Спортът по телевизията днес
Сряда, 04 Юли 2018 10:42
08:00 Diema Sport: Футбол: Поморие - Локомотив София, мач от Втора професионална лига, повторение
08:00 Mtel Sport 1: Тенис: ATP 250 Ийстбърн 2018
09:30 BNT HD: Обзор на световното първенство по футбол Русия 2018
10:00 Eurosport: Футбол: MLS, обзор на кръга
10:00 Film Plus: Тенис: Йелена Остапенко - Агнешка Радванска (The International Eastbourne, Истборн; WTA Premier - I четвъртфинал, повторение)
10:00 Nova Sport: Футбол: Тулуза - Лион, мач от френската Лига 1, повторение
10:00 BNT HD: Среща от осминафиналите на световното първенство по футбол
10:00 Diema Sport: Футбол: Славия - Витоша, мач от Първа професионална лига, повторение
11:45 Film Plus: Тенис: Арина Сабаленка - Каролина Плишкова (The International Eastbourne, Истборн; WTA Premier - II четвъртфинал, повторение)
12:00 BNT HD: Обзор на световното първенство по футбол Русия 2018
12:00 Diema Sport: "Новините от Мондиала", предаване за Световното първенство по футбол, 23-и епизод, повторение
12:00 Eurosport 2: Тенис: Уимбълдън 2018, втори ден
12:05 Nova Sport: Баскетбол: Валенсия - Обрадойро, мач от испанската баскетболна лига, повторение
12:10 Diema Sport 2: Футбол: Уотфорд - Стоук Сити, мач от английската Висша лига, повторение
13:00 BNT HD: Среща от осминафиналите на световното първенство по футбол
13:00 Diema Sport: Футбол: Черно море - Пирин, мач от Първа професионална лига, повторение
13:30 Eurosport 2: Тенис: Уимбълдън 2018, трети ден, директно
14:00 Film Plus: Тенис: Каролин Вожняцки - Ашли Барти (The International Eastbourne, Истборн; WTA Premier - III четвъртфинал, повторение)
14:00 Nova Sport: Футбол: Рен - Марсилия, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
15:00 Diema Sport: Футбол: Лудогорец - Верея, мач от Първа професионална лига, повторение
15:35 Film Plus: Тенис: Анджелик Кербер - Дария Касаткина (The International Eastbourne, Истборн; WTA Premier - IV четвъртфинал, повторение)
16:00 Nova Sport: Футбол: Монпелие - Монако, мач от френската Лига 1, повторение
17:00 Mtel Sport 1: Футбол: Барса ТВ
17:00 Diema Sport: Футбол: ЦСКА - Ботев Пловдив, мач от Първа професионална лига, повторение
17:10 BNT HD: Среща от осминафиналите на световното първенство по футбол
17:30 Eurosport: Футбол: MLS, обзор на кръга
17:40 Film Plus: Футбол: Испания - Аржентина (приятелска среща - повторение)
18:00 Eurosport: Футбол: MLS, Сан Хосе - Лос Анджелис Галакси
18:05 Nova Sport: Футбол: Лион - Анже, мач от френската Лига 1, повторение
19:00 Mtel Sport 1: Волейбол: Лига на нациите
19:00 BNT HD: Среща от осминафиналите на световното първенство по футбол
20:00 Diema Sport 2: "Светът на Висшата лига", предаване за английски футбол (2017-18), 53-и епизод, повторение
20:00 Diema Sport: "Новините от Мондиала", предаване за Световното първенство по футбол, 24-и епизод, директно
20:00 Film Plus: Тенис: Йелена Остапенко - Агнешка Радванска (The International Eastbourne, Истборн; WTA Premier - I четвъртфинал, повторение)
20:00 Nova Sport: Футбол: Куинс Парк Рейнджърс - Лийдс Юнайтед, мач от Чемпиъншип, повторение, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
21:00 Mtel Sport 1: Тенис: "ATP WT Uncovered"
21:00 Diema Sport: Футбол: Левски - Берое, мач от Първа професионална лига, повторение
21:00 Diema Sport 2: Футбол: Ливърпул - Хъдърсфийлд Таун, мач от английската Висша лига, повторение
21:45 Mtel Sport 1: Волейбол: Лига на нациите
21:45 Film Plus: Тенис: Арина Сабаленка - Каролина Плишкова (The International Eastbourne, Истборн; WTA Premier - II четвъртфинал, повторение)
22:00 BNT HD: Среща от осминафиналите на световното първенство по футбол
22:15 Nova Sport: "Новините от Мондиала", предаване за Световното първенство по футбол, 24-и епизод, повторение
23:15 Nova Sport: Футбол: Сент Етиен - Тулуза, мач от френската Лига 1, повторение
23:30 Eurosport: Футбол: MLS, обзор на кръга
23:30 Eurosport 2: Тенис: Уимбълдън 2018, трети ден
