Спортът по телевизията днес
Четвъртък, 08 Ноември 2018 10:36
08:00 Ring.BG: УЕФА Шампионска лига: Виктория Пилзен - Реал Мадрид
08:00 Max Sport 1: Тенис: ATP Next Gen Finals
08:00 Film Plus: Тенис: Матео Беретини/Фабио Фонини - Роман Йебави/Матве Миделкооп (St. Petersburg Open, Санкт Петербург; ATP WORLD TOUR 250 - двойки финал, повторение)
08:00 Diema Sport: Волейбол: ЦСКА - Монтана, мач от Суперлигата, повторение
08:00 Max Sport 3: Футбол: Испанска Ла Лига Райо Валекано - Барселона
09:15 BNT 3: Футбол: АЕК Ларнака - Лудогорец - среща от турнира "Лига Европа"
10:00 Max Sport 1: Тенис: ATP Next Gen Finals
10:00 Ring.BG: УЕФА Шампионска лига: Манчестър Сити - Шахтьор Д
10:00 Film Plus: Футбол: Реал Сосиедад - Севиля (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
10:00 Diema Sport: Футбол: Ботев Враца - Черно море, мач от Първа професионална лига, повторение
10:00 Diema Sport 2: Футбол: Уест Хям Юнайтед - Бърнли, мач от английската Висша лига, повторение
10:00 Max Sport 3: Футбол: Италианска Серия А Лацио - СПАЛ
11:00 Eurosport: Футбол: MLS, плейофи, четвъртфинали
12:00 Diema Sport 2: "Да скъсаш мрежата", предаване за английски футбол (2018-19), 11-и епизод, повторение
12:00 Diema Sport: "Домът на футбола", предаване за български футбол (2018-19), 17-и епизод, повторение
12:00 Film Plus: Тенис: Мирза Басич - Михаил Южни (St. Petersburg Open, Санкт Петербург; ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
12:00 Max Sport 3: Футбол: Шампионска лига Монако - Брюж
12:00 Ring.BG: УЕФА Шампионска лига: Ювентус - Манчестър Юн
12:00 Max Sport 1: Футбол: Холандска Ередивизи Аякс - Вилем II
12:05 Nova Sport: Футбол: Стоук Сити - Мидълзбро, мач от Чемпиъншип, повторение
13:00 Diema Sport: Футбол: Берое - Славия, мач от Първа професионална лига, повторение
13:00 Diema Sport 2: Футбол: Борнемут - Манчестър Юнайтед, мач от английската Висша лига, повторение
13:45 Film Plus: Тенис: Денис Шаповалов - Матео Беретини (St. Petersburg Open, Санкт Петербург; ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
14:00 Ring.BG: УЕФА Шампионска лига: ЦСКА М - Рома
14:15 Max Sport 3: Плажен футбол: Междуконтинентална купа Таити - САЩ
14:40 BNT 3: Футбол: Челси - БАТЕ Борисов - среща от турнира "Лига Европа"
15:00 Max Sport 1: Тенис: ATP Next Gen Finals
15:00 Diema Sport: Футбол: Монтана - Литекс, мач от Втора професионална лига, повторение
15:00 Diema Sport 2: Футбол: Евертън - Брайтън & Хоув Албиън, мач от английската Висша лига, повторение
15:30 Max Sport 3: Плажен футбол: Междуконтинентална купа Египет - Испания
16:00 Ring.BG: УЕФА Шампионска лига: Байерн М - АЕК Атина
16:00 Film Plus: Тенис: 2018 WTA Elite Trophy, Джухай (повторение)
16:25 BNT 3: Лига Европа магазинно предаване /4 епизод/
16:30 Eurosport: Футбол: MLS, плейофи, четвъртфинали
16:45 Max Sport 3: Плажен футбол: Междуконтинентална купа ОАЕ - Бразилия
17:00 Max Sport 2: Футбол: Испанска Ла Лига "Светът на Ла Лига"
17:00 Max Sport 1: Тенис: ATP Next Gen Finals
17:00 Diema Sport 2: Баскетбол: Милуоки Бъкс - Сакраменто Кингс, мач от НБА, повторение
17:45 BNT 3: Футбол: Фенербахче - Андерлехт - среща от турнира "Лига Европа" пряко предаване от Истанбул
18:00 Ring.BG: УЕФА Шампионска лига - обзори
18:00 Max Sport 3: Плажен футбол: Междуконтинентална купа Иран - Русия
18:00 Diema Sport: Футбол: Етър - Лудогорец, мач от Първа професионална лига, повторение
19:00 Max Sport 2: Футбол: Испанска Ла Лига "Хрониките на Ла Лига"
19:00 Max Sport 3: Футбол: Шампионска лига "УЕФА Шампионска лига", магазинно предаване
19:00 Ring.BG: УЕФА Лига Европа - магазинно предаване
