома
14:00 Diema Sport 2: Футбол: Хъдърсфийлд Таун - Уест Хям Юнайтед, мач от английската Висша лига, запис
14:00 Max Sport 3: Футбол: Испанска Ла Лига Селта - Реал Мадрид
14:15 Film Plus: Тенис: Белинда Бенчич - Камила Джорджи (Connecticut Open, Ню Хейвън; WTA Premier - повторение)
15:00 Eurosport 2: Футбол: MLS, плейофи, четвъртфинали
15:10 BNT 3: Обзор "Лига Европа"
15:40 BNT 3: Футбол: Лудогорец - АЕК Ларнака - среща от турнира "Лига Европа"
16:00 Max Sport 3: Футбол: Шампионска лига Монако - Брюж
16:00 Ring.BG: УЕФА Лига Европа: Лацио - Олимпик М
16:00 Max Sport 1: Тенис: ATP Лондон
16:10 Film Plus: Тенис: Екатерина Макарова - Магдалена Рибарикова (Connecticut Open, Ню Хейвън; WTA Premier - повторение)
17:00 Diema Sport 2: Футбол: Саутхямптън - Уотфорд, мач от английската Висша лига, запис
17:30 Diema Sport: Футбол: ЦСКА 1948 - Арда, мач от Втора професионална лига, директно
18:00 Eurosport 2: Тенис на маса: Световен тур, шампионат на Австрия
18:00 Max Sport 1: Тенис: ATP Next Gen Finals Обзор на турнира
18:00 Ring.BG: УЕФА Лига Европа: Арсенал - Спортинг Л
18:00 Max Sport 3: Футбол: Италианска Серия А Рома - Сампдория
19:00 BNT 3: УЕФА Лига на нациите магазинно предаване /4 епизод/
19:00 Eurosport: Футбол: MLS, плейофи, четвъртфинали
19:00 Max Sport 1: Футбол: Холандска Ередивизи Обзор
20:00 Max Sport 3: Футбол: Италианска Серия А Обзор
20:00 Max Sport 1: Футбол: Холандска Ередивизи Екселсиор - Аякс
21:00 Diema Sport 2: Обзор на кръга за Купата на Футболната асоциация (2018-19), 1-ви епизод
21:00 Max Sport 2: Футбол: Испанска Ла Лига Обзор
21:00 Max Sport 3: Плажен футбол: Междуконтинентална купа Финал
21:30 Diema Sport 2: Студио "Купа на Футболната асоциация", директно
21:30 Film Plus: Футбол: Атлетико /М/ - Атлетик /Б/ (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
21:45 Diema Sport 2: Футбол: Хамптън & Ричмънд Бъро - Олдъм Атлетик, мач от първи кръг за Купата на Футболната асоциация, директно
22:00 Max Sport 1: Тенис: ATP Лондон
22:00 Max Sport 3: Футбол: Байерн ТВ Байерн Мюнхен - АЕК, мач от Шампионската лига
22:30 Ring.BG: УЕФА Шампионска Лига - магазинно предаване
23:00 Eurosport 2: Футбол: MLS, плейофи, четвъртфинали
23:30 Film Plus: Тенис: Камила Джорджи - Наоми Осака (Toray Pan Pacific Open, Токио; WTA Premier - I полуфинал, повторение)
23:30 BNT 3: Футбол: Фенербахче - Андерлехт - среща от турнира "Лига Европа"
23:40 Diema Sport 2: Студио "Купа на Футболната асоциация", директно