Спортът по телевизията днес
Петък, 24 Февруари 2017 10:04
08:00 Diema Sport: Футбол: Нефтохимик - Монтана, мач от Първа професионална лига, повторение
08:00 Diema Sport 2: Баскетбол: Мач на звездите от НБА, повторение
09:30 Ring.BG: УЕФА Лига Европа: Фиорентина - Борусия М
10:00 Nova Sport: Футбол: Нюкасъл Юнайтед - Астън Вила, мач от Чемпиъншип, повторение
10:00 Film Plus: Футбол: Севиля - Ейбар (Примера Дивисион, сезон 2016/17 - повторение)
11:30 Diema Sport: "Домът на футбола", предаване за български футбол (2016-17), 30-и епизод, повторение
11:30 Ring.BG: УЕФА Лига Европа: Занит Андерлехт
11:30 Diema Sport 2: Волейбол: Марица - Казанлък, мач от Националната волейболна лига за жени, повторение
11:45 Eurosport 2: Футбол: Преди кръга в Бундеслигата
12:00 Nova Sport: Футбол: Лориен - Ница, мач от френската Лига 1, повторение
12:00 Film Plus: Тенис: Memphis Open, Мемфис (2017 ATP WORLD TOUR 250 - финал, повторение)
12:30 Diema Sport: Волейбол: Левски - ЦСКА, мач от Суперлигата, повторение
12:45 Eurosport 2: "ФИФА футбол магазин"
13:30 Ring.BG: УЕФА Лига Европа : Тотнъм - Генг
13:35 BNT HD: Баскетбол: Берое - Фени Индустри - среща от Балканската лига
14:00 Eurosport: Футбол, Лига Европа: Жребий за осминафиналите, пряко
14:00 Nova Sport: Баскетбол: Финал за Купата на Краля, повторение
14:15 BNT: Обзор "Лига Европа" Спортно предаване
14:30 Diema Sport: Футбол: Локомотив ГО - Ботев Пловдив, мач от Първа професионална лига, повторение
15:00 Diema Sport 2: Футбол: Сътън Юнайтед - Арсенал, мач за Купата на Футболната Асоциация, повторение
15:00 Film Plus: Пряко: Тенис: Open 13 Provence, Марсилия - четвъртфинали (2017 ATP WORLD TOUR 250)
15:20 BNT HD: Футбол: Среща-реванш от 1/16-финалите на "Лига Европа"
15:30 Ring.BG: УЕФА Лига Европа - обзори
15:30 Nova Sport: Футбол: Пари Сен Жермен - Тулуза, мач от френската Лига 1, повторение
16:00 Ring.BG: Италия, Серия А: Рома - Торино
16:30 Diema Sport: "Преди кръга", предаване за български футбол (2016-17), 21-и епизод, повторение
17:30 BNT HD: Футбол: Среща-реванш от 1/16-финалите на "Лига Европа"
17:30 Diema Sport 2: Футбол: Ботев Пловдив - Дунав, мач от Първа професионална лига, директно
17:30 Diema Sport: Футбол: Черно море - ЦСКА, мач от Първа професионална лига, повторение
18:00 Ring.BG: Италия, Серия А: Милан - Фиорентина
19:15 BNT HD: Футбол: Копенхаген - Лудогорец - среща от 1/16-финалите на "Лига Европа"
19:30 Diema Sport: Футбол: Верея - Локомотив Пловдив, мач от Първа професионална лига, повторение
20:00 Ring.BG: Италия, Серия А - преди кръга
20:00 Eurosport 2: Футбол, Бундеслига: Обзор на двадесет и първия кръг
20:00 Diema Sport 2: Футбол: Фулъм - Тотнъм Хотспър, мач за Купата на Футболната Асоциация, повторение
20:00 Film Plus: Пряко: Тенис: Open 13 Provence, Марсилия - четвъртфинали (2017 ATP WORLD TOUR 250)
20:30 Ring.BG: УЕФА Шампионска лига - магазинно предаване
21:00 BNT HD: Обзор "Лига Европа"
21:00 Eurosport 2: Футбол, Бундеслига: Волфсбург - Вердер, пряко
21:30 Ring.BG: Италия, Серия А - преди кръга
21:45 Nova Sport: Футбол: Уулвърхямптън Уондърърс - Бирмингам Сити, мач от Чемпиъншип, директно
21:45 Diema Sport: Футбол: Ница - Монпелие, мач от френската Лига 1, директно
