Спортът по телевизията днес
08:00 Mtel Sport 1: Футбол: Холандска Ередивизи
08:00 Diema Sport: Футбол: Етър - Славия, мач от Първа професионална лига, повторение
08:00 Diema Sport 2: Футбол: Манчестър Юнайтед - Евертън, мач от английската Висша лига, повторение
09:00 BNT 3: Баскетбол: Балкан - Левски Лукойл - среща от Националната баскетболна лига
10:00 Mtel Sport 1: Тенис: ATP 500 Виена
10:00 Ring.BG: УЕФА Шампионска лига: ПСВ Айндховен - Тотнъм
10:00 Film Plus: Футбол: Валядолид - Еспаньол (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
10:00 Diema Sport: Футбол: Септември - Лудогорец, мач от Първа професионална лига, повторение
10:50 BNT 3: Футбол: Челси - БАТЕ Борисов - среща от турнира "Лига Европа"
11:00 Mtel Sport 1: Тенис: ATP 500 Базел
12:00 Ring.BG: УЕФА Шампионска лига: Барселона - Интер
12:00 Mtel Sport 1: Тенис: ATP 1000 Париж
12:00 Diema Sport 2: Футбол: Брайтън & Хоув Албиън - Уулвърхямптън Уондърърс, мач от английската Висша лига, запис
12:00 Film Plus: Тенис: BNP Paribas WTA Finals Singapore presented by SC Global, Сингапур (WTA Finals - полуфинали, повторение)
12:05 Nova Sport: Футбол: Мидълзбро - Дарби Каунти, мач от Чемпиъншип, повторение
14:00 Nova Sport: Футбол: Анже - Лион, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
14:00 Ring.BG: УЕФА Шампионска лига: ПСЖ - Наполи
14:00 Mtel Sport 1: Тенис: ATP 1000 Париж
14:00 Diema Sport 2: Футбол: Уотфорд - Хъдърсфийлд Таун, мач от английската Висша лига, запис
15:30 BNT 3: Футбол: АЕК Ларнака - Лудогорец - среща от турнира "Лига Европа"
16:00 Nova Sport: Баскетбол: Барселона - Ховентут, мач от испанската баскетболна лига, повторение
16:00 Ring.BG: УЕФА Лига Европа: Спортинг Лисабон - Арсенал
16:00 Mtel Sport 1: Тенис: ATP 1000 Париж
16:00 Diema Sport: Футбол: Левски - Верея, мач от Първа професионална лига, повторение
16:30 Film Plus: Тенис: BNP Paribas WTA Finals Singapore presented by SC Global, Сингапур (WTA Finals - финал, повторение)
17:00 Diema Sport 2: Футбол: Фулъм - Борнемут, мач от английската Висша лига, запис
18:00 Ring.BG: УЕФА Лига Европа: Олимпик Марсилия - Лацио
18:00 Mtel Sport 1: Тенис: ATP 1000 Париж
18:00 Diema Sport: Футбол: Берое - ЦСКА, мач от Първа професионална лига, повторение
18:05 Nova Sport: Футбол: Монако - Дижон, мач от френската Лига 1, повторение
20:00 Mtel Sport 1: Тенис: ATP 1000 Париж
20:00 Nova Sport: Футбол: Марсилия - Пари Сен Жермен, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
21:30 Film Plus: Футбол: Ел Класико: Барселона - Реал /М/ (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
22:00 Eurosport: Златна колекция: Олимпийски игри Барселона 1992, баскетбол, финал
22:00 Mtel Sport 1: Тенис: ATP 1000 Париж
22:00 Diema Sport 2: Футбол: Тотнъм Хотспър - Манчестър Сити, мач от английската Висша лига, директно
22:15 Nova Sport: Футбол: Куинс Парк Рейнджърс - Астън Вила, мач от Чемпиъншип, повторение
22:30 Ring.BG: УЕФА Шампионска лига - магазинно предаване
23:30 Film Plus: Тенис: Денис Кудла - Гийермо Гарсия-Лопес (Intrum Stockholm Open, Стокхолм; ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
23:30 BNT 3: Футбол: Цюрих - Байер Леверкузен - среща от турнира "Лига Европа"