Спортът по телевизията днес
Четвъртък, 17 Май 2018 08:34
08:00 Ring.BG: УЕФА Шампионска Лига: Рома - Барселона
08:00 Mtel Sport 1: Тенис: ATP 1000 Рим 2018
08:00 Film Plus: Тенис: Кевин Андерсън - Сам Куери (New York Open, Ню Йорк; ATP WORLD TOUR 250 - финал, повторение)
08:00 Diema Sport: Футбол: Мач от Първа професионална лига, повторение
10:00 Mtel Sport 1: Футбол: Барса ТВ
10:00 Ring.BG: Италия, Серия А: Сампдория - Наполи
10:00 Film Plus: Футбол: Еспаньол - Малага (Примера Дивисион, сезон 2017/18 - повторение)
10:00 BNT HD: Футбол: Олимпик /Марсилия/ - Атлетико /Мадрид/ - финал на турнира "Лига Европа"
10:00 Diema Sport: Футбол: Левски - ЦСКА, мач от Първа професионална лига, повторение
11:00 Eurosport 2: "Футболни легенди"
11:00 Mtel Sport 1: Футбол: Барса ТВ
12:00 Diema Sport: "Домът на футбола", предаване за български футбол (2017-18), 44-и епизод, повторение
12:00 Ring.BG: Италия, Серия А: Интер - Сасуоло
12:00 Film Plus: Пряко: Тенис: Internazionali BNL d'Italia, Рим (WTA Premier 5)
13:00 Eurosport 2: "Футболни легенди"
13:00 Mtel Sport 1: Тенис: ATP 1000 Рим 2018
13:00 Diema Sport: Футбол: Берое - Лудогорец, мач от Първа професионална лига, повторение
14:00 Ring.BG: Италия, Серия А: Аталанта - Милан
14:00 Diema Sport 2: Футбол: Мач от английската Висша лига, повторение
15:00 Eurosport 2: Футбол: MLS, Ванкувър - Сан Хосе
15:00 Mtel Sport 1: Тенис: ATP 1000 Рим 2018
16:00 Diema Sport 2: "Да скъсаш мрежата", предаване за английски футбол (2017-18), 35-и епизод, повторение
16:00 Ring.BG: Италия, Серия А: Рома - Ювентус
16:25 BNT HD: Футбол: Олимпик /Марсилия/ - Атлетико /Мадрид/ - финал на турнира "Лига Европа"
16:30 Diema Sport 2: Баскетбол: Мач от НБА, повторение
17:00 Mtel Sport 1: Тенис: ATP 1000 Рим 2018
17:30 Diema Sport: Футбол: Мач от Първа професионална лига, директно
18:00 Eurosport 2: "Футболни легенди"
18:00 Ring.BG: Италия, Серия А: Кротоне - Лацио
18:05 Nova Sport: Футбол: Родъръм Юнайтед - Скънторп Юнайтед, плейофен мач реванш от английската Лига 1, повторение
18:25 BNT HD: Баскетбол: Рилски спортист - Левски Лукойл - среща от полуфиналите на Националната баскетболна лига
18:30 BNT World: Баскетбол /мъже/: Левски Лукойл - Рилски спортист пети полуфинален плейоф - пряко предаване от София
19:00 Mtel Sport 1: Тенис: ATP 1000 Рим 2018
19:30 Eurosport: Футбол: MLS, Ванкувър - Сан Хосе
20:00 Ring.BG: Италия, Серия А - обзор
20:00 Diema Sport 2: "Светът на Висшата лига", предаване за английски футбол (2017-18), 46-и епизод
20:00 Diema Sport: Футбол: Мач от Първа професионална лига, директно
21:00 Mtel Sport 1: Тенис: ATP 1000 Рим 2018
21:15 Eurosport 2: Футбол: Бундеслига, дивизионен плейоф, директно
21:30 Ring.BG: Италия, Серия А - обзор
21:45 Diema Sport 2: Футбол: Екзитър Сити - Линкълн Сити, плейофен мач реванш от английската Лига 2, директно
23:30 Eurosport 2: Футбол: ФИФА футбол магазин
23:30 Diema Sport: Футбол: Мач от Първа професионална лига, повторение