19:30 Max Sport 2: Баскетбол: Евролига Обзор
19:30 Max Sport 3: Футбол: Италианска Серия А "Екстра Калчо"
19:40 Ring.BG: ПРЯКО: УЕФА Лига Европа:
19:45 bTV Action: Студио "Лига Европа"
19:50 BNT 3: Футбол: БАТЕ Борисов - Челси - среща от турнира "Лига Европа" пряко предаване от Борисов /Беларус/
20:00 Diema Sport 2: "Светът на Висшата лига", предаване за английски футбол (2018-19), 17-и епизод
20:00 Diema Sport: "Преди кръга", предаване за български футбол (2018-19), 15-и епизод, директно
20:00 Max Sport 3: Футбол: Испанска Ла Лига Реал Мадрид - Валядолид
20:00 bTV Action: Лацио - Олимпик Марсилия (футбол от Лига Европа)
20:30 Max Sport 2: Студио "Баскетбол"
20:30 Max Sport 1: Тенис: ATP Next Gen Finals
21:05 Max Sport 2: Баскетбол: Евролига Макаби Тел Авив - Реал Мадрид
21:30 BNT: Студио "Футбол" коментарно предаване/п/
21:30 Film Plus: Футбол: Бетис - Селта (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
21:45 Max Sport 3: Баскетбол: Евролига Милано - ЦСКА Москва
21:50 BNT 3: Футбол: Бетис - Милан - среща от турнира "Лига Европа" пряко предаване от Севиля
22:00 bTV Action: Арсенал - Спортинг (футбол от Лига Европа)
22:00 Ring.BG: ПРЯКО: УЕФА Лига Европа:
22:00 Diema Sport: Футбол: Локомотив Пловдив - ЦСКА, мач от Първа професионална лига, повторение
22:00 BNT: Футбол: "Лудогорец" - "Ларнака", среща-реванш от турнира на "Лига Европа" пряко предаване от Разград
22:30 Max Sport 1: Тенис: ATP Next Gen Finals
22:55 Max Sport 2: Студио "Баскетбол"
23:00 Diema Sport 2: Футбол: Уотфорд - Хъдърсфийлд Таун, мач от английската Висша лига, повторение
23:30 Max Sport 3: Футбол: Италианска Серия А "Екстра Калчо"
23:30 Film Plus: Тенис: Слоун Стивънс - Елина Свитолина (BNP Paribas WTA Finals Singapore presented by SC Global, Сингапур; WTA Finals - финал и награждаване, повторение)
23:50 BNT 3: Футбол: БАТЕ Борисов - Челси - среща от турнира "Лига Европа"
08:00 Max Sport 1: Тенис: ATP Next Gen Finals
08:00 Film Plus: Тенис: Матео Беретини/Фабио Фонини - Роман Йебави/Матве Миделкооп (St. Petersburg Open, Санкт Петербург; ATP WORLD TOUR 250 - двойки финал, повторение)
08:00 Diema Sport: Волейбол: ЦСКА - Монтана, мач от Суперлигата, повторение
08:00 Max Sport 3: Футбол: Испанска Ла Лига Райо Валекано - Барселона
09:15 BNT 3: Футбол: АЕК Ларнака - Лудогорец - среща от турнира "Лига Европа"
10:00 Max Sport 1: Тенис: ATP Next Gen Finals
10:00 Ring.BG: УЕФА Шампионска лига: Манчестър Сити - Шахтьор Д
10:00 Film Plus: Футбол: Реал Сосиедад - Севиля (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
10:00 Diema Sport: Футбол: Ботев Враца - Черно море, мач от Първа професионална лига, повторение
10:00 Diema Sport 2: Футбол: Уест Хям Юнайтед - Бърнли, мач от английската Висша лига, повторение
10:00 Max Sport 3: Футбол: Италианска Серия А Лацио - СПАЛ
11:00 Eurosport: Футбол: MLS, плейофи, четвъртфинали
12:00 Diema Sport 2: "Да скъсаш мрежата", предаване за английски футбол (2018-19), 11-и епизод, повторение
12:00 Diema Sport: "Домът на футбола", предаване за български футбол (2018-19), 17-и епизод, повторение
12:00 Film Plus: Тенис: Мирза Басич - Михаил Южни (St. Petersburg Open, Санкт Петербург; ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
12:00 Max Sport 3: Футбол: Шампионска лига Монако - Брюж
12:00 Ring.BG: УЕФА Шампионска лига: Ювентус - Манчестър Юн
12:00 Max Sport 1: Футбол: Холандска Ередивизи Аякс - Вилем II
12:05 Nova Sport: Футбол: Стоук Сити - Мидълзбро, мач от Чемпиъншип, повторение
13:00 Diema Sport: Футбол: Берое - Славия, мач от Първа професионална лига, повторение
13:00 Diema Sport 2: Футбол: Борнемут - Манчестър Юнайтед, мач от английската Висша лига, повторение
