Спортът по телевизията днес
Сряда, 15 Ноември 2017 09:49
08:00 Diema Sport: Футбол: Черно море - Верея, мач от Първа професионална лига, повторение
08:00 Mtel Sport 1: Тенис: ATP Лондон
09:00 Film Plus: Футбол: Примера Дивисион - обзор на изминалия кръг
09:15 BNT HD: Футбол: България - Англия - квалификационна среща за европейско първенство за юноши до 19 г.
10:00 Ring.BG: Италия, Серия А: Аталанта - Верона
10:00 Diema Sport: Футбол: Берое - Дунав, мач от Първа професионална лига, повторение
10:30 Mtel Sport 1: Футбол: Руска Премиер лига
12:00 Ring.BG: Италия, Серия А: Рома - Кротоне
12:00 Film Plus: Тенис: Карина Витхьофт - Моника Пуиг (BGL BNP Paribas Luxembourg Open, Люксембург; WTA International - финал и награждаване, повторение)
12:00 Diema Sport: Футбол: Етър - Витоша, мач от Първа професионална лига, повторение
12:00 Diema Sport 2: Футбол: Англия - Бразилия, международен приятелски мач, повторение
12:05 Nova Sport: Футбол: Донкастър Роувърс - Родъръм Юнайтед, мач от английската Лига 1, повторение
12:30 Mtel Sport 1: Тенис: "ATP WT Uncovered"
12:40 BNT HD: Футбол: България - Черна гора - квалификационна среща за европейско първенство за младежи
14:00 Eurosport 2: "ФИФА футбол мондиал"
14:00 Film Plus: Тенис: Гарбине Мугуруса - Йелена Остапенко (BNP Paribas WTA Finals Singapore presented by SC Global, Сингапур; WTA World Tour Finals - повторение)
14:00 Mtel Sport 1: Футбол: Барса ТВ
14:00 Nova Sport: Футбол: Ница - Дижон, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
14:00 Ring.BG: Италия, Серия А: Киево - Милан
14:00 Diema Sport 2: Футбол: Република Ирландия - Дания, плейофен мач реванш за Световно първенство 2018, повторение
14:40 BNT HD: Баскетбол: Академик Бултекс /Пловдив/ - Блокотехна /Гевгелия/ - среща от Балканската баскетболна лига
15:00 Diema Sport: Футбол: Ботев Пловдив - Славия, мач от Първа професионална лига, повторение
15:40 Film Plus: Тенис: Леонардо Майер - Елиас Умер (If STOCKHOLM OPEN, Стокхолм; 2017 ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
16:00 Nova Sport: Футбол: АФК Уимбълдън - Питърбъро Юнайтед, мач от английската Лига 1, повторение
16:00 Ring.BG: Италия, Серия А: Дженоа - Наполи
16:00 Diema Sport 2: Футбол: Италия - Швеция, плейофен мач реванш за Световно първенство 2018, повторение
16:00 Mtel Sport 1: Тенис: ATP Лондон
17:00 BNT World: Баскетбол /мъже/: Лукойл Академик - Истанбул Буюкшекир среща от турнира за купата на ФИБА Европа - пряко предаване от "Арена Ботевград"
17:00 BNT HD: Баскетбол: Лукойл Академик - Истанбул Бююкшехир - среща от турнира за Купата на ФИБА Европа пряко предаване от "Арена Ботевград"
17:00 Diema Sport: Волейбол: Левски - Нефтохимик, мач от Суперлигата, повторение
18:00 Ring.BG: Италия, Серия А: Интер - Сампдория
18:00 Film Plus: Футбол: Сао Пауло - Шапекоенсе (Бразилско първенство, сезон 2017 - повторение)
18:35 Nova Sport: Футбол: Астън Вила - Шефилд Уенздей, мач от Чемпиъншип, повторение
18:45 Mtel Sport 1: Футбол: Руска Премиер лига
19:00 BNT HD: Арена Баскет обзорно предаване за баскетбол
19:15 Mtel Sport 1: Студио "Баскетбол"
19:45 Mtel Sport 1: Баскетбол: Евролига
20:00 Eurosport: Дронове: Шампионска лига
20:00 Diema Sport: "Домът на футбола", предаване за български футбол (2017-18), 19-и епизод, директно
20:00 Film Plus: Тенис: Пея/Рам - Мектич/Монро (Shenzen Open, Шенджен; 2017 ATP WORLD TOUR 250 - двойки финал, повторение)
20:00 BNT HD: Баскетбол: Балкан - Керавнос /Кипър/ - среща от турнира за Купата на ФИБА Европа пряко предаване от "Арена Ботевград" /в паузата: Арена спорт - обзор на деня /хедлайн/
20:30 Diema Sport 2: Баскетбол: Бостън Селтикс - Торонто Раптърс, мач от НБА, повторение
21:00 Ring.BG: УЕФА Шампионска лига - магазинно предаване
21:00 Diema Sport: Футбол: Лудогорец - ЦСКА, мач от Първа професионална лига, повторение
21:30 Ring.BG: Италия, Серия А - обзор
21:30 Film Plus: Футбол: Барселона - Севиля (Примера Дивисион, сезон 2017/18 - повторение)
21:35 Mtel Sport 1: Студио "Баскетбол"
22:00 Mtel Sport 1: Тенис: ATP Лондон
23:30 BNT HD: Футбол: България - Черна гора - квалификационна среща за европейско първенство за младежи
23:40 Ring.BG: Италия, Серия А: Интер - Сампдория
08:00 Mtel Sport 1: Тенис: ATP Лондон
09:00 Film Plus: Футбол: Примера Дивисион - обзор на изминалия кръг
09:15 BNT HD: Футбол: България - Англия - квалификационна среща за европейско първенство за юноши до 19 г.