23:40 Ring.BG: Италия, Серия А: Интер - Сасуоло
08:00 Mtel Sport 1: Тенис: ATP 1000 Рим 2018
08:00 Film Plus: Тенис: Кевин Андерсън - Сам Куери (New York Open, Ню Йорк; ATP WORLD TOUR 250 - финал, повторение)
08:00 Diema Sport: Футбол: Мач от Първа професионална лига, повторение
10:00 Mtel Sport 1: Футбол: Барса ТВ
10:00 Ring.BG: Италия, Серия А: Сампдория - Наполи
10:00 Film Plus: Футбол: Еспаньол - Малага (Примера Дивисион, сезон 2017/18 - повторение)
10:00 BNT HD: Футбол: Олимпик /Марсилия/ - Атлетико /Мадрид/ - финал на турнира "Лига Европа"
10:00 Diema Sport: Футбол: Левски - ЦСКА, мач от Първа професионална лига, повторение
11:00 Eurosport 2: "Футболни легенди"
11:00 Mtel Sport 1: Футбол: Барса ТВ
12:00 Diema Sport: "Домът на футбола", предаване за български футбол (2017-18), 44-и епизод, повторение
12:00 Ring.BG: Италия, Серия А: Интер - Сасуоло
12:00 Film Plus: Пряко: Тенис: Internazionali BNL d'Italia, Рим (WTA Premier 5)
13:00 Eurosport 2: "Футболни легенди"
13:00 Mtel Sport 1: Тенис: ATP 1000 Рим 2018
13:00 Diema Sport: Футбол: Берое - Лудогорец, мач от Първа професионална лига, повторение
14:00 Ring.BG: Италия, Серия А: Аталанта - Милан
14:00 Diema Sport 2: Футбол: Мач от английската Висша лига, повторение
15:00 Eurosport 2: Футбол: MLS, Ванкувър - Сан Хосе
15:00 Mtel Sport 1: Тенис: ATP 1000 Рим 2018
16:00 Diema Sport 2: "Да скъсаш мрежата", предаване за английски футбол (2017-18), 35-и епизод, повторение
16:00 Ring.BG: Италия, Серия А: Рома - Ювентус
16:25 BNT HD: Футбол: Олимпик /Марсилия/ - Атлетико /Мадрид/ - финал на турнира "Лига Европа"
16:30 Diema Sport 2: Баскетбол: Мач от НБА, повторение
17:00 Mtel Sport 1: Тенис: ATP 1000 Рим 2018
17:30 Diema Sport: Футбол: Мач от Първа професионална лига, директно
18:00 Eurosport 2: "Футболни легенди"
18:00 Ring.BG: Италия, Серия А: Кротоне - Лацио
18:05 Nova Sport: Футбол: Родъръм Юнайтед - Скънторп Юнайтед, плейофен мач реванш от английската Лига 1, повторение
18:25 BNT HD: Баскетбол: Рилски спортист - Левски Лукойл - среща от полуфиналите на Националната баскетболна лига
18:30 BNT World: Баскетбол /мъже/: Левски Лукойл - Рилски спортист пети полуфинален плейоф - пряко предаване от София
19:00 Mtel Sport 1: Тенис: ATP 1000 Рим 2018
19:30 Eurosport: Футбол: MLS, Ванкувър - Сан Хосе
20:00 Ring.BG: Италия, Серия А - обзор
20:00 Diema Sport 2: "Светът на Висшата лига", предаване за английски футбол (2017-18), 46-и епизод
20:00 Diema Sport: Футбол: Мач от Първа професионална лига, директно
21:00 Mtel Sport 1: Тенис: ATP 1000 Рим 2018
21:15 Eurosport 2: Футбол: Бундеслига, дивизионен плейоф, директно
21:30 Ring.BG: Италия, Серия А - обзор
21:45 Diema Sport 2: Футбол: Екзитър Сити - Линкълн Сити, плейофен мач реванш от английската Лига 2, директно
23:30 Eurosport 2: Футбол: ФИФА футбол магазин
23:30 Diema Sport: Футбол: Мач от Първа професионална лига, повторение
23:40 Ring.BG: Италия, Серия А: Интер - Сасуоло