13:45 Film Plus: Тенис: Денис Шаповалов - Матео Беретини (St. Petersburg Open, Санкт Петербург; ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
14:00 Ring.BG: УЕФА Шампионска лига: ЦСКА М - Рома
14:15 Max Sport 3: Плажен футбол: Междуконтинентална купа Таити - САЩ
14:40 BNT 3: Футбол: Челси - БАТЕ Борисов - среща от турнира "Лига Европа"
15:00 Max Sport 1: Тенис: ATP Next Gen Finals
15:00 Diema Sport: Футбол: Монтана - Литекс, мач от Втора професионална лига, повторение
15:00 Diema Sport 2: Футбол: Евертън - Брайтън & Хоув Албиън, мач от английската Висша лига, повторение
15:30 Max Sport 3: Плажен футбол: Междуконтинентална купа Египет - Испания
16:00 Ring.BG: УЕФА Шампионска лига: Байерн М - АЕК Атина
16:00 Film Plus: Тенис: 2018 WTA Elite Trophy, Джухай (повторение)
16:25 BNT 3: Лига Европа магазинно предаване /4 епизод/
16:30 Eurosport: Футбол: MLS, плейофи, четвъртфинали
16:45 Max Sport 3: Плажен футбол: Междуконтинентална купа ОАЕ - Бразилия
17:00 Max Sport 2: Футбол: Испанска Ла Лига "Светът на Ла Лига"
17:00 Max Sport 1: Тенис: ATP Next Gen Finals
17:00 Diema Sport 2: Баскетбол: Милуоки Бъкс - Сакраменто Кингс, мач от НБА, повторение
17:45 BNT 3: Футбол: Фенербахче - Андерлехт - среща от турнира "Лига Европа" пряко предаване от Истанбул
18:00 Ring.BG: УЕФА Шампионска лига - обзори
18:00 Max Sport 3: Плажен футбол: Междуконтинентална купа Иран - Русия
18:00 Diema Sport: Футбол: Етър - Лудогорец, мач от Първа професионална лига, повторение
19:00 Max Sport 2: Футбол: Испанска Ла Лига "Хрониките на Ла Лига"
19:00 Max Sport 3: Футбол: Шампионска лига "УЕФА Шампионска лига", магазинно предаване
19:00 Ring.BG: УЕФА Лига Европа - магазинно предаване
19:30 Max Sport 2: Баскетбол: Евролига Обзор
19:30 Max Sport 3: Футбол: Италианска Серия А "Екстра Калчо"
19:40 Ring.BG: ПРЯКО: УЕФА Лига Европа:
19:45 bTV Action: Студио "Лига Европа"
19:50 BNT 3: Футбол: БАТЕ Борисов - Челси - среща от турнира "Лига Европа" пряко предаване от Борисов /Беларус/
20:00 Diema Sport 2: "Светът на Висшата лига", предаване за английски футбол (2018-19), 17-и епизод
20:00 Diema Sport: "Преди кръга", предаване за български футбол (2018-19), 15-и епизод, директно
20:00 Max Sport 3: Футбол: Испанска Ла Лига Реал Мадрид - Валядолид
20:00 bTV Action: Лацио - Олимпик Марсилия (футбол от Лига Европа)
20:30 Max Sport 2: Студио "Баскетбол"
20:30 Max Sport 1: Тенис: ATP Next Gen Finals
21:05 Max Sport 2: Баскетбол: Евролига Макаби Тел Авив - Реал Мадрид
21:30 BNT: Студио "Футбол" коментарно предаване/п/
21:30 Film Plus: Футбол: Бетис - Селта (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
21:45 Max Sport 3: Баскетбол: Евролига Милано - ЦСКА Москва
21:50 BNT 3: Футбол: Бетис - Милан - среща от турнира "Лига Европа" пряко предаване от Севиля
22:00 bTV Action: Арсенал - Спортинг (футбол от Лига Европа)
22:00 Ring.BG: ПРЯКО: УЕФА Лига Европа:
22:00 Diema Sport: Футбол: Локомотив Пловдив - ЦСКА, мач от Първа професионална лига, повторение
22:00 BNT: Футбол: "Лудогорец" - "Ларнака", среща-реванш от турнира на "Лига Европа" пряко предаване от Разград
22:30 Max Sport 1: Тенис: ATP Next Gen Finals
22:55 Max Sport 2: Студио "Баскетбол"
23:00 Diema Sport 2: Футбол: Уотфорд - Хъдърсфийлд Таун, мач от английската Висша лига, повторение
23:30 Max Sport 3: Футбол: Италианска Серия А "Екстра Калчо"
23:30 Film Plus: Тенис: Слоун Стивънс - Елина Свитолина (BNP Paribas WTA Finals Singapore presented by SC Global, Сингапур; WTA Finals - финал и награждаване, повторение)
23:50 BNT 3: Футбол: БАТЕ Борисов - Челси - среща от турнира "Лига Европа"