23:50 BNT HD: Среща от осминафиналите на световното първенство по футбол
08:00 Mtel Sport 1: Тенис: ATP 250 Ийстбърн 2018
09:30 BNT HD: Обзор на световното първенство по футбол Русия 2018
10:00 Eurosport: Футбол: MLS, обзор на кръга
10:00 Film Plus: Тенис: Йелена Остапенко - Агнешка Радванска (The International Eastbourne, Истборн; WTA Premier - I четвъртфинал, повторение)
10:00 Nova Sport: Футбол: Тулуза - Лион, мач от френската Лига 1, повторение
10:00 BNT HD: Среща от осминафиналите на световното първенство по футбол
10:00 Diema Sport: Футбол: Славия - Витоша, мач от Първа професионална лига, повторение
11:45 Film Plus: Тенис: Арина Сабаленка - Каролина Плишкова (The International Eastbourne, Истборн; WTA Premier - II четвъртфинал, повторение)
12:00 BNT HD: Обзор на световното първенство по футбол Русия 2018
12:00 Diema Sport: "Новините от Мондиала", предаване за Световното първенство по футбол, 23-и епизод, повторение
12:00 Eurosport 2: Тенис: Уимбълдън 2018, втори ден
12:05 Nova Sport: Баскетбол: Валенсия - Обрадойро, мач от испанската баскетболна лига, повторение
12:10 Diema Sport 2: Футбол: Уотфорд - Стоук Сити, мач от английската Висша лига, повторение
13:00 BNT HD: Среща от осминафиналите на световното първенство по футбол
13:00 Diema Sport: Футбол: Черно море - Пирин, мач от Първа професионална лига, повторение
13:30 Eurosport 2: Тенис: Уимбълдън 2018, трети ден, директно
14:00 Film Plus: Тенис: Каролин Вожняцки - Ашли Барти (The International Eastbourne, Истборн; WTA Premier - III четвъртфинал, повторение)
14:00 Nova Sport: Футбол: Рен - Марсилия, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
15:00 Diema Sport: Футбол: Лудогорец - Верея, мач от Първа професионална лига, повторение
15:35 Film Plus: Тенис: Анджелик Кербер - Дария Касаткина (The International Eastbourne, Истборн; WTA Premier - IV четвъртфинал, повторение)
16:00 Nova Sport: Футбол: Монпелие - Монако, мач от френската Лига 1, повторение
17:00 Mtel Sport 1: Футбол: Барса ТВ
17:00 Diema Sport: Футбол: ЦСКА - Ботев Пловдив, мач от Първа професионална лига, повторение
17:10 BNT HD: Среща от осминафиналите на световното първенство по футбол
17:30 Eurosport: Футбол: MLS, обзор на кръга
17:40 Film Plus: Футбол: Испания - Аржентина (приятелска среща - повторение)
18:00 Eurosport: Футбол: MLS, Сан Хосе - Лос Анджелис Галакси
18:05 Nova Sport: Футбол: Лион - Анже, мач от френската Лига 1, повторение
19:00 Mtel Sport 1: Волейбол: Лига на нациите
19:00 BNT HD: Среща от осминафиналите на световното първенство по футбол
20:00 Diema Sport 2: "Светът на Висшата лига", предаване за английски футбол (2017-18), 53-и епизод, повторение
20:00 Diema Sport: "Новините от Мондиала", предаване за Световното първенство по футбол, 24-и епизод, директно
20:00 Film Plus: Тенис: Йелена Остапенко - Агнешка Радванска (The International Eastbourne, Истборн; WTA Premier - I четвъртфинал, повторение)
20:00 Nova Sport: Футбол: Куинс Парк Рейнджърс - Лийдс Юнайтед, мач от Чемпиъншип, повторение, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
21:00 Mtel Sport 1: Тенис: "ATP WT Uncovered"
21:00 Diema Sport: Футбол: Левски - Берое, мач от Първа професионална лига, повторение
21:00 Diema Sport 2: Футбол: Ливърпул - Хъдърсфийлд Таун, мач от английската Висша лига, повторение
21:45 Mtel Sport 1: Волейбол: Лига на нациите
21:45 Film Plus: Тенис: Арина Сабаленка - Каролина Плишкова (The International Eastbourne, Истборн; WTA Premier - II четвъртфинал, повторение)
22:00 BNT HD: Среща от осминафиналите на световното първенство по футбол
22:15 Nova Sport: "Новините от Мондиала", предаване за Световното първенство по футбол, 24-и епизод, повторение
23:15 Nova Sport: Футбол: Сент Етиен - Тулуза, мач от френската Лига 1, повторение
23:30 Eurosport: Футбол: MLS, обзор на кръга
23:30 Eurosport 2: Тенис: Уимбълдън 2018, трети ден
23:50 BNT HD: Среща от осминафиналите на световното първенство по футбол