22:00 Diema Sport 2: Футбол: Бърнли - Линкълн Сити, мач за Купата на Футболната Асоциация, повторение
08:00 Diema Sport 2: Баскетбол: Мач на звездите от НБА, повторение
09:30 Ring.BG: УЕФА Лига Европа: Фиорентина - Борусия М
10:00 Nova Sport: Футбол: Нюкасъл Юнайтед - Астън Вила, мач от Чемпиъншип, повторение
10:00 Film Plus: Футбол: Севиля - Ейбар (Примера Дивисион, сезон 2016/17 - повторение)
11:30 Diema Sport: "Домът на футбола", предаване за български футбол (2016-17), 30-и епизод, повторение
11:30 Ring.BG: УЕФА Лига Европа: Занит Андерлехт
11:30 Diema Sport 2: Волейбол: Марица - Казанлък, мач от Националната волейболна лига за жени, повторение
11:45 Eurosport 2: Футбол: Преди кръга в Бундеслигата
12:00 Nova Sport: Футбол: Лориен - Ница, мач от френската Лига 1, повторение
12:00 Film Plus: Тенис: Memphis Open, Мемфис (2017 ATP WORLD TOUR 250 - финал, повторение)
12:30 Diema Sport: Волейбол: Левски - ЦСКА, мач от Суперлигата, повторение
12:45 Eurosport 2: "ФИФА футбол магазин"
13:30 Ring.BG: УЕФА Лига Европа : Тотнъм - Генг
13:35 BNT HD: Баскетбол: Берое - Фени Индустри - среща от Балканската лига
14:00 Eurosport: Футбол, Лига Европа: Жребий за осминафиналите, пряко
14:00 Nova Sport: Баскетбол: Финал за Купата на Краля, повторение
14:15 BNT: Обзор "Лига Европа" Спортно предаване
14:30 Diema Sport: Футбол: Локомотив ГО - Ботев Пловдив, мач от Първа професионална лига, повторение
15:00 Diema Sport 2: Футбол: Сътън Юнайтед - Арсенал, мач за Купата на Футболната Асоциация, повторение
15:00 Film Plus: Пряко: Тенис: Open 13 Provence, Марсилия - четвъртфинали (2017 ATP WORLD TOUR 250)
15:20 BNT HD: Футбол: Среща-реванш от 1/16-финалите на "Лига Европа"
15:30 Ring.BG: УЕФА Лига Европа - обзори
15:30 Nova Sport: Футбол: Пари Сен Жермен - Тулуза, мач от френската Лига 1, повторение
16:00 Ring.BG: Италия, Серия А: Рома - Торино
16:30 Diema Sport: "Преди кръга", предаване за български футбол (2016-17), 21-и епизод, повторение
17:30 BNT HD: Футбол: Среща-реванш от 1/16-финалите на "Лига Европа"
17:30 Diema Sport 2: Футбол: Ботев Пловдив - Дунав, мач от Първа професионална лига, директно
17:30 Diema Sport: Футбол: Черно море - ЦСКА, мач от Първа професионална лига, повторение
18:00 Ring.BG: Италия, Серия А: Милан - Фиорентина
19:15 BNT HD: Футбол: Копенхаген - Лудогорец - среща от 1/16-финалите на "Лига Европа"
19:30 Diema Sport: Футбол: Верея - Локомотив Пловдив, мач от Първа професионална лига, повторение
20:00 Ring.BG: Италия, Серия А - преди кръга
20:00 Eurosport 2: Футбол, Бундеслига: Обзор на двадесет и първия кръг
20:00 Diema Sport 2: Футбол: Фулъм - Тотнъм Хотспър, мач за Купата на Футболната Асоциация, повторение
20:00 Film Plus: Пряко: Тенис: Open 13 Provence, Марсилия - четвъртфинали (2017 ATP WORLD TOUR 250)
20:30 Ring.BG: УЕФА Шампионска лига - магазинно предаване
21:00 BNT HD: Обзор "Лига Европа"
21:00 Eurosport 2: Футбол, Бундеслига: Волфсбург - Вердер, пряко
21:30 Ring.BG: Италия, Серия А - преди кръга
21:45 Nova Sport: Футбол: Уулвърхямптън Уондърърс - Бирмингам Сити, мач от Чемпиъншип, директно
21:45 Diema Sport: Футбол: Ница - Монпелие, мач от френската Лига 1, директно
22:00 Diema Sport 2: Футбол: Бърнли - Линкълн Сити, мач за Купата на Футболната Асоциация, повторение