10:00 Ring.BG: Италия, Серия А: Аталанта - Верона
10:00 Diema Sport: Футбол: Берое - Дунав, мач от Първа професионална лига, повторение
10:30 Mtel Sport 1: Футбол: Руска Премиер лига
12:00 Ring.BG: Италия, Серия А: Рома - Кротоне
12:00 Film Plus: Тенис: Карина Витхьофт - Моника Пуиг (BGL BNP Paribas Luxembourg Open, Люксембург; WTA International - финал и награждаване, повторение)
12:00 Diema Sport: Футбол: Етър - Витоша, мач от Първа професионална лига, повторение
12:00 Diema Sport 2: Футбол: Англия - Бразилия, международен приятелски мач, повторение
12:05 Nova Sport: Футбол: Донкастър Роувърс - Родъръм Юнайтед, мач от английската Лига 1, повторение
12:30 Mtel Sport 1: Тенис: "ATP WT Uncovered"
12:40 BNT HD: Футбол: България - Черна гора - квалификационна среща за европейско първенство за младежи
14:00 Eurosport 2: "ФИФА футбол мондиал"
14:00 Film Plus: Тенис: Гарбине Мугуруса - Йелена Остапенко (BNP Paribas WTA Finals Singapore presented by SC Global, Сингапур; WTA World Tour Finals - повторение)
14:00 Mtel Sport 1: Футбол: Барса ТВ
14:00 Nova Sport: Футбол: Ница - Дижон, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
14:00 Ring.BG: Италия, Серия А: Киево - Милан
14:00 Diema Sport 2: Футбол: Република Ирландия - Дания, плейофен мач реванш за Световно първенство 2018, повторение
14:40 BNT HD: Баскетбол: Академик Бултекс /Пловдив/ - Блокотехна /Гевгелия/ - среща от Балканската баскетболна лига
15:00 Diema Sport: Футбол: Ботев Пловдив - Славия, мач от Първа професионална лига, повторение
15:40 Film Plus: Тенис: Леонардо Майер - Елиас Умер (If STOCKHOLM OPEN, Стокхолм; 2017 ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
16:00 Nova Sport: Футбол: АФК Уимбълдън - Питърбъро Юнайтед, мач от английската Лига 1, повторение
16:00 Ring.BG: Италия, Серия А: Дженоа - Наполи
16:00 Diema Sport 2: Футбол: Италия - Швеция, плейофен мач реванш за Световно първенство 2018, повторение
16:00 Mtel Sport 1: Тенис: ATP Лондон
17:00 BNT World: Баскетбол /мъже/: Лукойл Академик - Истанбул Буюкшекир среща от турнира за купата на ФИБА Европа - пряко предаване от "Арена Ботевград"
17:00 BNT HD: Баскетбол: Лукойл Академик - Истанбул Бююкшехир - среща от турнира за Купата на ФИБА Европа пряко предаване от "Арена Ботевград"
17:00 Diema Sport: Волейбол: Левски - Нефтохимик, мач от Суперлигата, повторение
18:00 Ring.BG: Италия, Серия А: Интер - Сампдория
18:00 Film Plus: Футбол: Сао Пауло - Шапекоенсе (Бразилско първенство, сезон 2017 - повторение)
18:35 Nova Sport: Футбол: Астън Вила - Шефилд Уенздей, мач от Чемпиъншип, повторение
18:45 Mtel Sport 1: Футбол: Руска Премиер лига
19:00 BNT HD: Арена Баскет обзорно предаване за баскетбол
19:15 Mtel Sport 1: Студио "Баскетбол"
19:45 Mtel Sport 1: Баскетбол: Евролига
20:00 Eurosport: Дронове: Шампионска лига
20:00 Diema Sport: "Домът на футбола", предаване за български футбол (2017-18), 19-и епизод, директно
20:00 Film Plus: Тенис: Пея/Рам - Мектич/Монро (Shenzen Open, Шенджен; 2017 ATP WORLD TOUR 250 - двойки финал, повторение)
20:00 BNT HD: Баскетбол: Балкан - Керавнос /Кипър/ - среща от турнира за Купата на ФИБА Европа пряко предаване от "Арена Ботевград" /в паузата: Арена спорт - обзор на деня /хедлайн/
20:30 Diema Sport 2: Баскетбол: Бостън Селтикс - Торонто Раптърс, мач от НБА, повторение
21:00 Ring.BG: УЕФА Шампионска лига - магазинно предаване
21:00 Diema Sport: Футбол: Лудогорец - ЦСКА, мач от Първа професионална лига, повторение
21:30 Ring.BG: Италия, Серия А - обзор
21:30 Film Plus: Футбол: Барселона - Севиля (Примера Дивисион, сезон 2017/18 - повторение)
21:35 Mtel Sport 1: Студио "Баскетбол"
22:00 Mtel Sport 1: Тенис: ATP Лондон
23:30 BNT HD: Футбол: България - Черна гора - квалификационна среща за европейско първенство за младежи
23:40 Ring.BG: Италия, Серия А: Интер - Сампдория